Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jak podnieść pozycję w rankingu.

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostSro Kwi 27, 2011 1:12 pm

Ponieważ drugi raz dostałam taką wiadomość, odpowiadam dla wszystkich na przyszłość Wink

Mi podnosi się ranking dzięki temu, że gratuluję - przynajmniej ja tak rozumuję Wink Ja gratuluję innym - oni przychodzą oddawać gratulację. Poza tym jestem aktywna w grze i to też trochę pomaga.
Dodatkowo loguję się codziennie i rośnie mi staż.

Oczywiście to tylko moje przemyślenia, może wiecie coś innego żeby pomóc.?
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Hella
Już coś wie
Hella


Liczba postów : 214
Dołączył : 23/04/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Re: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostSro Kwi 27, 2011 2:02 pm

Ranking ogólny to suma umiejętności wszystkich naszych koni (nie ja to odkryłam tylko CzekoBoom)zatem trzeba mieć jak najwięcej koni z jak najwyższymi umiejętnościami.
Powrót do góry Go down
Koniarka666
Nowy
Koniarka666


Nick w grze : Koniarka666
Liczba postów : 38
Dołączył : 30/04/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Zgadzam   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostNie Maj 01, 2011 1:47 am

Się z Hellą Wink Trzeba mieć jak najlepsze konie: Spójrzcie jakie am domciada...
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Re: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostNie Maj 01, 2011 3:44 am

Usiadłam. Policzyłam. I ni ch****y nie wychodzi mi te 32 701 które mam w rankingu.
Łącznie zebrało się tylko 24 579,92.
Czyli chyba nie tylko umiejętności koni wchodzą w grę...

EDIT
Dokopałam się do pewnej informacji od czego zależy pozycja w rankingu ogólnym:
- karmy
- ilości equus
- liczby koni
- liczby punktów dorastania
- stażu
- ilości oporządzonych koni
- umiejętności koni
- aktywności (forum etc)
Dla chętnych (ang)KLIK
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: re   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostPon Maj 02, 2011 8:59 am

Hey,
do rankingu wliczane są umiejętności wszystkich Twoich koni, chyba nic więcej Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Re: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostPon Maj 02, 2011 9:52 am

Gratulacje na pewno na to wpływają. Na howrse.com wybadałam to jakiś czas temu. Z początku miałam je gdzieś, dostawałam po 1-2 dziennie i stałam w miejscu. A od kiedy zaczęłam gratulować i dostawać gratulacje zaczęłam iść w górę. A konie jakoś niespecjalnie wówczas się polepszyły.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Re: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostWto Maj 03, 2011 4:07 am

Nevarra, też tak myślę Smile Kiedy mi się nie chce gratulować i gratulacji nie oddaje - spadam nieźle w rankingu. Za to gdy przysiądę i nazbieram gratulacji magicznym sposobem trochę skaczę w górę Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Re: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipostCzw Maj 05, 2011 1:06 am

Takie wolne tłumaczenie (z góry przepraszam za wszelkie niedociągnięcia, orłem z angielskiego nie jestem Wink, ale mniej więcej starałam się zachować sens)

Wszystko co widzisz w rankinku OJ, hodowcy i ogólnym wlicza się do twojej aktualnej pozycji. Zdobywasz punkty w każdym obszarze i te punkty są zliczane na twoją ogólną pozycję. Najwięcej punktów dają wysoko wyszkolone konie, liczba koni, ilość funduszy oraz ilośc punktów karmy.

1. Popularność (ilość odsłon strony)
Możesz zwiększyć swoją popularnośc oprzez odwiedzanie profili innych graczy i składanie im gratulacji. Możesz także aktywnie wypowiadać się na forum, prywatnych konkursach organizowanych przez OJ (czego u nas jeszcze nie ma), pomagać na forum oraz handlować i negocjować z innymi graczami. Wszystko, by być jak najbardziej rozpoznawalnym.

2. Karma
Otrzymujesz punkt karmy co 30 dni stażu, co 10 kupiony kupon (1, 11, 21...) oraz co piątego sponsorowanego gracza gdy ten zdobędzie swój pierwszy punkt karmy

3. Equus
Możesz zarabiać pieniądze poprzez pracę w OJ, lekcje, konkursy, pokrycia, głaskanie koni w schronisku, sprzedaż źrebiąt, łajna, punktów dorastania, jabłek etc, wysłanie koni do schroniska, zaliczanie dokonań. Oszczędzasz trochę equus wypuszczając konie na łąkę zamiast karmić je w boksie.

4. Ilość koni
To mówi samo za siebie - im więcej koni, tym wyższy wynik

5. Ilość punktów dorastania
Możesz znaleźć punkty dorastania podczas opieki nad koniem. Więcej koni = więcej PD

6. Staż
Otrzymujesz punkty za każdy dzień na howrse, podczas którego zająłęś sie chociaż jednym ze swych koni

7. Ilość oporządzonych koni
Jest to jeden z najprostszych sposobów dostania się to TOP100. Należy dążyć do opieki nad 80-100 końmi w zalezności od aktualnych statystyk

8. Umiejętności koni
Osobną rzeczą jest mieć 10000 koni, a mieć konie wytrenowane. Im wyższe umiejętności twoich koni tym wyższy wynik ogólny, więc zamiast trzymać konie bezużyteczne staraj się je trenować bądź kupuj już wytrenowane.

9. Aktywność
Nie wiadomo, czy sama ma wpływ na pozycję w rankingu, ale w powiązaniu z polularnością i stażem - na pewno tak. Aby zwiększyć swoja aktywność wypowiadaj się na forum - aktywność opiera się na jak wiele i jak często piszesz posty. Jest aktualizowana codziennie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Jak podnieść pozycję w rankingu. Empty
PisanieTemat: Re: Jak podnieść pozycję w rankingu.   Jak podnieść pozycję w rankingu. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jak podnieść pozycję w rankingu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"
» Jaki koń do 100 setki rankingu GP
» Jak podnieść umiejętności konia
» Mogę wyblupowac ci konia/ podnieść PG o 1.20
» Czemu spadłam w rankingu?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: