Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 STOP niestworzonym roszczeniom !

Go down 
+95
tatarprima
sayuri962
zuzu_zozol
Alasky
stewardessa
asiamar98
Kosteczka
Zaczarowana.x3
Alexinda
gwiazda2002
zαbαvεcкαα
Eliana
koziorożec
Natusia:)
Aglyss
gabriela żołądź
Evangeline
Mika122
Asiuu
Annormal.
Day
Ejli
Aśka005
asiiix
Guzik
Asiaa.
Cleopatra
EveDallas
Athi
Ronniexlove
Farabolxd
Carinaly
hanka1998
Piernikowa Mamba
Sweet Rabbit
Nicolette
Linea2010
Oresama
florie
KaVcia
Krysia1
Clue
Calma
Philipek
MissLala9987
Marcel12
Destin
ZetkaEmka
truskaweczkaa
Olcia_98
Pati...xd
Sheila86
Kotersiow
amorkowa
Ayame
Casablanka
DusiaKoniara
amru3
kasiak
kaśka koniara
Sakura
Bonny2
Kraviec
Lubelak
Ola Koniara
przemo17136
zabkaxx2
olcia1234
madzia19964
love you
Rose666
Aki
Roxi57
Vakme
whitewolf
Corrida
wierszownik
kicia1030
Malto
pati9100
Andaly
Chauler
Nevarra
Trafia
Furia
CzekoBoom
konskadziewczyna
Hella
LadyArvena
Szarusia16
Szatejel
Tirrathee
Volkovia
Star-x3
MysticsDream
99 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
AutorWiadomość
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostPią Kwi 29, 2011 10:56 am

Laughing

Mnie też przerażacie . xD
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Trafia
Nowy
Trafia


Liczba postów : 39
Dołączył : 12/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2011 7:52 am

http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=8604
Jeszcze tylu petycji na raz nie widziałam. Exclamation
P.S. Ja też chcę tęczowego fryza! STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 1234489951
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2011 9:06 am

Jezu... to nie jest zaraźliwe? Laughing Fryzek w wersji różowej landrynki... brrr... będzie mi się śnił po nocach affraid

A wracając (taki maleńki offtopic) to innych maści fryzów - co powiecie na kasztanka?
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 3118514460_1813682aa7
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 3118514626_a1db5a3fd3
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 3117685907_13945819c9

I wracając do tematu - nie wklejałam, nie wklejam i wklejać nie zamierzam żadnych bannerków, petycji itd. Jakby ktoś chciał to założyłby temat na forum, gdzie gracze by się podpisywali. I może coś by się dało przeforsować (tak jak z tym projektem z podnoszeniem pg u starterów). A tak tylko dzieciaki się prześcigają kto więcej uzbiera Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2011 10:48 am

Kare fryzy o wieeeele ładniejsze.
Powrót do góry Go down
Chauler
Nowy
Chauler


Liczba postów : 43
Dołączył : 29/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2011 2:18 pm

Co do nadmiaru petycji u niektórych graczy, to lekka (delikatnie powiedziane ;p) przesada ^^;
No i cóż, sporo petycji jest nierealnych ^^;

MysticsDream świetnie wszystko zostało ujęte ;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=231984
MysticsDream
Już coś wie
MysticsDream


Liczba postów : 214
Dołączył : 27/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 30, 2011 3:41 pm

Chauler, akcja nie została zorganizowana przeze mnie.
Mam rozumieć, że jesteś za nową petycją o tęczowym fryzie i jego specjalnych atakach? xD
Powrót do góry Go down
Chauler
Nowy
Chauler


Liczba postów : 43
Dołączył : 29/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 01, 2011 2:06 am

Jest napisane wcześniej, że przez Tirrathee ;] Jednak nie widziałam, żeby pisała coś ^^; więc automatycznie spada na założyciela tego tematu ;] Chyba, że się mylę ^^;

O tak Very Happy xD
A nie napisałam? Jak mogłam o tym zapomnieć xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=231984
Andaly
Nowy
Andaly


Liczba postów : 6
Dołączył : 07/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 12:42 pm

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 2-KC--3-7841

I co? Pegaziki kontra Jednorożce ? Pożegnamy się z krwią meduzy?

Powrót do góry Go down
Andaly
Nowy
Andaly


Liczba postów : 6
Dołączył : 07/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 12:48 pm

A prawa autorskie do mojej Pumy? To mój kuc i nie chcę żeby był w petycji Evil or Very Mad
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 1007595normalkopia
Powrót do góry Go down
pati9100
Nowy
pati9100


Liczba postów : 14
Dołączył : 07/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 12:50 pm

Andaly napisał:
A prawa autorskie do mojej Pumy? To mój kuc i nie chcę żeby był w petycji Evil or Very Mad
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 1007595normalkopia
Co racja to racja - autor mógł swoje konie dać na petycja, a nie cudze. Ale przyznam, że niektóre petycję nie są aż tak bez sensy.
Powrót do góry Go down
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 2:31 pm

Co do tego kasztanowego fryza - to na pewno nie jest fryz. Może mieć pokrój podobny do fryza ale fryzem nie będzie. Czasem fryzy rodzą się nieco jaśniejsze np. skarogniade ale nie są potem dopuszczane do hodowli.
Ten koń na zdjęciu to jakaś amerykańska rasa. Kiedyś mi się obiła o ucho ale już zapomniałam dokładnej nazwy. Jak sobie przypomnę to napiszę. Zresztą popatrzcie na rozmiary ludzi w tle. To musi być ameryka.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 2:48 pm

Się wtrącę...
Prawdą jest, że istnieją fryzy inne niż kare. Całkiem niedawno czytałam o tym i dowiedziałam się, że takich "fenomenalnych" fryzyjczyków jest aktualnie zaledwie kilka na świecie (bodajże sześć). Najsłynniejszym (przynajmniej w necie) jest ogier Fire Magic. Oto on:
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Firemagicmain
a tutaj znajduje się o nim parę informacji - link. Zwierzak ma też oficjalną stronę w necie.

Szczerze, kiedy tylko dokopałam się do tej ciekawostki, do głowy wpadł mi pomysł, że nie byłoby tak źle, gdyby raz na jakiś czas na howrse rodził się chestnut fresian. Coś na zasadzie rogów, tyle że z mniejszą częstotliwością. Wyobrażacie sobie, ile takie konie byłyby warte? No i nie byłoby to nagięcie rzeczywistości - przecież te niezmiernie rzadkie fryzy skądś się biorą Smile


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sob Maj 07, 2011 3:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 2:57 pm

Ciekawy ciekawy ten ogier. Ja wszędzie gdzie czytałam o fryzach zawsze było że kare kare i tylko kare. Ciekawe czy ten Fire Magic jest uznawany przez jakieś tam stowarzyszenie które zajmuje się hodowlą fryzów. Przecież każdy ogier musi przejść za młodu jakieś tam testy itp.
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 3:17 pm

I następna wzmianka o "czerwonym fryzyjczyku".
Można by poczytać komentarze, by dowiedzieć się, czy ogier o takiej maści jest dopuszczony do hodowli. Ten, z tego co wyczytałam, bierze udział w zawodach itp. Ale czy to o czymś świadczy, czy jest dopuszczony do rozmnażania, tego nie wiem, nie jestem obeznana z końskim światkiem.


Ostatnio zmieniony przez Malto dnia Sob Maj 07, 2011 3:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 3:20 pm

Dobra koniec offa Smile Ale ciekawe to bardzo. Poszukam czegoś jeszcze w necie na ten temat.
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 08, 2011 11:27 am

konskadziewczyna napisał:
Hmmm... Popieram, ale sądzę, że twórcy bezsensownej petycji mogą Cię totalnie zignorować...

CzekoBoom napisał:
Przepraszam, ale ocenię to raczej z pesymistycznej strony, a raczej takim pytaniem skomentuję.
"A co właśnie robisz teraz Ty?" - też petycję i to całkiem niepotrzebną. Ogólnie grafika fajna, ale niech gracze robią co chcą, i tak nie mamy na to wpływu.. Popieram w 10 % Wink

I tu jest pies pogrzebany: to nie petycja, w żadnym miejscu bannera nie ma takiego sformułowania. To akcja, ktoś użył określenia happening, bardzo słusznie. Nie ma adresata zobowiązanego, by się przejąć, to tylko akcesorium dla ludzi, których tak jak mnie krew zalewa przy kolejnych kretyńskich a brzydkich gifach. Stworzyłam możliwie skromny i estetyczny banner z pełną świadomością faktu, że robię to samo co owe roszczeniowo nastawione dzieciaki - stąd dopisek o tym, żeby nie wklejać go do swojej prezentacji. Smile Jeśli ktoś ma u siebie miejsce i nie przeszkadza mu, że włącza się do rzeszy graczy postulujących coś, droga wolna. Jeśli nie, sprzeciwia się tej masie petycji w sposób czysty i stuprocentowy, acz dla większości graczy kompletnie nieczytelny - stąd mój pomysł. Wink Nie masz za co przepraszać, no i dziękuję za 10 procent, to zawsze jakiś głos Very Happy

A propos, ten motyw z jednym chestnut friesian na każde, dajmy na to, tysiąc zwykłych to niezła myśl. Byłyby krwawe jatki żeby takiego zdobyć, liczebność fryzów wzrosłaby kilkukrotnie... Choć nie sądzę żeby się to u Owlientu dało przepchnąć. W końcu na tym nie zarobią, pffffht. x)
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
kicia1030
Nowy
kicia1030


Liczba postów : 7
Dołączył : 06/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostNie Maj 08, 2011 1:30 pm

Mam dość tych wszystkich petycji. Jak wchodzę na jakiś profil i widzę ich nadmiar, to mam ochotę rzucić kamieniem. A niektóre są tak ,,mądre", że aż przykro patrzeć na głupotę tych dzieci. Niedługo wymyślą petycję, żeby stworzono dwurożce, bo jednorożce to już za mało Very Happy Chętnie bym zobaczyła po zrobieniu petycji na tęczowego fryza, ile osób miałoby ją na prezentacji po tygodniu.
Powrót do góry Go down
wierszownik
Już coś wie
wierszownik


Nick w grze : Rademede
Liczba postów : 231
Dołączył : 28/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 7:33 am

Popieram ale skoro napisane jest "nie wklejaj" to nie wkleję Very Happy
Powrót do góry Go down
Corrida
Raczkujący
Corrida


Liczba postów : 54
Dołączył : 08/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 5:25 pm

no ale szczerze - ciekawy pomysł o tym żeby konie ze schroniska / boskie / były losowane do graczy... ale później sapy że ktoś nie dostał. xD
Powrót do góry Go down
Corrida
Raczkujący
Corrida


Liczba postów : 54
Dołączył : 08/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 11, 2011 5:31 pm

a jeszcze co do tego. to jest... nie wiem jak to nazwać...
ale nie ma samych dur.nych petycji więc.... nie umiem wyjaśnić. x D
a o tym wątku na Wydarzeniach? ogólnie powinno się pisać na Kontakt, ale tak też słuchają.
Powrót do góry Go down
whitewolf
Nowy
whitewolf


Liczba postów : 26
Dołączył : 25/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 8:21 am

Wejdźcie na profil gracza koniaradgmdc. Ma chyba wszystkie petycje jakie powstały na howrse. No, prawie Razz
Powrót do góry Go down
Vakme
Nowy
Vakme


Liczba postów : 26
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 9:54 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Beztytuudyl

Ojeju... Ja myślałam, że oczopląsu i zgniecenia nosa o ekran dostanę, nim udało mi się to przeczytać. O.o Żeby chociaż czytelne było...

A te petycje i "głupie teksty" typu 90% nastolatek dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Biber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłyby krzesło, popcorn i darły się :"Skacz lamusie!" wklej to na swój profil (tak jak ja) to plaga nie tylko Howrse Smile W paru innych grach także się z tym spotkałam. W niektórych były obrazki, a w innych ich rolę spełniały "obrazki ze znaczków".
Wniosek: Pokemony i "petycjarze" wszędzie byli, są i będą Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964986
Roxi57
Nowy
Roxi57


Nick w grze : Roxi57
Liczba postów : 17
Dołączył : 10/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 10:33 am

Tak, popieram to. Niektórzy gracze powinni się pogodzić z tym, że nie wszystko można... Wprowadzanie takich zmian jest trudne. Co do niektórych petycji, by coś tam lub coś tam, bądź kiedy coś tam... to trzeba dać czas polskiej wersji howrse. Nie wszystko od razu Exclamation Very Happy
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 11:01 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 2gliterypl17141
Czego ludzie nie wymyślą xD
Powrót do góry Go down
Vakme
Nowy
Vakme


Liczba postów : 26
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 11:19 am

O, tego absurdu jeszcze nie widziałam XD Nie, najlepiej po 100 dniu stażu otrzymać 8-gwiazdkowy OJ, wszystkie konie wędrowne i przedmioty z CR za equus XD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964986
MysticsDream
Już coś wie
MysticsDream


Liczba postów : 214
Dołączył : 27/03/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 12, 2011 11:22 am

Czemu zaraz 100 dni ? :/ Sad
Myślę że po 10 dniach ludzie wykazują się taką cierpliwością, że zasłużyli na CO NAJMNIEJ boskiego konia.
Ignoranci...


cheers
Powrót do góry Go down
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 5:46 am

MysticsDream napisał:
Czemu zaraz 100 dni ? :/ Sad
Myślę że po 10 dniach ludzie wykazują się taką cierpliwością, że zasłużyli na CO NAJMNIEJ boskiego konia.
Ignoranci...


cheers


Czemu po 10? Najlepiej na starcie wybrać sobie Snowa albo Slepinira.

To już jest stanowcza przesada. Takie petycje powinno się zgłaszać jako spam Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 7:03 am

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Akcjaappaloosawpolsce
A to jest wg was sensowne? Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 7:19 am

Rose666 napisał:
STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Akcjaappaloosawpolsce
A to jest wg was sensowne? Razz

no nie za bardzo. Nie wiem po co ludzie takie coś robią. no załamać się można STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 2153337378
szkoda monitora na takie coś Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Vakme
Nowy
Vakme


Liczba postów : 26
Dołączył : 12/05/2011

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 13, 2011 10:24 am

A co do tego: jesteście za czy przeciw?

STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 352rwg7
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=964986
Sponsored content





STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: STOP niestworzonym roszczeniom !   STOP niestworzonym roszczeniom ! - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
STOP niestworzonym roszczeniom !
Powrót do góry 
Strona 2 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next
 Similar topics
-
» STOP!
» Stop pokrakom!!
» STOP durnym petycjom!
» Stop petycjom - przyłącz się!
» Petycja STOP ACTA (WAŻNE)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: