Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 STOP niestworzonym roszczeniom !

Go down 
+95
tatarprima
sayuri962
zuzu_zozol
Alasky
stewardessa
asiamar98
Kosteczka
Zaczarowana.x3
Alexinda
gwiazda2002
zαbαvεcкαα
Eliana
koziorożec
Natusia:)
Aglyss
gabriela żołądź
Evangeline
Mika122
Asiuu
Annormal.
Day
Ejli
Aśka005
asiiix
Guzik
Asiaa.
Cleopatra
EveDallas
Athi
Ronniexlove
Farabolxd
Carinaly
hanka1998
Piernikowa Mamba
Sweet Rabbit
Nicolette
Linea2010
Oresama
florie
KaVcia
Krysia1
Clue
Calma
Philipek
MissLala9987
Marcel12
Destin
ZetkaEmka
truskaweczkaa
Olcia_98
Pati...xd
Sheila86
Kotersiow
amorkowa
Ayame
Casablanka
DusiaKoniara
amru3
kasiak
kaśka koniara
Sakura
Bonny2
Kraviec
Lubelak
Ola Koniara
przemo17136
zabkaxx2
olcia1234
madzia19964
love you
Rose666
Aki
Roxi57
Vakme
whitewolf
Corrida
wierszownik
kicia1030
Malto
pati9100
Andaly
Chauler
Nevarra
Trafia
Furia
CzekoBoom
konskadziewczyna
Hella
LadyArvena
Szarusia16
Szatejel
Tirrathee
Volkovia
Star-x3
MysticsDream
99 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AutorWiadomość
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 11:59 am

Tirrathee napisał:
Tak a propos:
Zobaczcie, co znalazłam! XD

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 4-glitery_pl-Gierka-2066

KTO WIDZIAŁ FRYZA CZYSTEJ KRWI O MAŚCI INNEJ NIŻ KARA, NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIENIEM.
W świecie realnym oczywiście. Nie licząc albinosów, jeżeli się takie zdarzają w ogóle...

Można by założyć tutaj wątek z 'kwiatkami' takimi jak ten... Albo nie. To by było w sumie dość chamskie... ale moje czarne serce aż rwie się do kolekcjonowania takich dziwów.
Więcej perełek od PlanetHors na profilu Oranginy.
Ja widziałam karusa z kilkoma białymi włoskami na czele
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 12:19 pm

truskaweczkaa - może już osiwiał.Smile
Powrót do góry Go down
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 1:20 pm

Tak to jest. Dasz dziecku lizaka, a weźmie całą rękę. Co nowy dodatek to kolejne petycje i tak w kółko. Wszystko to jest zrobione po to aby mieć łatwą grę. Po co się silić? Załóżmy miliony petycji! Może ktoś zobaczy i wklei! A może nawet sam admin zobaczy i to zmieni! Tak! Każdy chcę mieć wszystko na tacy, bez wysiłku. Najlepiej aby przy zakładaniu konta dostać jednego z najlepszych koni, tysiące kuponów, tysiące equus i wszystkie specjalne boskie konie. STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 2153337378

_____
Co do fryzów - są tylko kare. Jeżeli inne maści się zdarzają <bardzo rzadko, jeśli już to albinosy> to są eliminowane z hodowli. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Marcel12
Nowy
Marcel12


Liczba postów : 6
Dołączył : 08/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 2:42 pm

Chcę poprzeć Tęczowe kucysie Very Happy
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 8:23 am

Olcia_98 napisał:
I jeszcze coś odnośnie "dowg". Jakby już pojawiła się taka, gra to chętnie bym w nią grała, ale pomyślcie: na świecie jest z 1000... Dobra, przesadzam, ale ponad 100 ras psów i na pewno wszystkie by się nie pojawiły. Wystarczyłoby, że ktoś zauważyłby, że zamiast jego ukochanego sznaucerka miniaturki jest sznaucer olbrzym i już kolejne petycje się sypią bom A wtedy petycje o kokardki dla piesków, Tęczowa różdżka do zmieniania sierści yorka na różową i petycja "Dlaczego nie ma białych rottweilerów!?" xD
psich jest chyba ponad 200 XD
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 9:02 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Petycja
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 9:32 am

Dlaczego właściwie gracze sądzą że OW akurat zaakceptuje ich petycje aby dać coś za darmo o nieskończonej ilości kuponów?
Powrót do góry Go down
Ola Koniara
W skromnych progach Zagrody
Ola Koniara


Liczba postów : 324
Dołączył : 03/06/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 10:38 am

Wszystkie eventy są nie tylko po to, aby urozmaicić grę, ale też po to, aby zarobić na kuponach. Wiadomo, że np. w puzzla trzeba kupić kupon do RO (no niektórzy mają w zapasach, ale większość tak jak i ja dopiero je kupują). Każda promocja musi się wiązać z zyskiem. Czy ludzie tego nie rozumieją?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse-porady.blog.onet.pl
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 11:25 am

Ola Koniara napisał:
Czy ludzie tego nie rozumieją?
Niektórzy może i tak, ale większość pewnie nie. Jestem ciekawa ile Owlinet na nas zarabia... scratch
Powrót do góry Go down
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 12:05 pm

Dusia zapewne sporo, gdyby te eventy im się nie opłacały to by ich nie robili Very Happy Jest koło 1,3 mln graczy na polskim howrse niech statystycznie każy z nich kupi 1 kupon na tydzień, gdzie część ludzi przeważnie kupuje więcej (kilka w miesiącu) a przy tego typu loteriach policz to conajmniej x2/3 Kasa z tego jest na pewno niemała Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 12:36 pm

Sheila86 napisał:
Dusia zapewne sporo, gdyby te eventy im się nie opłacały to by ich nie robili Very Happy Jest koło 1,3 mln graczy na polskim howrse niech statystycznie każy z nich kupi 1 kupon na tydzień, gdzie część ludzi przeważnie kupuje więcej (kilka w miesiącu) a przy tego typu loteriach policz to conajmniej x2/3 Kasa z tego jest na pewno niemała Smile

Ale też zapewne większość graczy kupuje kupony przez SMS. Więc połowa kasy idzie na operatora Mad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Sie 20, 2011 12:47 pm

To niedokładnie tak myszko. Myślę, że każda taka firma(w tym przypadku allopas) ma umowę z operatorami. Kupon kosztuje 6zl operator bierze z tego jakies 1,50 maksymalnie 2 reszta wpada owlientowi. Normalnie płacąc poprzez paypal lub inne kupon kosztuje 4zł więc przypuszczam, że te 4 są właśnie dla owlientu, jeśli są jakieś opłaty dla firmy przez którą płacisz to są one minimalne Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPon Sie 22, 2011 7:34 am

Hehe ! a ja znalazłam takie :
Chcemy aby można było sprzedawać konie za same kupony !
Albo jeszcze takie coś :
Chcemy aby była opcja " Zacznij ujeżdżać konia, gdyż ukończył on już 2 lata "
Powrót do góry Go down
Marcel12
Nowy
Marcel12


Liczba postów : 6
Dołączył : 08/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPon Sie 22, 2011 9:28 am

Szarusia16 napisał:
Olcia_98 napisał:
I jeszcze coś odnośnie "dowg". Jakby już pojawiła się taka, gra to chętnie bym w nią grała, ale pomyślcie: na świecie jest z 1000... Dobra, przesadzam, ale ponad 100 ras psów i na pewno wszystkie by się nie pojawiły. Wystarczyłoby, że ktoś zauważyłby, że zamiast jego ukochanego sznaucerka miniaturki jest sznaucer olbrzym i już kolejne petycje się sypią bom A wtedy petycje o kokardki dla piesków, Tęczowa różdżka do zmieniania sierści yorka na różową i petycja "Dlaczego nie ma białych rottweilerów!?" xD
psich jest chyba ponad 200 XD

Ras [psów jest ponad 400 ... Ale to malutki szczególik
wystarczyła by Jedna rasa z jednej grupy FCI Very Happy
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 4:31 am

Marcel12 napisał:
Szarusia16 napisał:
Olcia_98 napisał:
I jeszcze coś odnośnie "dowg". Jakby już pojawiła się taka, gra to chętnie bym w nią grała, ale pomyślcie: na świecie jest z 1000... Dobra, przesadzam, ale ponad 100 ras psów i na pewno wszystkie by się nie pojawiły. Wystarczyłoby, że ktoś zauważyłby, że zamiast jego ukochanego sznaucerka miniaturki jest sznaucer olbrzym i już kolejne petycje się sypią bom A wtedy petycje o kokardki dla piesków, Tęczowa różdżka do zmieniania sierści yorka na różową i petycja "Dlaczego nie ma białych rottweilerów!?" xD
psich jest chyba ponad 200 XD

Ras [psów jest ponad 400 ... Ale to malutki szczególik
wystarczyła by Jedna rasa z jednej grupy FCI Very Happy
głupio by tak było...bo np. dają chichuahue zamiast cavaliera i już pełno petycji
Powrót do góry Go down
Marcel12
Nowy
Marcel12


Liczba postów : 6
Dołączył : 08/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 11:44 am

Dobra, już nie mam rozwiązania... chociaż mogliby robić promocję np. Wygraj Nowofunlanda gdy rzucisz balonem czy coś takiego
Powrót do góry Go down
kasiak
Nowy
kasiak


Liczba postów : 20
Dołączył : 08/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 3:32 am

Haha tu się można pośmiać
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=94743
Haha bardzo dziwna jest ta osoba !
Powrót do góry Go down
MissLala9987
Nowy
MissLala9987


Nick w grze : MissLala9987
Liczba postów : 7
Dołączył : 26/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 10:56 pm

Bonny2 napisał:
Ha ha ha ha ha ha ha! Myślałam, że padnę jak przeczytałam o zestawie Erosa! Po prostu jeszcze dodajmy "prace"i zróbmy z tego sims 4 Smile
Czemu odrazu nie The Sims 10?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=736059
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostCzw Wrz 01, 2011 6:47 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Dnistau
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 1234489951 Gratuluję temu,który wymyślił tę petycję STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 1234489951
To się nazywa boski koń,nie zwykły arab STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 2153337378
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSob Wrz 03, 2011 11:09 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Beztytuufsx
To jest petycja-powieść! Czytałam to kilka minut!xD
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Ruffian
<rechocze>
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Napetycje
O MATKO!!! To jest już lekka przesada.
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Uiiu
To mnie powala na kolana... Sprzedam 5 koników!xD
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Gifykoni
Bez komentarza...
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 29nfs081
Ktoś chyba chce doprowadzić Owlient do bankructwa. Już te konie o powyżej 30 lat to dla nich strata!!!
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Beztytuuypk
No, właśnie o tym mówię.
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 29cri9c
A na sprzedażach co by było? Tam są tylko pegazy i jednorożce. Co by dodali? Pegazorożce?

A, jeszcze widziałam, żeby kupony latały w UFO, i żeby każdemu latało co najmniej 2 UFO dziennie...
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 7:33 am

Co prawda, na tym koncie nie jest to petycja (z Krezusem), ale uśmiałam się do łez Laughing . Miałam ubaw po pachy Laughing

http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=781421
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 9:18 am

A to co ? Shocked
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Zrzutekranu12
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 9:24 am

Haha, genialne! Very Happy Chcę tańczącego Lucka! Natentychmiast! Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 9:26 am

Kotersiow napisał:
Haha, genialne! Very Happy Chcę tańczącego Lucka! Natentychmiast! Very Happy Very Happy
Mam nadzieję,że żartujesz bo dla mnie to żałosne i głupie. Nie wiem co ludzie chcą przez takie petycje pokazać.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 9:30 am

Szczeze? To zalosne. Czego to oni jeszcze nie wymysla ... Tanczacy lucek? Co, moze jeszcze Spiewajaca Stenia? Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 9:31 am

Przecież z daleka widać, że to ma wyśmiewać milion i jedną petycję o pierdylard absurdalnych rzeczy. (Przy okazji dostało się też sadze o młodym czarodzieju). Jak wyobrażasz sobie wysyłanie rakietą (!) złotówki do szkoły Pigfarts? Co, nota bene, można przetłumaczyć jako szkołę... eee... Świńskiebąki. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 9:38 am

dokladnie Laughing

te petycje juz mnie wkurzaja ... co profil na tyle tam nawalone tych wszystkich petycji a co jedna to coraz bardziej glupia ...
Powrót do góry Go down
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostWto Wrz 20, 2011 1:31 pm

To z Luckiem się udało komuś xD Genialne wyczucie klimatu petycjowego, ekstra!Very Happy

Aczkolwiek petycje i antypetycje działają mi ostro na nerwy. Tak samo jak podnoszenie tego tematu na swoim profilu ogólnie;) Na internationalu też takie bzdury wymyślają?
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSro Wrz 21, 2011 1:12 am

pewnie tak ...

Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipostSro Wrz 21, 2011 5:39 am

amru3 napisał:
To z Luckiem się udało komuś xD Genialne wyczucie klimatu petycjowego, ekstra!Very Happy

Aczkolwiek petycje i antypetycje działają mi ostro na nerwy. Tak samo jak podnoszenie tego tematu na swoim profilu ogólnie;) Na internationalu też takie bzdury wymyślają?
Na Internetionalu i wielu innych wersjach jeszcze nigdy nie widziałam żadnej petycji.Widocznie inne narody są mądrzejsze-nawet nie porównują swoich wersji do innych Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Sponsored content





STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 8 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
STOP niestworzonym roszczeniom !
Powrót do góry 
Strona 8 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» STOP!
» Stop pokrakom!!
» STOP durnym petycjom!
» Stop petycjom - przyłącz się!
» Petycja STOP ACTA (WAŻNE)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: