Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pomożecie mi w hodowli itp? :)

Go down 
+3
Lubelak
Aglyss
Dagonhic
7 posters
AutorWiadomość
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostWto Mar 13, 2012 11:52 pm

A więc, mam mało stażu bo tylko dwa dni, ale chcę kupić kupony, a potem za kupon wspaniałą klacz lub ogierka angielskiego.
I pytanie:
- jak kupić szybko kupony NIE za realną kasę? (mam 2 dni stażu)
- czy jest tu naprawdę doświadczona osoba która zna się na hodowaniu jak najlepszych koni i ogólnie na hodowli?

PS.:Klacz lub ogierek bd mieli UM:ponad 210 i PG: ponad 700
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 12:21 am

No, z kuponami to raczej cienko będzie... Jedynie co w promocji możesz dostać 10 Diamentów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Dagonhic
Nowy
Dagonhic


Liczba postów : 32
Dołączył : 04/03/2012

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 12:32 am

:"( a umiesz prowadzić hodowle?Smile
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 1:42 am

Są takie koniki za eq, ale nie kupisz ich ponieważ nie masz dostępu do sprzedaży bezpośrednich. Niestety musisz zaczekać troszkę czasu. Przez ten okres naucz się jak zajmować się konikami. Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 7:59 am

Hm, właściwie to teraz nie zdziałasz za dużo,ponieważ masz niski staż = brak dostępu do sprzedaży bezpośredniej,zarezerwowanej,jak i aukcji. No,chyba,że kupiłabyś Klucz Biznesowy,który kosztuje 2 kupony.

Jeżeli chodzi o ogiera lub klacz pełnej krwi angielskiej - zapraszam do mnie. Very Happy Mam parę anglików po łzach,które mają wysokie umiejętności i potencjał genetyczny ( od 712 wzwyż )

Na hodowli się znam, chciałabyś się czegoś dowiedzieć?
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 8:00 am

najpierw naucz się hodować poczekaj trochę chociaż do 30 dni stażu a potem może ci pomoge
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostSro Mar 14, 2012 10:12 am

Jak już napisali moi koledzy/koleżanki wyżej, lepiej będzie, jeżeli na początek nabierzesz umiejętności i chociaż minimalnego doświadczenia w hodowli koników Smile. Mając 2 dni stażu, nie posiadasz możliwości zakupu kuponu w inny sposób, niż za realne pieniądze, jeżeli jednak tak zrobisz, masz 2 wyjścia, albo kupujesz klucz biznesowy i od razu masz dostęp do wszystkich rodzajów sprzedaży albo czekasz na moment, kiedy pojawią się u Ciebie aukcje. Jest to jednak niepewna forma kupna konia, gdyż nigdy nie wiesz, kto i ile zaoferuje za konia w ostatnim momencie (mnóstwo razy byłam przebijana w aukcjach, zanim pojawiła się u mnie możliwość bezpośrednich oraz zarezerwowanych sprzedaży).

Jeżeli chodzi o pomoc w hodowli koni, możesz zwrócić się tutaj do każdej osoby, która z pewnością udzieli interesujących Cię i niezbędnych informacji Smile. Możesz również włączyć komuś współdzielenie konta, żeby mógł zająć się Twoimi końmi i wytłumaczyć Ci wszystko Smile. Myślę, że spokojnie możesz prosić o pomoc osoby mające rangę Zagrodzian, ale również inne osoby chętne udzielić Ci wsparcia Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 7:00 am

Odpowiedź udzielona. Zamykam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Sponsored content





Pomożecie mi w hodowli itp? :) Empty
PisanieTemat: Re: Pomożecie mi w hodowli itp? :)   Pomożecie mi w hodowli itp? :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pomożecie mi w hodowli itp? :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Szukam hodowli
» Pomożecie? :)
» Prosiłabym o pomoc w wymyśleniu nazwy na hodowlę. Pomożecie ?
» Szukam hodowli!
» Dołączę do hodowli!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: