Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze stare , dobre Howrse

Go down 
+57
ForgottenQuile
Pani_Snow
koniara5842
poziomka22
Minoo
wiki0396
klasaIVb
mufff123@o2.pl
Róża-chodowca9
VeneziA
Łapa98
Clue
Clockvise
Alexinda
Arbuzek_10
Chantell
Kemishi
Ew3linka
Czarny Kot
Calma
Rhei
mina stirit1
Layzy
Moquea
Zaczarowana.x3
Alasky
Evangeline
blueberry.
Zuzanna1212
Konikpolny
Narkotyka
Szarusia16
Horses12
Zochanka14
korane
aga113
wilczyca1000
Sathilia
Sheila86
Sweet Rabbit
Philipek
ana0000000000
daisy10092
Pati...xd
Sakura
avrilka
ZetkaEmka
Ejli
Asiaa.
weila123
Nevarra
Rose666
Aglyss
Malto
hanka1998
Lubelak
Broszka
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Kwi 25, 2012 12:58 pm

Jestem ciekawa co Ubisoft obiecywała Owlientowi... Rolling Eyes Przestrzeń Twórcza to niby zamiennik DJ?! Śmiech na sali... Niektórym bazgrołom z PT [np. koń pomidor] daaaaaaleko do jakiegokolwiek konia z DJ... Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 5:10 am

aniawis - Słowa godne uwagi. Może nam się to nie podoba? Może nie chcemy . Nieeee. My MUSIMY chcieć
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 10:02 am

i były kupony po 10 000 Eq
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 26, 2012 10:11 am

Oj, lizawki, króliki i zebry w boksach, luksus i wielki szacun dla osób posiadających jednorożca...
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 27, 2012 3:50 am

Pamiętam te czasy.Kupiłam sobie jednorożkę z KF za zestaw nyks <3
A ten zestaw kupiłam za 10.000 (!!!) gdy były sprzedaże bezpośrednie przedmiotów.Kto pamięta?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Moquea
Raczkujący
avatar


Liczba postów : 67
Dołączył : 22/04/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 27, 2012 3:55 am

wilczyca - pamiętam, szkoda że stare howrse nie wróci Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 27, 2012 1:10 pm

Właśnie...Nie wróci.Szukamy go we wspomnieniach.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 7:37 am

wilczyca1000 napisał:
Właśnie...Nie wróci.Szukamy go we wspomnieniach.


Ale powspominać można Wink
Powrót do góry Go down
Horses12
Już coś wie
Horses12


Nick w grze : Horses12
Liczba postów : 172
Dołączył : 09/04/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 8:20 am

O Boże...Gdybym wiedziała że wycofają DJ, nie zmieniała bym Astrze wyglądu na ZJ! Bo miała DJ...
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 7:49 am

A propos DJ - zarejestrowałam się na howrse właśnie w czasie, kiedy zapowiadali wycofanie tego przedmiotu z gry. Jako że byłam biedniuśkim, początkującym graczem, nawet nie marzyłam o kuponie na kupno Jabłucha. A korciło mnie! Gdybym wtedy wiedziała, ile konie z DJ będą warte, pięciu minut bym się nie zastanawiała, tylko skądś skombinowała kupon i przyozdobiła plamkami andaluza (bo od tej rasy zaczynałam).

Pamiętacie też dawne sprzedaże? Te z opcją dodania komentarza? Pomijając fakt, że szło wścieklizny dostać, kiedy widziało się te wszystkie mordki i płacze, bo "do schroniska", opcja dodania paru słów była dość przydatna... A teraz? Nie ma opcji przypisu, nie ma ogłoszeń, trzeba rzeźbić z imieniem :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Layzy
Przyjaciel Zagrody
Layzy


Nick w grze : Layzy
Liczba postów : 584
Dołączył : 20/07/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 8:35 am

A ja nawet kupiłam DJ. Z tym że sprzedałam konia jak DJ było nic nie warte ;c
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=436950
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 9:49 am

A ja nie moglam tworzyć DJ bo się panel nie wyświetlal Sad
Mmmm....króliki i zebry, brak towarzyszy.
Pamiętam jak kupowalam anglika roga za 10 kuponów...
Bieglam z mamą do sklepu by zakupić kupony, nie dalo się.Więc z tatem przez PayPala kupilam...
Ach..te stare, dobre czasy....;/
Szkoda tylko, że moje pierwsze konto na howrse zbanowali...do sierpnia 2011 roku.Jak chcialam się w sierpniu po uplynięciu banowania zalogować to niestety, ale już mi je skasowali...i musialam nowe zakladać...
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 10:13 am

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Adopt_a_horse
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 10:54 am

Malto napisał:
A propos DJ - zarejestrowałam się na howrse właśnie w czasie, kiedy zapowiadali wycofanie tego przedmiotu z gry. Jako że byłam biedniuśkim, początkującym graczem, nawet nie marzyłam o kuponie na kupno Jabłucha. A korciło mnie! Gdybym wtedy wiedziała, ile konie z DJ będą warte, pięciu minut bym się nie zastanawiała, tylko skądś skombinowała kupon i przyozdobiła plamkami andaluza (bo od tej rasy zaczynałam).
Też byłam całkiem biedna, ale wydusiłam kupon od koleżanki :3 biedna nie wiedziała co traci xd

Co do komentarzy przy sprzedażach...fajna była ta opcja...
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 3:16 am

Super Screen Lola.Chciałabym zagrać w 'starą wersje'' Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 3:22 am

Przypomnieliście mi o tych komentarzach, fajne to było Sad
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 4:19 am

nom i możnabyło w tych kom. pisać ile koń jest wart
Powrót do góry Go down
Rhei
Raczkujący
Rhei


Liczba postów : 62
Dołączył : 29/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 7:40 am

Ja na PL howrse zarejestrowałam się dopiero w marcu 2011. Powiem szczerze wszystko było o wiele lepsze. Pamiętam, że promocje były naprawdę baardzo rzadko, posiadanie konia boskiego lub jednorożca to wielkie osiągnięcie, towarzysze -królik i zebra w boksie u konia, 2 lekcje dziennie... Ale najbardziej w ówczesnym howrse brakuje mi żywych wątków na forum - pamiętacie te o CP, naszych koniach, rozmnażaniu jednorogów ? Smile Ja szczególnie często odwiedzałam ten ostatni - rozmnażałam moją rożkę kupioną za 4-5 kuponów (ehhh... teraz nawet za kupon nie da się sprzedać roga)


Poszperałam w internecie i znalazłam taką grafikę z tej całkowitej prehistorii howrse :

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 K,MzcxOTEwMTksNjQ4NzI4,f,Howrse
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:22 am

Czy tam pisze Chodowla? Przez CH? O.O

Powrót do góry Go down
Czarny Kot
Raczkujący
Czarny Kot


Nick w grze : Saphira_olcia
Liczba postów : 80
Dołączył : 17/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:31 am

Też okropnie za nim tęsknie... Zarejestrowałam się na początku Polskiej wersji, w tedy ta gra była świetna. Teraz do tych boskich mam pretensje. Kiedyś były tylko takie Baliosy, Mgły, Snow.. A teraz? Kolekcja kamieni szlachetnych, grani jakieś teraz nowe z układu słonecznego.. Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 2153337378 Według mnie, jest ich o wiele za dużo. Pamiętam lizawki, jabłka to było super. Albo jak się sprzedawało konia, co pisało się "Kup, albo schronisko". Nie było ważne czy masz konia z wysokim Pg czy jest niskie, ważne, że koń był... Pamiętam jak sprzedałam jednorożna za 2 tyś. bo w tedy była to dla mnie wielka fortuna...

Ale tu już nie wróci, nie ma szans...
Powrót do góry Go down
Rhei
Raczkujący
Rhei


Liczba postów : 62
Dołączył : 29/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:39 am

Calma napisał:
Czy tam pisze Chodowla? Przez CH? O.O


To tłumaczenie z translatora więc możliwe Laughing

Strona logowania:

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Howrse

Sklep:

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Storepurchase

Nyks w UFO:

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Nyx-stars-1
Powrót do góry Go down
Rhei
Raczkujący
Rhei


Liczba postów : 62
Dołączył : 29/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:40 am

Zamiast wprowadzać nowe, powiedzmy szczerze: nic już nie warte boskie konie mogliby zrobić promocje z falabellą.
I najlepiej jakby były minimum 2 tygodniowe przerwy między kolejnymi promocjami Laughing
Powrót do góry Go down
Ew3linka
Raczkujący
Ew3linka


Nick w grze : Ew3linka
Liczba postów : 83
Dołączył : 22/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:44 am

Ja tez pamietam lizawki xD Kowelan nie byl jeszcze adminem jak snow wszedl albo mgła xD diamentowe jabko itp ;]
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:04 am

Ja pamiętam (calma to nie moje pierwsze konto), jak sie dostawało kupon pierwszego dnia i zawsze wybierałam diamentowe lub złote jabłko. I jeszcze wybieranie maści w diamentowym - cętki, zebra. Koń chyba wtedy stał na takiej łące, nie?>
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:14 am

Calma napisał:
Ja pamiętam (calma to nie moje pierwsze konto), jak sie dostawało kupon pierwszego dnia i zawsze wybierałam diamentowe lub złote jabłko. I jeszcze wybieranie maści w diamentowym - cętki, zebra. Koń chyba wtedy stał na takiej łące, nie?>

Kupon? o.o
Powrót do góry Go down
Rhei
Raczkujący
Rhei


Liczba postów : 62
Dołączył : 29/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:32 am

Był kupon za zakończenie samouczka Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:42 am

Chciałam sprostować. To nie był nyks w ufo, tylko, w zależności którą gwiazdkę się kliknęło taki upominek się dostawało.
Podobne akcje były potem organizowane, latało np. stadko indyków a każdy zawierał inną niespodziankę.
Powrót do góry Go down
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostNie Maj 13, 2012 6:11 am

Ja weszłam jakieś 2 miesiące przed końcemery królików i zebr. Były liazwaki i jabłka dla koni... Potem, za spam na forum, abn na 30 dni. Miałam mniej niż 10 dni stażu. teraz to upomnienie wysyłają Evil or Very Mad Crying or Very sad Ale wtedy wszystko kiało wartość...

__________________________
Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Scaled.php?server=812&filename=secretariat

Ja na Howrse: Koteczka77
Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Ee906b8432835906b376009a66d9180a
,,Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy" Faith Resnick

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostNie Maj 13, 2012 8:18 am

A ostatnio... Rogów już nie można sprzedać za ładną sumkę...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Chantell
Już coś wie
Chantell


Nick w grze : Chantell
Liczba postów : 103
Dołączył : 12/05/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 9:38 am

a ja ubolewam nad nowym wyglądem profilu..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=86186
Sponsored content





Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze stare , dobre Howrse
Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?
» Stare dobre gry
» Nasze stare baje ;D
» Stare Howrse
» Stare Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: