Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze stare , dobre Howrse

Go down 
+57
ForgottenQuile
Pani_Snow
koniara5842
poziomka22
Minoo
wiki0396
klasaIVb
mufff123@o2.pl
Róża-chodowca9
VeneziA
Łapa98
Clue
Clockvise
Alexinda
Arbuzek_10
Chantell
Kemishi
Ew3linka
Czarny Kot
Calma
Rhei
mina stirit1
Layzy
Moquea
Zaczarowana.x3
Alasky
Evangeline
blueberry.
Zuzanna1212
Konikpolny
Narkotyka
Szarusia16
Horses12
Zochanka14
korane
aga113
wilczyca1000
Sathilia
Sheila86
Sweet Rabbit
Philipek
ana0000000000
daisy10092
Pati...xd
Sakura
avrilka
ZetkaEmka
Ejli
Asiaa.
weila123
Nevarra
Rose666
Aglyss
Malto
hanka1998
Lubelak
Broszka
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Ew3linka
Raczkujący
Ew3linka


Nick w grze : Ew3linka
Liczba postów : 83
Dołączył : 22/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 10:15 am

właśnie pamietam jeszcze to że xD jak zaczynałam grac nikt nie miał jeszcze 100 dni stazu xD i był problem z rymarzem do OJ xD
Powrót do góry Go down
Chantell
Już coś wie
Chantell


Nick w grze : Chantell
Liczba postów : 103
Dołączył : 12/05/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 10:55 am

haha ja też to pamiętam ;d zawsze był z tym problem
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=86186
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 11:05 am

ApplePie napisał:
Chciałam sprostować. To nie był nyks w ufo, tylko, w zależności którą gwiazdkę się kliknęło taki upominek się dostawało.
Podobne akcje były potem organizowane, latało np. stadko indyków a każdy zawierał inną niespodziankę.
Właśnie,właśnie. To promocja z gwiazdkami. Kiedyś taka była na naszym serwerze. Każda gwiazda zawierała inny prezent. W jednym były świetne przedmioty,typu Nyks,a w drugim badziewia ( np. jabłko )
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Maj 14, 2012 11:30 am

Tiaa, jednorożców sprzedać teraz nie można za 20 tyś (ogierów), a wcześniej się gracze zabijali aby ogierka kupić za 3 kupony, o klaczach nie wspomnę. Ale, głupia byłam. Zarejestrowałam się jakoś początek roku, i pamiętam jak oglądałam DJ. Ale durna byłam, teraz mogłabym mieć ślicznego konia z DJ, ale nie, musiałam na durną RP wydać... DJ wycofali 8 lutego 2011 jak dobrze pamiętam. O.o Już nie wspominajmy o rymarzu, wtedy jak trza to go nie było a tera jest ich masa i ciut ciut. O.O Nasze stare, dobre howrse...xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 24, 2012 11:53 am

Pamiętam jak koń WYTRENOWANY to było coś ^^ Takie za 100tyś chodziły nawet . A teraz to za 2 tyś takiego nie kupią jeżeli jego PG nie jest wystarczająco duże .
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 8:50 am

Jak ja bym chciała, żeby zrobili takie coś:

Howrse nie ma przez dwa tygodnie. W tym czasie następuje całkowity reset gry - w tym również kont graczy. Wszyscy mają zero dni stażu, nie ma czegoś takiego jak Koń Boski czy Jednorożec. Nikt nie ma żadnego konia. Istnieją tylko te początkowe rasy i rzeczy z Czarnego Rynku. Wygląd strony jest taki jak kiedyś (ten pierwszy). Konie można szczepić, leczyć w boksach mogą być króliki i zebry, nie ma pryszniców. Mogą się odbyć dwie lekcje dla jednego konia w jednym dniu.

Ahhh, aż przypomniały mi się stare dobre dyskoteki sprzed dwóch lat, kiedy to chodziłam jeszcze do IV klasy i dyskoteki to był wielki szał ciał, nareszcie możemy na nie chodzić...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 8:56 am

Rhei napisał:
Był kupon za zakończenie samouczka Wink
Nie. Kupon był za jakieś zadanie, za które teraz jest bodajże towarzysz, a na zakończenie normalnie KOŃ.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 9:03 am

Chantell napisał:
haha ja też to pamiętam ;d zawsze był z tym problem
No, tyle było ogłoszeń "Poszukuję rymarza!" ;p Jak zdobyłam bo już kilkanaście osób miało 100 dni, do mi koleżanki zazdrościły xP
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 9:18 am

Pamiętacie ,,Zestaw Koński" i Zestaw Atalanty? I nasze koffane DJ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 9:50 am

Aglyss napisał:
Pamiętacie ,,Zestaw Koński" i Zestaw Atalanty? I nasze koffane DJ...
Ja Atlanty pamiętam. Końskiego nigdy nie widziałam a DJ jak się zajetrestrowałam to już nie było na Czarnym Rynku...ale nie było ani PH,ani jakiś tam pięt,fortun,towarzyszy...wtedy nie było tam aż tak dużo oszustów -.-
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 12, 2012 10:10 am

Friesian napisał:
Aglyss napisał:
Pamiętacie ,,Zestaw Koński" i Zestaw Atalanty? I nasze koffane DJ...
Ja Atlanty pamiętam. Końskiego nigdy nie widziałam a DJ jak się zajetrestrowałam to już nie było na Czarnym Rynku...ale nie było ani PH,ani jakiś tam pięt,fortun,towarzyszy...wtedy nie było tam aż tak dużo oszustów -.-

Niom... Wtedy było super. Kiedyś jak się wytrenowało konia na GP, to tylko i wyłącznie dzięki ciężkiej pracy. A teraz? Konie dostają tyle ,,upiększaczy" że to istna pestka.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Cze 19, 2012 1:10 pm

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 559e992eb0dd8788gen

Może nie do końca apropos starego Howrse, ale takie oto coś przed chwilą na sprzedażach widziałam.
Powrót do góry Go down
Łapa98
Nowy
Łapa98


Liczba postów : 20
Dołączył : 08/07/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Lip 09, 2012 9:05 am

Pamiętam, jak głupia wymieniłam DJ na ZJ *uderza głową o ścianę*. I te lizawki, które wszyscy poszukiwali w boksach i, o zgrozo, nikt nie mógł ich znaleźć xD Kupon na koniec samouczka, to było coś... a teraz? Marne Equus...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Lip 10, 2012 1:23 pm

Łapa98 napisał:
Pamiętam, jak głupia wymieniłam DJ na ZJ *uderza głową o ścianę*. I te lizawki, które wszyscy poszukiwali w boksach i, o zgrozo, nikt nie mógł ich znaleźć xD Kupon na koniec samouczka, to było coś... a teraz? Marne Equus...


Przeważnie każdy pisał, że lizawki się znaleźć nie da xD
Powrót do góry Go down
VeneziA
Nowy
VeneziA


Nick w grze : VeneziA
Liczba postów : 1
Dołączył : 14/08/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 1:40 am

A ja coś dla was mam..! (Was, bo mnie stare howrse średnio interesuje)

Mam dla was link do internetowego archiwum stron web, możecie tam zobaczyć howrse z różnych dat (niestety tylko angielskie)

Szybka instrukcja poruszania się po stronie:

U góry wybierasz rok a klikając w daty na kalendarzu strona przenosi do odpowiedniego zrzutu ekranu, niestety niektóre nie działają ale to nie problem

Proszę, o to link: http://wayback.archive.org/web/20070215000000*/http://howrse.com
Miłego wspominania..!

---------------------------------------------------EDIT
Jednak polskie też jest ale nieco uboższe Smile

http://wayback.archive.org/web/20101015000000*/http://howrse.pl
Powrót do góry Go down
http://venezia.ateliora.com/pl/gallery-basic/index/album_id/5925
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostWto Sie 14, 2012 8:25 am

Clue napisał:
Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 559e992eb0dd8788gen

Może nie do końca apropos starego Howrse, ale takie oto coś przed chwilą na sprzedażach widziałam.
Jejciu,ta maść jest śliczna,zawsze chciałam ją mieć *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Róża-chodowca9
Już coś wie
Róża-chodowca9


Nick w grze : Róża-chodowca
Liczba postów : 183
Dołączył : 23/09/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 5:46 am

Jak czytam to aż wzdycham... Co z lizawkami, jabłkami, kuponem za samouczek? Kryzys jest, niestety. Ludzie chcą mieć większe zyski "na wszelki wypadek" bo odechciało im się pracować.
Powrót do góry Go down
mufff123@o2.pl
Już coś wie
mufff123@o2.pl


Nick w grze : mufff123
Liczba postów : 111
Dołączył : 15/02/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Lis 16, 2012 3:52 am

szkoda, że jeszczed mnie nie bylo jak bylo stare howrse. Ja jak się zarejestrowalam to chyba nie bylo juz diamentowego jablka ani lizawek. a potem przestalam grac ;/ I duuzo mnie ominelo ...
Powrót do góry Go down
klasaIVb
Już coś wie
klasaIVb


Nick w grze : klasaIVb
Liczba postów : 189
Dołączył : 27/08/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 30, 2012 2:56 pm

ja pamiętam ( z international ) że była zakładka czary i tam się tworzyło różne bonusy dla koni a i był boski afrodyta i kochane diamentowe jabłuszko Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 1121986240
Powrót do góry Go down
wiki0396
W skromnych progach Zagrody
wiki0396


Nick w grze : wiki0396
Liczba postów : 334
Dołączył : 07/12/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Gru 31, 2012 1:33 am

Ja zarejestrowałam się pod koniec grudnia 2010, te kroliki i zebry lizawki ,ahh... kochane wspomnienia
Powrót do góry Go down
Minoo
Przyjaciel Zagrody
Minoo


Nick w grze : Minoo
Liczba postów : 652
Dołączył : 30/12/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Gru 31, 2012 6:01 am

Och jak były lizawki, diamentowe jabłka, a gra nie była taka dziecina.... och jak ja tęsknię za tamtym Howrse! zpapa
Ja zarejestrowałam się (to usunięte konto) w sierpniu 2011 roku, akurat wtedy były puzzle, a najnowszym koniem był Gypse .
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2627836&message=change
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Gru 31, 2012 6:23 am

Ja za to nigdy nie zaponę moich pierwszych dni na howrse, na starym howrse. Akurat były sprzedaże bezpośrednie i zacięcie walczyłam o pierwsze chmurki... Ach... Co to były za czasy.. Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 1223194135
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPon Gru 31, 2012 7:01 am

klasaIVb napisał:
ja pamiętam ( z international ) że była zakładka czary i tam się tworzyło różne bonusy dla koni a i był boski afrodyta i kochane diamentowe jabłuszko Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 1121986240

No chyba nie. Ja na howrse int, siedziałam od...dosyć długiego czasu, i boskiego konia afrodyty nigdy nie było, tak jak tworzenia czarów.. Znajdź w googlach tą promocje to może uwierzę..
Powrót do góry Go down
koniara5842
W skromnych progach Zagrody
koniara5842


Nick w grze : koniara5842
Liczba postów : 375
Dołączył : 13/02/2013

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 11:43 am

I były kiedyś lepsze promocje, moim zdaniem. (Miałam kiedyś konto chyba w 2011)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2159174
Go??
Gość
Anonymous



Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostSob Lut 16, 2013 2:22 pm

Za moich czasów promocje były przedłużane..
Powrót do góry Go down
Pani_Snow
W skromnych progach Zagrody
Pani_Snow


Nick w grze : Kokoni5
Liczba postów : 375
Dołączył : 26/05/2013

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostCzw Maj 30, 2013 4:51 pm

DJ, kupon za dokonania ( wydałam go wtedy, o ja głupia na byle CO ), DJ, Podkowy Hefajstosa, Miła atmosfera na forum, promocje raz na 3 miesiące, zebry i króliki, PD po 200 eq w sklepie, nieznana porcja piasku, brak CP i ledwie 9 maści w ZJ ;u;. Boże, jak ja dobrze pamiętam kiedy miałam ledwie Lasera i Elirdellę, klacz, którą przywracałam do życia 5 razy. Cudowne czasy, pamiętam moją radochę z koni wędrownych z maja 2011 Smile.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=538357
ForgottenQuile
Nowy
ForgottenQuile


Nick w grze : Ryusane
Liczba postów : 4
Dołączył : 30/05/2013

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostPią Maj 31, 2013 4:34 am

Teraz to te promocje są tak często, że stały się czymś całkowicie normalnym, i jakby nagle przedłużył się czas oczekiwania z jednej na drugą, to by wszyscy zaczęli narzekać i się burzyć.
Powrót do góry Go down
drusia55
Już coś wie
drusia55


Nick w grze : drusia55
Liczba postów : 149
Dołączył : 28/08/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostSro Sie 21, 2013 1:08 pm

Ja, na poprzednim koncie, pamiętam lizawki, pd w sklepie, dj, zebry i króliki. ach, tamte czasy... Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964948
Czerwona_róża
Nowy
Czerwona_róża


Nick w grze : Czerwona_róża
Liczba postów : 17
Dołączył : 16/08/2012

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 22, 2013 2:52 am

Ja nie miałam internetu jak było stare howrse :/ Grę mi pokazała przyjaciółka, potem zobaczyłam reklamę i weszłam... I się zaczęło, że tak powiem, szaleństwo kont, bo praktycznie zakładałam konto, po dwóch godzinach je usuwałam i zakładałam nowe, czasami udało mi się je przetrzymać ze trzy dni, raz 5, i to był sukces xD Dokonania leciały migiem dopuki nie doszłam do tych sprzedaży. A pamiętam jak byłam strasznie smutna bo myślałam że nie można sobie patataja wyhodować tylko trzeba kupić za kupon xD I Rubin na stronie głównej, marzył mi się, ale wiedziałam, że nie zdobędę. I jeszcze był w różowym kolorze, wtedy moim ulubionym xD A potem jak trzeba było podać maila rodziców, żeby się zarejestrować, a dla moich rodziców komputery to była czarna magia, i przez chyba rok albo pół - przerwa. Potem powrót, w końcu chciałam założyć konto na stałe. I się okazało, że wpisałam Cerwona_róża zamiast Czerwona_róża i musiałam od nowa. I jestem, od półtorej roku... Ale chciałabym być na tym starym Howrse...
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipostNie Gru 22, 2013 5:45 am

Nie mogę pamiętać najstarszej wersji Howrse, gdyż zarejestrowałam się dopiero na kilka dni przed wycofaniem zwierzątek z OJ. Szkoda, bo nawet nie byłam w stanie nacieszyć się nimi ze względu na brak niezbędnego do założenia ośrodka stażu. Pamiętam jeszcze 2 lekcje w ciągu końskiego dnia i PD w sklepie za equus. Najbardziej szkoda mi właśnie ich, bo później miałam kupę kasy, a zawsze brakowało mi właśnie tych nieszczęsnych PD. Gdyby nie to, nie wydawałabym kuponów na OM, ale chyba właśnie Owlientowi o to chodziło, by ludzie hurtowo je kupowali. Żałuję również, że nie miałam możliwości skorzystania z DJ. Konie z tym przedmiotem są wprost zjawiskowe, a ich wyjątkowość zależała od pomysłowości właściciela Smile. Gdybym miała w posiadaniu takiego koniczka, za nic w świecie nie sprzedałabym go, nieważne za ile kuponów Smile. Poza tym, nie rozumiem, komu przeszkadzały towarzysze? Przecież to były takie fajne stworzonka, które zawsze coś tam dawały. Pamiętam, że była o nie zażarta bitwa (protest włoski) i wtedy po raz pierwszy dostałam bana na forum xD. Eh, te ciągłe zmiany...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sponsored content





Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Nasze stare , dobre Howrse   Nasze stare , dobre Howrse - Page 4 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze stare , dobre Howrse
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» "Stare konie" pamiętacie dawne Howrse?
» Stare dobre gry
» Nasze stare baje ;D
» Stare Howrse
» Stare Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: HOWRSE :: Pogawędki o Howrse :: Plotki, ploteczki-
Skocz do: