Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Co warto obejrzeć?

Go down 
+6
KaVcia
Pati...xd
koniara25000
bibi666689
zαbαvεcкαα
Casablanka
10 posters
AutorWiadomość
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:16 am

Jest lista filmów o koniach, to czemu by nie zrobić ogólnej listy ciekawych filmów? Listę postaram się aktualizować na bieżąco.

Horrory

Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 3

Kobieta w czerni

Animowane

Koralina

Fantasty

Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Propozycje w postach :>. Inne kategorie mile widziane Smile).
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 4:40 am

Ja polecam obejrzeć :
''Koń świętego mikołaja''
''Mustang z dzikiej Doliny'' - animowany

Chciałam jeszcze powiedzieć, że Mustang z dzikiej Doliny jest dla tych co się nie wzruszają i przy tym nie płaczą.
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 5:00 am

zabavecko - Koń świętego mikołaja to jaka kategoria? jestem leniem nie chce mi się sprawdzać x.x
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostPią Mar 02, 2012 12:45 pm

Casablanka napisał:
zabavecko - Koń świętego mikołaja to jaka kategoria? jestem leniem nie chce mi się sprawdzać x.x


To jest o jakimś mikołaju... albo inaczej była pewna dziewczynka z chin, która mieszkała z ojcem. Ojciec miał restauracje. Przeprowadzili się gdzieś i nie mieszkali już w chinach. Dziewczynka miała konia, ale jej zmarł. Ta dziewczynka chciała konia i przypadkowo dostała siwka mikołaja [...] i tak dalej i tak dalej. W Google sobie wpisz ''Koń świętego Mikołaja'' może się coś wyświetli.
PS. Ludzie to grali.

Pozdro
Powrót do góry Go down
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 12:13 pm

28 weeks later 1 i 2
Królowa potępionych
Dark floors
Sala samobójców
jak sobie więcej przypomnę to napiszę
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 12:39 pm

Polecam Giganci ze stali, Transformers, Gladiator, Piraci z Karaibów, Balto(animowany) i jeszcze wiele innych ale jak mi się przypomną to napisze. Very Happy
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 1:14 pm

Ja polecam:

Genezę Planety Małp

Czarny Książę

Piraci z Karaibów

Władca Pierścieni

król Lew -animowany


jak coś mi sie przypomni to napiszę Smile

Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 1:17 pm

zαbαvεcкαα napisał:
Casablanka napisał:
zabavecko - Koń świętego mikołaja to jaka kategoria? jestem leniem nie chce mi się sprawdzać x.x


To jest o jakimś mikołaju... albo inaczej była pewna dziewczynka z chin, która mieszkała z ojcem. Ojciec miał restauracje. Przeprowadzili się gdzieś i nie mieszkali już w chinach. Dziewczynka miała konia, ale jej zmarł. Ta dziewczynka chciała konia i przypadkowo dostała siwka mikołaja [...] i tak dalej i tak dalej. W Google sobie wpisz ''Koń świętego Mikołaja'' może się coś wyświetli.
PS. Ludzie to grali.

Pozdro
Chyba widziałam urywek kiedyś w TV... :D
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 1:24 pm

A co sądzicie o ,,Igrzyskach Śmierci" ?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 6:55 pm

Pati...xd napisał:
Ja polecam:

Genezę Planety Małp

Czarny Książę

Piraci z Karaibów

Władca Pierścieni

król Lew -animowany


jak coś mi sie przypomni to napiszę Smile


Pati, całkiem niedawno oglądałam Genezę. Dobry film Very Happy. Oprócz tego mogłabym wymieniać cała długą listę dobrych filmów, ale podam tylko kilka pozycji.

-Niewolnica

-Quill

-Zielona Mila

-Szósty Zmysł

-Efekt Motyla

-Czas wojny

-Co gryzie Gilberta Grape'a - coś dla miłośniczek Johny'ego Deepa w zupełnie innej, niż zwykle, odsłonie Wink

-Cześć, Tereska

-Pachnidło

=Jasminum

-Południe-Północ

-Mój przyjaciel Hachiko

-Ja, Sam

-Skóra, w której żyję

-Chłopiec w pasiastej piżamie

-Druga Ziemia

Na razie to tyle, ale w wolnym czasie mogę zasypać Cię tytułami, które polecam każdemu Wink.


Ostatnio zmieniony przez Sakura dnia Czw Mar 22, 2012 4:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 1:28 pm

Aglyss napisał:
A co sądzicie o ,,Igrzyskach Śmierci" ?

Jutro idę na maraton obejmujący Igrzyska właśnie, i jeżeli film będzie choćby w jednej trzeciej tak dobry, jak książki, to śmiało stwierdzam, że będzie genialny.
Notabene jestem dumnym hipsterem, bo przeczytałam całą trylogię zanim ktokolwiek się dowiedział, że będzie film. xD #LIKE A BOSS

W każdym razie, szalenie mi się podoba casting, jedynie aktor grający Cinnę zdaje się być kompletnym niewypałem, na podstawie książek wyobrażałam go sobie kompletnie inaczej.
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Go??
Gość
Anonymous



Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 2:50 pm

Ja dzisiaj byłam w kinie na 'Kobiecie w czerni'. A że mam słabe nerwy, to ciągle ściskałam koleżankę. I wzajemnie xD. A jak były jakieś straszniejsze sceny, to łeb pod kurtkę i wcinamy popcorn xD.
Powrót do góry Go down
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 4:06 pm

Tak notabene, Igrzyska wchodzą do kin za jakieś 55 minut. Gdybym nie miała lepszej opcji w postaci enemefu jutro, szykowałabym się do wyjścia. Very Happy

Tak poza tym, to też skompletuję swoją listę polecanych filmów.

No to cóż ja takiego fajnego ostatnio oglądałam... na myśl przychodzi mi Incepcja, film którego koncept bezwstydnie wykorzystuję, osadzając w nim postaci z przeróżnych kanonów. ^^ A skoro już Nolana wspomniałam, to Mroczny Rycerz - kolejnych Nolanowskich Batmanów nie oglądałam, ale na Dark Knight Rises w czerwcu/lipcu się ekscytuję prawie tak samo, jak na Hobbita, the Avengers i Prometheusa.

Z filmów niedawno widzianych w kinie, John Carter jest wielkim rozczarowaniem - jedyne, co mi się w nim podobało, to efekty specjalne. Podobnie zeszłoroczny Green Lantern - CGI pierwsza klasa, ale cała reszta leży i kwiczy, a oryginał (komiks i - w przypadku Cartera - książka) oferują fantastyczne możliwości zrealizowania dobrej produkcji fantasy.

Z kolei za świetne uważam Millennium ('Dziewczyna z tatuażem'). Mogłabym napisać referat z recenzją porównawczą ekranizacji szwedzkiej i amerykańskiej, ponieważ obydwie są świetne, a każda stanowi klasę samą dla siebie. (tytuł filmu szwedzkiego to, naturalnie, Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet).

Podobnie Sherlock Holmes: A Gay Game of Shadows Guya Ritchiego, jeszcze lepszy niż prequel z 2009. Tu znowu mogłabym pisać długie, długie posty o tym, co mi się podobało, i rozwodzić się nad bromance każdym aspektem filmu, od muzyki, przez techniki kręcenia, efekty specjalne, montaż, aż po grę aktorską i wywiady z odtwórcami głównych ról what is straight kfjhgalfjhg i jeszcze dalej. xD

Rozczarowałam się Czasem wojny - tytuł angielski War Horse - jest to film tak skrajnie tandetny, że oglądając go miałam ochotę złapać Spielberga za klapy i delikatnie mu wyperswadować, że sam fakt, iż jest Spielbergiem, nie zmienia faktu że kiczowaty film jest kiczowaty (a że wzruszający przy okazji, to swoją drogą, były bowiem dobre momenty*, ale ktoś się zagalopował z tym całym cukrem, miodem i marmoladą).

*and by 'good moments' I mean glorious British bastards rocking the calvary like the BAMFs they are. C: Kto ogarnia mój Tumblr, zrozumie przypis.


Będę tu jeszcze rzeczy różne dopisywać, bo kocham filmy i zamierzam żyć życiem kinomaniaka i, jak Bóg da, pracować w przemyśle filmowym. ^^ Więc w materii mam kapkę do powiedzenia. (:
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
sajgon
Raczkujący
sajgon


Liczba postów : 68
Dołączył : 07/05/2011

Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipostPią Mar 23, 2012 8:09 am

"Mój przyjaciel Hachiko"
"Władca pierścieni"
"Avatar"

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co warto obejrzeć? Empty
PisanieTemat: Re: Co warto obejrzeć?   Co warto obejrzeć? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Co warto obejrzeć?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy warto?
» Warto wysłać?
» Czy warto kupić taki tablet graficzny...?
» Gypse - czy warto zainwestować?
» Warto w te konie inwestować?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: