Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gypse - czy warto zainwestować?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Moonlit
Już coś wie
Moonlit


Nick w grze : Moonlit
Liczba postów : 259
Dołączył : 06/07/2013

Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:05 am

Dostałam ofertę - 15 kuponów za kupno boskiego Gypse. Myślicie że warto zainwestować, czy lepiej zostawić kupony na lepszą okazję?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:07 am

NIE WARTO ! Gypse można dorwać za 10-12 kuponów, a zresztą on nic nie daje, nawet rozety nie można z nim wygrać :PDzienna poracja piasku jaką daje wynosi 0.08-0.06 pkt do UM :]
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:08 am

Gypse jest bezwartościowym boskim, przynajmniej dla mnie. Ja bym dozbierała i kupiła Falabellę lub Baliosa Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Moonlit
Już coś wie
Moonlit


Nick w grze : Moonlit
Liczba postów : 259
Dołączył : 06/07/2013

Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:10 am

Dzięki za info. W takim razie pozbieram na Baliosa albo zostawię na jakiegoś fajnego w promocji  Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:11 am

MrsKopytko napisał:
Gypse jest bezwartościowym boskim, przynajmniej dla mnie. Ja bym dozbierała i kupiła Falabellę lub Baliosa Very Happy
Falka około 20 kuponów, jeśli nie masz koni do zawodów - też jest bezużyteczna Wink
Balios - około 30-40 kuponów (jeśli ma się szczęście znaleźć osobę, która go się pozbędzie i to tanio Rolling Eyes)
Powrót do góry Go down
Moonlit
Już coś wie
Moonlit


Nick w grze : Moonlit
Liczba postów : 259
Dołączył : 06/07/2013

Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:15 am

Gdyby tak zaczęli powtarzać boskie w promocjach, to bym zapolowała na Baliosa.
Niestety aktualnie jest on dla mnie nieosiągalny, dlatego zbieram, zbieram, zbieram...  Razz

Falka mi się do niczego nie przyda (aktualnie nie mam dobrych koni do zawodów)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 8:28 am

Moonlit napisał:
Gdyby tak zaczęli powtarzać boskie w promocjach, to bym zapolowała na Baliosa.
Niestety aktualnie jest on dla mnie nieosiągalny, dlatego zbieram, zbieram, zbieram...  Razz

Falka mi się do niczego nie przyda (aktualnie nie mam dobrych koni do zawodów)
 HAHAHAHA. Jak będą powtarzać to co najwyżej Grani, Balios już zostanie wspomnieniem i marzeniem w walce z WT
Powrót do góry Go down
Moonlit
Już coś wie
Moonlit


Nick w grze : Moonlit
Liczba postów : 259
Dołączył : 06/07/2013

Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipostNie Sie 11, 2013 9:42 am

Zawsze można się łudzić, że jednak kiedyś coś zorganizują  Smile  Chociaż czekać na to nie będę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gypse - czy warto zainwestować? Empty
PisanieTemat: Re: Gypse - czy warto zainwestować?   Gypse - czy warto zainwestować? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gypse - czy warto zainwestować?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jak dobrze zainwestować kupony?
» Co warto obejrzeć?
» Czy opłaca mi się sprzedać Gypse?
» Gypse (serwer polski)
»  CHĘTNIE KUPIĘ KAŻDEGO BOSKIEGO KONIA - NAWET GYPSE!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: