Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 8:02 am

I tutaj się zwracam z prośbą do Was. Myślę, że bycie w pierwszej 1000-ce rankingu popularności zaliczyłoby zadanie. A popularność - wizyty. Więc proszę, odwiedźcie dziś mój profek! Dziś jestem z 16-oma wizytami na miejscu 1500 ileś... Chciałabym to podciągnąć!

Proszę Was tylko o dowiedzenie... To tak dużo?

Link na dole, w podpisie Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Go??
Gość
Anonymous



Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Re: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 8:04 am

Weszłam, pogratulowałam nawet Wink
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Re: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 8:11 am

Rabbit, ja w sumie codziennie zaliczam to dokonanie, jeśli chodzi o popularnośc xP

Prosze, nawet pogratulowałam ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Re: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 8:26 am

Dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Re: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipostNie Lut 26, 2012 9:59 am

Sweet,odwiedzaj profile innych graczy i pogratuluj im gry-oni przychodzą do Ciebie i się odwdzięczają. Ja w ten sposób 'podbijam' ranking popularności,chociaż nie codziennie chce mi się gratulować,robię to po prostu co jakiś czas. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Re: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipostPon Lut 27, 2012 1:32 am

Philipku, dziękuję za radę.

A Wam dziękuję za odwiedziny! Zajęłam 808-te miejsce w tym rankingu z 25 wizytami i... zaliczyłam parenaście dokonań z rzędu!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
Sponsored content





Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" Empty
PisanieTemat: Re: Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"   Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców" I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» jedne z pierwszych fotomanipulacji
» Konkurs, do wygrania rogi i rzeczy z CR, dużo wygranych miejsc- na konie
» Jak podnieść pozycję w rankingu.
» Petycja od hodowców dla kupujących
» Takie śmieszne jedno

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: