Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Wileka zagadka Senza Rimpianti

Go down 
+2
Philipek
Sabula
6 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 8:38 am

Hodowla po całym zamieszaniu zyskać miała nowe oblicze.
już od dawna jakieś 2tygodnie prowadzi nabór.
do hodowli doszłam Ja i 3 inne osoby.
tymczasem główna osoba - zarządca hodowli DZIŚ usunął konto.
chodzi o Raised
konie od starych członków miały do niej wrócić.
tymczasem dalej cisza. od hodowli żadnego odzewu.
wie ktoś O CO CHODZI??

dlaczego konie z pierwszej 10-tki rankingu są w rekach różnych graczy?
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 9:38 am

Może się jej ktoś włamał i usunął konto? zobacz że niektóre konie zostały kupione za 500 eq na sprzedaży BEZPOŚREDNIEJ ;o np ten http://www.howrse.pl/elevage/fiche/?id=8408457
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:13 am

Obejrzyjcie sobie jej konie: KLIK

Szkoda Waszej hodowli,bo może legnąć w gruzach - wystarczy,że ktoś kupił parkę i zaczyna podbijać potencjał genetyczny...
Ja myślę,że ktoś mógł się jej włamać na konto,powystawiać wszystkie konie z Senza Rimpianti i wyrządzić inne szkody na koncie. Założę się,że ta osoba zrobiła to specjalnie... Zazdrość? Idiotyzm?

Macie jakiś numer kontaktowy do Raised? Np. Gadu-gadu?

Wiecie co...szczerze to ja się już boję grac na Howrse,tyle tych włamań i w ogóle..
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:29 am

Na sprzedażach 594PG. Konie z najlepszych są już mnożone.
Na przykład ta klacz, odkupiona za 500eq na sprzedaży bezpośredniej ma już kilka źrebiąt z innym przyrostkiem.

Tak... A teraz gwóźdź programu! PG 604 na aukcji za... 2 kupony! O tutaj.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:38 am

Raised to oszustka.
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:39 am

Nie podoba mi się to ciągłe włamywanie się na konta :/ Powinni coś z tym zrobić.

Mika_TLR napisał:
Raised to oszustka.
czemu?
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:40 am

Szczerze to nie spodziewałam się tego po niej.

Co z Waszą hodowlą? Jakby coś,jestem w stanie pomóc. Szkoda żeby SR się rozpadła...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 10:42 am

Raised pewnie miała włam, ktoś wystawił jej konie. Teraz sobie pływają z rąk do rąk.
Kolejna sprzedaż. 605 pg.
Ugh. Na kryciach też 605 pg.
Następny.
Co się dzieje? Da się jakoś pomóc?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 12:16 pm

KaVcia napisał:
Raised pewnie miała włam, ktoś wystawił jej konie. Teraz sobie pływają z rąk do rąk.
Kolejna sprzedaż. 605 pg.
Ugh. Na kryciach też 605 pg.
Następny.
Co się dzieje? Da się jakoś pomóc?

z wielką przykrością Raised nie zrobiła tego włameł.
to dzieło JEJ własnych rąk.
Jakbyście wiedzieli co mówią Byli członkowie Senzy...
Niestety to piekło to dzieło Raised
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 12:22 pm

Mika_TLR napisał:
KaVcia napisał:
Raised pewnie miała włam, ktoś wystawił jej konie. Teraz sobie pływają z rąk do rąk.
Kolejna sprzedaż. 605 pg.
Ugh. Na kryciach też 605 pg.
Następny.
Co się dzieje? Da się jakoś pomóc?

z wielką przykrością Raised nie zrobiła tego włameł.
to dzieło JEJ własnych rąk.
Jakbyście wiedzieli co mówią Byli członkowie Senzy...
Niestety to piekło to dzieło Raised
Ale... po co?
Wszystko zmarnowane, no po co?
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 12:41 pm

Mika_TLR napisał:
KaVcia napisał:
Raised pewnie miała włam, ktoś wystawił jej konie. Teraz sobie pływają z rąk do rąk.
Kolejna sprzedaż. 605 pg.
Ugh. Na kryciach też 605 pg.
Następny.
Co się dzieje? Da się jakoś pomóc?

z wielką przykrością Raised nie zrobiła tego włameł.
to dzieło JEJ własnych rąk.
Jakbyście wiedzieli co mówią Byli członkowie Senzy...
Niestety to piekło to dzieło Raised
Co mówią? Po co ona to zrobiła? Skąd wiecie, że to ona?
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 1:06 pm

Hodowla sypała się już od jakichś 2 tygodni. Codziennie przyglądałam się rankingowi Mustangów i widziałam, że SR nie posuwało się ani o ćwierć PG, co było dla mnie dziwne, zważając na dotychczasowe tempo podbijania PG, jakie trzymała ta hodowla. Później coraz częściej widywałam na sprzedażach konie z PG znacznie przekraczającym tzw. "dopuszczalne normy". W tej chwili sypnęło się wszystko i każdy w tej chwili sprzedaje dla zysku, bo widzę, w jakich cenach je zakupili, a w jakich odsprzedają. Z racji tego, że jakiś czas temu część członków SR musiała się zbuntować i odeszły z hodowli, najwidoczniej Raised (i Arwena) musiały zemścić się na pozostałych odsprzedając najlepsze sztuki.

Mimo, ze w tym zamieszaniu zdobyłyśmy z dziewczynami kilka dobrych koni do prowadzenia dalszej hodowli, nie jest ta sytuacja również dla nas zbyt korzystna. Wczoraj ni z gruchy, ni z pietruchy zobaczyłam na sprzedażach Mustanga z PG 598 z groszem za ponad 50 000. Byłam pewna, że hodowla na dobre zakończyła swoją działalność, a teraz wyprzedaje konie, jak to było z PSA czy CV.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Go??
Gość
Anonymous



Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 2:20 pm

Sakura napisał:
Hodowla sypała się już od jakichś 2 tygodni. Codziennie przyglądałam się rankingowi Mustangów i widziałam, że SR nie posuwało się ani o ćwierć PG, co było dla mnie dziwne, zważając na dotychczasowe tempo podbijania PG, jakie trzymała ta hodowla. Później coraz częściej widywałam na sprzedażach konie z PG znacznie przekraczającym tzw. "dopuszczalne normy". W tej chwili sypnęło się wszystko i każdy w tej chwili sprzedaje dla zysku, bo widzę, w jakich cenach je zakupili, a w jakich odsprzedają. Z racji tego, że jakiś czas temu część członków SR musiała się zbuntować i odeszły z hodowli, najwidoczniej Raised (i Arwena) musiały zemścić się na pozostałych odsprzedając najlepsze sztuki.

Mimo, ze w tym zamieszaniu zdobyłyśmy z dziewczynami kilka dobrych koni do prowadzenia dalszej hodowli, nie jest ta sytuacja również dla nas zbyt korzystna. Wczoraj ni z gruchy, ni z pietruchy zobaczyłam na sprzedażach Mustanga z PG 598 z groszem za ponad 50 000. Byłam pewna, że hodowla na dobre zakończyła swoją działalność, a teraz wyprzedaje konie, jak to było z PSA czy CV.

niestety nie do końca wiesz co się dzieję.
ale z tą błogą niewiedzą was zostawię
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 2:57 pm

takie zaczynanie tematu i zostawianie innych z "błogą niewiedzą" to zakrawa na oczernianie ale to moje subiektywne odczucie ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 3:05 pm

EREIS napisał:
takie zaczynanie tematu i zostawianie innych z "błogą niewiedzą" to zakrawa na oczernianie ale to moje subiektywne odczucie ...
chodzi o Senzę. o niej rozprawa.
sakura wchodzi w polematykę Occidental wild.
nie będę rozprawiać o hodowlach
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 3:09 pm

Mika_TLR napisał:
Sakura napisał:
Hodowla sypała się już od jakichś 2 tygodni. Codziennie przyglądałam się rankingowi Mustangów i widziałam, że SR nie posuwało się ani o ćwierć PG, co było dla mnie dziwne, zważając na dotychczasowe tempo podbijania PG, jakie trzymała ta hodowla. Później coraz częściej widywałam na sprzedażach konie z PG znacznie przekraczającym tzw. "dopuszczalne normy". W tej chwili sypnęło się wszystko i każdy w tej chwili sprzedaje dla zysku, bo widzę, w jakich cenach je zakupili, a w jakich odsprzedają. Z racji tego, że jakiś czas temu część członków SR musiała się zbuntować i odeszły z hodowli, najwidoczniej Raised (i Arwena) musiały zemścić się na pozostałych odsprzedając najlepsze sztuki.

Mimo, ze w tym zamieszaniu zdobyłyśmy z dziewczynami kilka dobrych koni do prowadzenia dalszej hodowli, nie jest ta sytuacja również dla nas zbyt korzystna. Wczoraj ni z gruchy, ni z pietruchy zobaczyłam na sprzedażach Mustanga z PG 598 z groszem za ponad 50 000. Byłam pewna, że hodowla na dobre zakończyła swoją działalność, a teraz wyprzedaje konie, jak to było z PSA czy CV.

niestety nie do końca wiesz co się dzieję.
ale z tą błogą niewiedzą was zostawię

Niestety nie, bo nie mam styczności z żadnym z członków SR (oprócz Ciebie). Raz tylko pisałam z Arwena30006, ale biedaczka musiała mnie zablokować po tym, jak życzyłam jej owocnego robienia kolejnych osób w trąbę, gdy w bardzo dziecinny i idiotyczny sposób zaczęła odgrażać mi się, że z Mustangami to wcale nie koniec, a dopiero początek lol!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 12:34 pm

Sakura, nieźle. Smile Ja się w ogóle w mustangach nie orientuję, ale afera jakich już, niestety, kilka było. Mam pytanie: skąd wiecie, że ta dziewczyna (Raised?) Was oszukała?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wileka zagadka Senza Rimpianti Empty
PisanieTemat: Re: Wileka zagadka Senza Rimpianti   Wileka zagadka Senza Rimpianti I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Wileka zagadka Senza Rimpianti
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zagadka
» Zagadka
» Kolorowa Zagadka
» Super Iluzjonista - zagadka
» Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: