Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czemu spadłam w rankingu?

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Czemu spadłam w rankingu? Empty
PisanieTemat: Czemu spadłam w rankingu?   Czemu spadłam w rankingu? I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:31 am

No więc mam dość dobrego konia. Wczoraj dużo go trenowałam, zdobyłam 21 rozet w zawodach, koń zajął 130 miejsce w GP, a ja spadłam w rankingu o 7 miejsc! Myślałam, że się podniosę, skoro tak dużo osiągnął, to się podniosę. A moja koleżanka, która wczoraj w zawodach zajmowała 4, 5 miejsca, a jej koń ma dużo mniejsze um. od mojego, podniosła się o kilka miejsc. O co chodzi? Question Suspect I czy żeby się podnieść w rankingu w takim razie mam mieć jak najgorsze konie? Suspect
Powrót do góry Go down
Guzik
Przyjaciel Zagrody
Guzik


Nick w grze : guzikova :D
Liczba postów : 838
Dołączył : 13/12/2011

Czemu spadłam w rankingu? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu spadłam w rankingu?   Czemu spadłam w rankingu? I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:41 am

Liczą się punkty zdobywane, a za co się je dostaje do dzisiaj nie za bardzo wiem xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=147468
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Czemu spadłam w rankingu? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu spadłam w rankingu?   Czemu spadłam w rankingu? I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:47 am

ranking to suma umiejętności koni + inne rankingi Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Czemu spadłam w rankingu? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu spadłam w rankingu?   Czemu spadłam w rankingu? I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 10:55 am

Ona miała pewnie dużo koników z tymi mniejszymi um. a Ty jednego trenowałaś, a tu liczą się wszystkie Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Czemu spadłam w rankingu? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu spadłam w rankingu?   Czemu spadłam w rankingu? I_icon_minipostSro Sty 18, 2012 12:41 pm

Ranking ogólny to ilość koni, ich um, staż i reszta rankingów.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czemu spadłam w rankingu? Empty
PisanieTemat: Re: Czemu spadłam w rankingu?   Czemu spadłam w rankingu? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czemu spadłam w rankingu?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dokonanie 76 - "Osiągnij jedno z pierwszych 1000 miejsc rankingu ogólnego lub rankingu hodowców"
» Jak podnieść pozycję w rankingu.
» Wałachy z elity rankingu um.!
» Jaki koń do 100 setki rankingu GP

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: