Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kemishi
Przyjaciel Zagrody
Kemishi


Nick w grze : Koteczka77
Liczba postów : 1026
Dołączył : 18/01/2012

Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD Empty
PisanieTemat: Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD   Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 8:52 am

Nie mam co robić, więc postanowiłam podciągnąć się z matematyki i rozwiązać tę oto zagadkę:
Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD Petycja

Będę zapewne prosić o pomoc (często) ale i będę zamieszczać moje postępy. Trzymajcie za mnie kciuki xD

To w sumie prostsze, niż myślałam xd Część pierwsza- bez boskich koni.

W dni nieparzyste tygodnia (licząc od niedzieli), jeśli liczba PG najmłodszego konia wynosi 400.00, a najlepsza uumiejętność drugiego najstarszego konia to prędkość, i wynosi ona 100.00, a jego skoki to 50, to wtedy bonus do ujeżdżania wynosi 475.00.

Jeśli byłby przynajmniej jeden boski koń, w każdy czwartek bonus wynosiłby 950.00

Ponieważ niejaka matematyczka, pomimo tego, iż były w podręczniku, nie przerobiła ze mną procentów, proszę o pomoc:

Ile to jest 2% liczby 950.00? xd Chyba to jest 950:0.2, alepewna to nie jestem :[ Tak to jest, kiedy ma się upartą nauczycielkę...


Ostatnio zmieniony przez Koteczka77 dnia Sro Sie 29, 2012 6:43 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=802407
Ejli
Przyjaciel Zagrody
Ejli


Nick w grze : Eiiri
Liczba postów : 1433
Dołączył : 31/12/2011

Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD Empty
PisanieTemat: Re: Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD   Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 10:28 am

Zagroda mgły dziękuje Ci,śmiałko,że odważyłaś się rozwiązać zadania matematycznej petycji jelenia czasu. cheers
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4080537
Iron Horse
Raczkujący
Iron Horse


Nick w grze : Rzal.
Liczba postów : 60
Dołączył : 02/05/2013

Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD Empty
PisanieTemat: Re: Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD   Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD I_icon_minipostPią Maj 03, 2013 1:35 pm

2% liczby 950.00 to 19,mONdra jestem *-*
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD Empty
PisanieTemat: Re: Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD   Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zagadka Poroża Jelenia Czasu xD
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» od czasu do czasu...
» Zmiana czasu
» Zmiana Czasu :)
» Super Iluzjonista - zagadka
» Wileka zagadka Senza Rimpianti

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: