Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?

Go down 
+4
Diana375.
korane
Nevarra
Malto
8 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostPon Mar 12, 2012 3:03 pm

Cytat :
Nietoperz :
Twój koń dostaje bonus +5, do wszystkich umiejętności, przez dwa z trzech dni. Jednego z trzech dni dostaje karę -15.

Kościotrup :
Morale twojego konia jest świetne i wynosi 100% przez cały czas.

Duch :
Każdego dnia, twój koń może iść w odwiedziny do Ow i innych koni. Nie możesz wykonywać z nim żadnych akcji, aż wróci kolejnego dnia, przynosząc upominki.

Wampir :
Przeciwnicy twojego konia w zawodach stracą 5 punktów.

Dynia new:
Za każdym razem, gdy Twój koń ma urodziny, wygrywasz Equus równe stokrotności jego wieku (aż do jego 50-tych urodzin).
I w związku z powyższym cytatem mam pytanie - czy Waszym zdaniem opłaca się podawać zwierzakowi do Grand Prix Zaczarowaną Dynię? Czy to za duże ryzyko, że nagle, w dzień zawodów, konisko pogna sobie do Ow? Czy rzeczywiście wraca następnego dnia? Czy opis Wampira dotyczy wyłącznie zwykłych zawodów, czy może wydarzyć się także na Grand Prix? Czy po podaniu zwierzakowi z Piątym Żywiołem Zaczarowanej Dyni bonus Żywiołu nie zniknie?

Po tych "sto pytań do" ostatnie - czy ktoś to w ogóle próbował i jakie ma na ten temat zdanie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostPon Mar 12, 2012 3:10 pm

Cytat :
Czy rzeczywiście wraca następnego dnia?
Tak, jeśli dzisiaj wejdziesz na jego stronę po raz pierwszy powiedzmy o 12:05 wróci jutro o 13. Tak samo jakbyś weszła o 12:59 to też wróci następnego dnia o 13
Cytat :

I w związku z powyższym cytatem mam pytanie - czy Waszym zdaniem opłaca się podawać zwierzakowi do Grand Prix Zaczarowaną Dynię?
Kościotrup nic nie daje (tyle samo daje PH), Dynia tylko kasę - oba z punktu widzenia GP nieprzydatne, Nietoperek wątpliwy (a nuż widelec w dniu zawodów będzie miał karę?)

Cała reszta nie obmacana Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 7:55 am

Do GP nie przydatne ale może być nietoperz tylko jeżeli w dniu zawodów będzie miał kare wtedy więc raczej nie polecam
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 8:06 am

Nie polecam gdyż:

-Nietoperz: A jeżeli dostanie karę to co?Nie będzie się nadawał do zawodów... i nici z takiego konia!
-Kościotrup: Kupisz dynię,wydać 4-5 kupony,będziesz mieć kościotrupa i będziesz mieć zawsze 100% moralii a tak wydasz 1 kupon na PH i będzie to samo!
-Duch: daje niepewność...a jak sobie wywędruje i nie wystartuje w zawodach?...taki koń do niczego!
-Wampir: opłaca się ale...małe prawdopodobieństwo zdobycia go,a jak zdobędziesz i w zawodach startować będzie 5 wampirów to już klapa...
-Dynia: Przecież ona nie daje żadnych korzyści dla koni więc nie polecam...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 1:39 pm

Ja myślę, że to nieopłacalne... Bo nigdy nie wiadomo, na co trafisz. Jedynie co wampir jest troszke opłacalny.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 1:50 pm

Zgadzam się z Aglyss każdy z nich to klapa no może oprucz wampira.Też miałam zaczarowaną dynię nie chciałam dać go koniowi bo obawiałam się że wyjdzie duch który będzie tylko wędrował do Ow i innych graczy.Dla tego wymieniłam zaczarowaną dynię na 5-ty żywioł.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 8:13 am

Już lepiej dać koniowi 5-ty żywioł,niż Zaczarowaną Dynię,ponieważ ma się pewność,że koń otrzyma jakiekolwiek bonusy. A co do maści - to wszystko losowe,czasami można trafić na metal (najrzadsza),a czasami na ziemię (najbardziej pospolita z tego co zauważyłam). Wink

Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 8:17 am

5-ty żywioł 100 procent lepszy
Powrót do góry Go down
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 9:48 am

A mi wyszedł ogień! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 10:25 am

gabriela żołądź napisał:
A mi wyszedł ogień! Very Happy
Mnie chyba kocha żywiołowa maść Ognia.
Ostatnio dawałam anglikowi 5-ty żywioł - ogień
Wczoraj dawałam szetlandowi 5-ty żywioł - i co? tez ogień Wink

Ale jestem zadowolona,bo mogło być gorzej. Zawsze się modlę oto,aby nie dostać żywiołu powietrza - jakoś nie bardzo przekonuje mnie wygląd tej maści. Metal jest oczywiście najlepszy,ale nie pod względem wyglądu,tylko bonusów. A najbardziej to chyba podoba mi się maść ognia - jest najładniejsza według mnie.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 11:16 am

Philipek ty to masz szczęście z ogniem!Masz też rację ogień to jest śliczna maść ale woda też jest śliczna. Smile Ja miałam konia z 5-tym żywiołem wiatrem ale jak już mówiłam w innym temacie przez te eliksiry straciłam ten 5-ty żywioł. Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 11:38 am

gabriela żołądź napisał:
Philipek ty to masz szczęście z ogniem!
Szczerze mówiąc to liczyłam na lepszą maść (mam na myśli tutaj metal) pod względem bonusów. No,ale jest OK,bo mogło być gorzej. Smile
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
gabriela żołądź
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : gabriela żołądź
Liczba postów : 357
Dołączył : 17/02/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 11:41 am

Ciesze się że nie wylosowałam ziemi.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1561481
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipostNie Mar 18, 2012 2:12 am

Moim zdaniem Dyni się nie opłaca dawać.Jedynie Wampir może się tu do czegoś przydać.Lepiej daj ZJ ,i PH .Dynię zostaw dla jakiegoś słabszego konika.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? Empty
PisanieTemat: Re: Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?   Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zaczarowana Dynia dla konia do Grand Prix - czy to się opłaca?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Sprzedam konia z Zaczarowaną Dynią [AKTUALNE]
» Kupię konia do Grand Prix !
» Trening konia luzytańskiego do Grand Prix
» Wyhoduję konia do Grand Prix Western-Reining!
» Trenuje konie do Grand Prix! Za 50.000equus!! Umiejętności konia bez chmurek, którego wytrenowałam wynoszą powyżej 1220 um.!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: