Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze Pomysły do gry

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 5:36 am

Wiem że jest już temat ,, Petycje i Bannery '' ale pomyślałam o czymś takim gdzie można dawać sensowne pomysły do gry. Nie takie jak co to się niektórzy wygłupiają z końmi co żują Orbit ale takie jak już mówiłam sensowne.
tu podawajcie przykłady Smile
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Re: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 5:59 am

Oj różne, ale jak te bachory chcą aby konie jadły gumę ORBIT i MENTOS to nic nie zrobimy.
Dla nich to przyjemność byśmy głupieli. Nowy pomysł najlepiej zgłosić na kontakt. Surprised
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Re: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 6:49 am

tak ale widzisz tu jeśli niektóre osoby popierają jakes z petycjii to tu mogą się pochwalić i może inne osoby też wyślą na kontakt Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Re: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 1:07 pm

Ja zrobiłabym tak, że konie boskie mają zawody z rozetami TYLKO dla siebie i do innych nie mogą się pchać. Wkurza mnie to, że ktoś się napracował przy treningu konia, wystawia go do zawodów, a tu taki Rubin czy Szafir, być może zdobyty przypadkiem, też bierze udział w zawodach i zabiera rozetę tym, którzy ciężką pracą usiłowali się ją zdobyć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Re: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 1:11 pm

Kiccia napisał:
Ja zrobiłabym tak, że konie boskie mają zawody z rozetami TYLKO dla siebie i do innych nie mogą się pchać. Wkurza mnie to, że ktoś się napracował przy treningu konia, wystawia go do zawodów, a tu taki Rubin czy Szafir, być może zdobyty przypadkiem, też bierze udział w zawodach i zabiera rozetę tym, którzy ciężką pracą usiłowali się ją zdobyć.
Racja. To nie sprawiedliwe, bo posiadacz Rubina ma łatwą kasę.
Powrót do góry Go down
Aglyss
Przyjaciel Zagrody
Aglyss


Nick w grze : Aglyss
Liczba postów : 1624
Dołączył : 01/06/2011

Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Re: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipostNie Mar 25, 2012 1:32 pm

A mnie najbardziej wkurza to, że młodziki zgarniają najlepsze rzeczy, a to zmienione dokonania, a to Boski za promocję, a to Dzikusek...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=825708
Sponsored content





Nasze Pomysły do gry Empty
PisanieTemat: Re: Nasze Pomysły do gry   Nasze Pomysły do gry I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze Pomysły do gry
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nasze pomysły na dzikusy
» nasze howrsowe pomysły
» pomysły na gre
» Pomysły
» Pomysły na Zagrodę.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: