Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Opłaca się? >.>

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:30 am

Hej, opłaca się kupić tego nikosia: http://www.pixmania.pl/pl/pl/11738020/bundle/nikon/s3300-czarny-karta-pamie.html?CodePromo=oui&srcid=7808&aftrack=TWpJMk1UczRPRE0zOzEzMzg0NzA2NjM7 ? W moim sklepie kosztuje on równo 499.00. warto.. czy nie? <.<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:48 am

Tak czy nie?! >C
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:51 am

Czy uważasz, że w przeciągu 18 minut ktoś Ci odpowie? Musisz poczekać..

Poczytaj recenzje, pooglądaj zdjęcia testowe. Tyle mogę Ci doradzić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:55 am

Popatrzyłam na same suche dane co w tym aparacie się znajduję i myślę, że to może być całkiem przyjemna cyfrówka dla Ciebie.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:57 am

Pytanie podstawowe - do czego ci potrzebny?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Go??
Gość
Anonymous



Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 8:44 am

Apple, no to dobrze, bo już zdobyłam połowę kasy prawdopodobnie za tydzień pojadę kupić. Tylko żeby mi z przed nosa nie kupili..

Nevarra, a do czego jest aparat? xP Do robienia zdjęć... Głównie na dA i fbl.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 9:30 am

To szkoda kasy. Takie ni w pięć ni w dziewięć. Albo oszczędź i kup tańszy (te 16mln pikseli na nic nie jest potrzebne), albo dołóż i kup (nawet używaną) lustrzankę
Sama mam Lumixa DMC-LS80 (KLIK) - 3 lata temu płaciłam 250zł, teraz kosztują coś koło 100-150zł. A foto naprawdę przyzwoicie wychodzi (ja głównie potrzebuję cykadęłka do akwarium, a więc w gorszych warunkach bo robię zdjęcia przez szybę), do tego nie trzeba mieć paragonu by mieć gwarancję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





Opłaca się? >.> Empty
PisanieTemat: Re: Opłaca się? >.>   Opłaca się? >.> I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Opłaca się? >.>
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Opłaca się?
» Czy się opłaca?
» Jednorożce, czy się opłaca?
» Co bardziej się opłaca?
» Stawka z sitterowanie- opłaca się?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: