Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pilnie zatrudnię! Super zniżki oraz wiele innych atrakcji dla pracowników!

Go down 
AutorWiadomość
Ariana.
Nowy
Ariana.


Liczba postów : 32
Dołączył : 16/03/2012

Pilnie zatrudnię! Super zniżki oraz wiele innych atrakcji dla pracowników! Empty
PisanieTemat: Pilnie zatrudnię! Super zniżki oraz wiele innych atrakcji dla pracowników!   Pilnie zatrudnię! Super zniżki oraz wiele innych atrakcji dla pracowników! I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 5:05 am

Pilnie zatrudnię:

- dwóch instruktorów jazdy

- dwóch kowali

- jednego rymarza

Oferuję oczywiście najwyższą stawkę, przedłużanie umów nawet do końca roku, super- zniżki na kupowanie koni (aż 40% w equus!) u mnie, oraz pierwszy zgłaszający się do mnie rymarz otrzyma boks z prysznicem dla dowolnego konia!

Dodatkowo, każdy z moich pracowników dostawał będzie codziennie gratulacje, czasem organizowane będą loterie i konkursy- do wygrania przedmioty z Czarnego Rynku.

Zapraszam również każdego konika z um powyżej 300 do rejestrowania się w moim Ośrodku Wink. Na razie posiadam ponad 100 mieszanek (za kilka dni liczba się zwiększy!), ponad 400 marchewek (również za kilka dni będzie więcej) oraz siodło i uzdę wysokiej klasy. Niedługo podkowy!
Powrót do góry Go down
 
Pilnie zatrudnię! Super zniżki oraz wiele innych atrakcji dla pracowników!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zatrudnię pracowników
» Mam na sprzedaż wałacha do GP, um. 1180 ! Oraz moge wyhodować źrebaki o PG ok 720 oraz um. wrodzonymi ok 220 !
» Ośrodek Русская тундра pilnie potrzebuje pracowników!
» PILNIE zatrudnię sittera
» Pilnie zatrudnię slittera! Płacę kuponami!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: