Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy opłaca mi się sprzedać Gypse?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Czy opłaca mi się sprzedać Gypse? Empty
PisanieTemat: Czy opłaca mi się sprzedać Gypse?   Czy opłaca mi się sprzedać Gypse? I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 4:54 am

Jeśli tak to za ile?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amru3
Raczkujący
amru3


Liczba postów : 95
Dołączył : 14/07/2011

Czy opłaca mi się sprzedać Gypse? Empty
PisanieTemat: Re: Czy opłaca mi się sprzedać Gypse?   Czy opłaca mi się sprzedać Gypse? I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 5:30 am

Ja pisałam gdzieś, że sprzedałam za 2 RO, 5 kuponów i 1000 000 equus. Nie dużo, ale i tak po promocji sporo zarobiłam. Popatrz racjonalnie - na Gypse nie zarobisz wiele, jedynie equus z wygrywania zawodów, a jako, że konia postarzyć się nie da - weźmiesz udział dziennie tylko w kilku zawodach czyli zarobisz dziennie z 300 equus. Podziel sobie milion - wychodzi z 3333 dni, podziel to na lata... milion zarobisz na nim za ponad 9 lat. Opłaca się? Sama sobie odpowiedz:) Oczywiście Gypse to też prestiż itp...
Powrót do góry Go down
 
Czy opłaca mi się sprzedać Gypse?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gypse (serwer polski)
» Gypse - czy warto zainwestować?
» Czy się opłaca?
» Opłaca się? >.>
» Opłaca się?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: