Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gypse (serwer polski)

Go down 
+13
Sakura
Aki
Destin
Alicred
Luixza
Presence
Casablanka
mina stirit1
Shelle
Kotersiow
Nevarra
DusiaKoniara
annrem
17 posters
AutorWiadomość
annrem
Już coś wie
annrem


Liczba postów : 119
Dołączył : 17/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 3:05 am

Nowy boski koń!!
Wiecie coś na temat tego konia?
Jest u Kowelana, był też u Ow ale zniknął Wink pewnie ukryli jak ludzie zaczęli pisać na forum o nim...
Powrót do góry Go down
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 3:16 am

Shocked Ja nic nie wiem. Pewnie się szykuje jakaś promocja na niego po puzzlach.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 3:30 am

Jezuu, znów zbieranie piasku?
Znów kilka dni z życia mi przepadnie...

A wogóle - znając Owlient będzie promocja / loteria coś w ten deseń, trzeba będzie zbierać kupki piasku by tego konia zdobyć. Tak było jakoś na INT
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
DusiaKoniara
W skromnych progach Zagrody
DusiaKoniara


Liczba postów : 301
Dołączył : 19/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 3:32 am

Nevarra a za co te kupki piasku były?
Powrót do góry Go down
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 4:43 am

Na międzynarodowym Gypse jest dla tych, co skończą bonusową układankę. 1 x Gypse i 3 x 5-Żywioł.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Shelle
Nowy
Shelle


Liczba postów : 26
Dołączył : 20/06/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 4:48 am

Tak. Zapraszam do udizelania się w moim wątku o puzzlach
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 7:09 am

Ja wolę Gypse od Baliosa...
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 10:36 am

Poczekam na Gypsa, mam wszystkie rzeczy do puzzli bonusowych
*Kamień Filozoficzny
*Różdżkę Płodności
*x3 RO
*Jednorożca ( dwie klacze )


jaki macie że tak powiem plan na zużycie `zasobów` ? Ja dam moim jednorogom RP i jak wyjdzie jednoróg to dom mu Kaefa Smile
A RO się pootwiera mam 4 Ro na 23 SmileSmile
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 11:41 am

Casablanka napisał:
Poczekam na Gypsa, mam wszystkie rzeczy do puzzli bonusowych
*Kamień Filozoficzny
*Różdżkę Płodności
*x3 RO
*Jednorożca ( dwie klacze )


jaki macie że tak powiem plan na zużycie `zasobów` ? Ja dam moim jednorogom RP i jak wyjdzie jednoróg to dom mu Kaefa Smile
A RO się pootwiera mam 4 Ro na 23 SmileSmile

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Luixza
Nowy
Luixza


Liczba postów : 26
Dołączył : 19/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 11:49 am

F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3
Powrót do góry Go down
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 12:00 pm

Luixza napisał:
F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3

o boże, to było zbyt piekne żeby było prawdziwe Sad Jak zwykle howrse zawodzi mnie na całej linii
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Alicred
Raczkujący
Alicred


Nick w grze : Alicred
Liczba postów : 92
Dołączył : 20/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 12:15 pm

F. Krueger napisał:
Luixza napisał:
F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3

o boże, to było zbyt piekne żeby było prawdziwe Sad Jak zwykle howrse zawodzi mnie na całej linii

Do piatej, tej bonusowej. Nie do trzeciej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2985
Destin
Raczkujący
Destin


Nick w grze : Destin
Liczba postów : 90
Dołączył : 19/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 1:07 pm

F. Krueger napisał:
Luixza napisał:
F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3

o boże, to było zbyt piekne żeby było prawdziwe Sad Jak zwykle howrse zawodzi mnie na całej linii

W sumie trzeba ich też zrozumieć. Chcą mieć z czegoś zysk. Wprowadzają nowości, eventy, ale żeby najczęściej je zdobyć trzeba wydać pieniądze realne. Osoby, które tego nie posiadają mają marne szanse aby zdobyć jakąś nowość i mieć satysfakcje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2254
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 1:12 pm

Destin napisał:
F. Krueger napisał:
Luixza napisał:
F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3

o boże, to było zbyt piekne żeby było prawdziwe Sad Jak zwykle howrse zawodzi mnie na całej linii

W sumie trzeba ich też zrozumieć. Chcą mieć z czegoś zysk. Wprowadzają nowości, eventy, ale żeby najczęściej je zdobyć trzeba wydać pieniądze realne. Osoby, które tego nie posiadają mają marne szanse aby zdobyć jakąś nowość i mieć satysfakcje.

masz racje Crying or Very sad Ale i tak to jest troche dziwne bo chyba tylko na loterii nie trzeba było wydawać realnej kasy, no i jeszcze w kalendarzu adwentowym. A tak to na każdą promocje trzeba wydawać kase
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 1:19 pm

Ja tam wolę Piaskowca. Smile Zawsze mi się podobał Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 2:42 pm

F. Krueger napisał:
Destin napisał:
F. Krueger napisał:
Luixza napisał:
F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3

o boże, to było zbyt piekne żeby było prawdziwe Sad Jak zwykle howrse zawodzi mnie na całej linii

W sumie trzeba ich też zrozumieć. Chcą mieć z czegoś zysk. Wprowadzają nowości, eventy, ale żeby najczęściej je zdobyć trzeba wydać pieniądze realne. Osoby, które tego nie posiadają mają marne szanse aby zdobyć jakąś nowość i mieć satysfakcje.

masz racje Crying or Very sad Ale i tak to jest troche dziwne bo chyba tylko na loterii nie trzeba było wydawać realnej kasy, no i jeszcze w kalendarzu adwentowym. A tak to na każdą promocje trzeba wydawać kase


My tu psioczymy, ale z drugiej strony, każdy chce mieć jakiś profit ze swojej pracy... Owlient nie tylko musi zarobić na grze (inaczej dawno nie byłoby jej już na serwerze, nie opłacałoby się), ale i opłacić serwer, grafików, programistów, etc. Więc nie dziwcie się, że tworzą takie, a nie inne zasady... Każdy robi tak, żeby dla niego było dobrze. Nikt nie chciałby zostać bez wypłaty za swoją mniej lub bardziej ciężką pracę na koniec miesiąca, a co do gry, to sama się nie tworzy, ktoś też nad nią pracuje i również oczekuje zapłaty za to, co tworzy, dlatego też to wszystko jest (lub wydaje się) drogie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Presence
Przyjaciel Zagrody
Presence


Nick w grze : Presence
Liczba postów : 1861
Dołączył : 23/07/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 2:56 pm

Sakura0001 napisał:
F. Krueger napisał:
Destin napisał:
F. Krueger napisał:
Luixza napisał:
F. Krueger napisał:

to do trzeciej układanki będą potrzebne takie żeczy ??? Ja nie moge, to już jest nie fair

Tam są zadania typu - użyj KF, wyhoduj bliźniaki, wyhoduj jednoroga, otwórz 3 RO. Ach, pardon, nie do trzeciej, tylko do bonusowej.

Ja osobiście mam już prawie wszystko... 4 RO, dwie klaczki jednorogów, Zestaw Hery. Muszę tylko dorwać jeszcze ten nieszczęsny KF, a i OM też by się przydały B|
I szczerze mówiąc, wolałabym Baliosa, ale Piaskowym też nie pogardzę, bo byłby to mój pierwszy konik tego typu ;3

o boże, to było zbyt piekne żeby było prawdziwe Sad Jak zwykle howrse zawodzi mnie na całej linii

W sumie trzeba ich też zrozumieć. Chcą mieć z czegoś zysk. Wprowadzają nowości, eventy, ale żeby najczęściej je zdobyć trzeba wydać pieniądze realne. Osoby, które tego nie posiadają mają marne szanse aby zdobyć jakąś nowość i mieć satysfakcje.

masz racje Crying or Very sad Ale i tak to jest troche dziwne bo chyba tylko na loterii nie trzeba było wydawać realnej kasy, no i jeszcze w kalendarzu adwentowym. A tak to na każdą promocje trzeba wydawać kase


My tu psioczymy, ale z drugiej strony, każdy chce mieć jakiś profit ze swojej pracy... Owlient nie tylko musi zarobić na grze (inaczej dawno nie byłoby jej już na serwerze, nie opłacałoby się), ale i opłacić serwer, grafików, programistów, etc. Więc nie dziwcie się, że tworzą takie, a nie inne zasady... Każdy robi tak, żeby dla niego było dobrze. Nikt nie chciałby zostać bez wypłaty za swoją mniej lub bardziej ciężką pracę na koniec miesiąca, a co do gry, to sama się nie tworzy, ktoś też nad nią pracuje i również oczekuje zapłaty za to, co tworzy, dlatego też to wszystko jest (lub wydaje się) drogie...

ja zdaje sobie z tego sprawe, że ktoś nad tą grą musi pracować ale czy od czasu do czasu nie można zrobić jakieś promocji bez obowiązku (jeśli chce sie coś wygrać) wydawania realnej kasy.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3746365
Kotersiow
Już coś wie
Kotersiow


Nick w grze : Astaraela
Liczba postów : 199
Dołączył : 14/05/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 3:10 pm

Cóż, jak ktoś potrafi dobrze kalkulować co się opłaca, a co nie, może nauczyć się zarabiać kupony itp. bez wydawania realnych pieniędzy. :p Szkoda, że tego nie potrafię, ale próbuję. Jak na razie nie wydałam ani złotówki na Howrse, a mam kilka rogów na polskim serwerze, a na międzynarodowym trafił się nawet Rubin.

Poza tym niezłą Incepcję tu zrobiliście. xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=972509
Amy'
Nowy
Amy'


Liczba postów : 11
Dołączył : 16/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 3:11 pm

Gypse - jest koniem boskim, który obraca się w piach, kiedy się budzi. Aby móc się nim zaopiekować, gracz musi go wpierw odbudować. Za każdym razem, kiedy Gypse jest odbudowywany, jego właściciel dostaje piasek, który potem może zużyć do poprawienia umiejętności!

Tyle już wiemy o nim. No i ma 66 * doskonalości!!! O.O
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 19, 2011 11:53 pm

Szczerze powiedziawszy Owlient na tych naszych kuponach za dużo to nie zarabia - niemal wszystko idzie do operatora...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostWto Sie 23, 2011 3:25 pm

Krótkie pytanie, bo ja tego konia nadal nie ogarniam...
Co tak właściwie daje ten Gypse? Poza "szpanem" posiadania go? Rozumiem, że wspomniane w opisie umiejętności można dodać jemu i tylko jemu, nie zwierzakowi, którego wystawiam np. do Grand Prix?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostSro Sie 24, 2011 1:23 am

Cytat :
Co tak właściwie daje ten Gypse? Poza "szpanem" posiadania go? Rozumiem, że wspomniane w opisie umiejętności można dodać jemu i tylko jemu, nie zwierzakowi, którego wystawiam np. do Grand Prix?
A to, że tak naprawdę w kilka chwil tworzysz od podstaw konia do wybranych zawodów. Chcesz mieć zwycięzcę ujeżdżenia? Nie ma problemu? Wolisz przełaje lub wyścigi? Też bez problemu dobierzesz przodujące umiejętności.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Falina
Nowy
Falina


Liczba postów : 9
Dołączył : 26/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPią Sie 26, 2011 12:20 am

Tak, przynosi porcje piasku potrzebne do zwiększenia UM. Very Happy
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostNie Sie 28, 2011 10:12 am

Świetny jest ten Gypse, udało mi sie go zdobyc otwarte 5 RO ..
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostPon Sie 29, 2011 4:28 am

To jest tragiczny wydatek...Jeśli da się wystawić Gypse'a do GP,to powinno się zwrócić w kuponach,ale na zwykłe zawody?Trzeba setek lat,żeby nadrobić.












Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipostWto Sie 30, 2011 3:14 am

Gypse
- 50 do GP
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
Sponsored content





Gypse (serwer polski) Empty
PisanieTemat: Re: Gypse (serwer polski)   Gypse (serwer polski) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gypse (serwer polski)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» GRA - Nadchodzi Krezus! (serwer polski)
» Szafir w rogach obfitości (serwer polski)
» GRA - Aktualizacja systemu płatności ( polski serwer )
» Czy opłaca mi się sprzedać Gypse?
» Gypse - czy warto zainwestować?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: