Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pomysły na Zagrodę.

Go down 
+4
Sheila86
EveDallas
Evelynek
Lubelak
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostNie Lis 25, 2012 12:02 pm

Co zmieniamy, dodajemy, zabieramy. Jak by było lepiej według Was.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostNie Lis 25, 2012 12:11 pm

-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
- automatyczne usuwanie nieaktywnych postów po 30 dniach
- konkursy
- niespodzianki np. na Mikołajki
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostNie Lis 25, 2012 12:15 pm

cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Mogę wiedzieć po co ? Smile
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostNie Lis 25, 2012 12:20 pm

Kamil2010 napisał:
cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Mogę wiedzieć po co ? Smile
Małpki po to, że nie raz na chacie jest 6-8 osób, a nie ma moda.
A modzi dlatego, że połowa nie zajmuje się forum.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostNie Lis 25, 2012 10:36 pm

Wypraszam sobie niezajmowanie się forum, tylko modzi, i nawet byli modzi mają życie prywatne. nasłuchałaś się Aci.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 2:52 am

Zgadzam się z Eve, każdy z nas ma prócz zagrody prywatne życie którym musi się zajmować. Poza tym, to że kogoś nie ma na chacie zagrody nie znaczy, ze nic nie robi. Ja na przykład często wchodzę rano i staram się ogarnąć przynajmniej część tematów.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 4:59 am

cukiereczeek12 napisał:
Kamil2010 napisał:
cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Mogę wiedzieć po co ? Smile
Małpki po to, że nie raz na chacie jest 6-8 osób, a nie ma moda.
A modzi dlatego, że połowa nie zajmuje się forum.

wybacz, ale to że ktoś się nie udziela, nie oznacza że wcale nie zagląda na forum. Czasem nie ma po prostu czasu się wypowiadać, a wystarczy sprawdzić czy nikt nie pisze nic wulgarnego.
A odnośnie czatu często jest tak, że więcej jest małpek czatu i niebieskich nicków niż normalnych użytkowników.

I tutaj podpisuję się pod postem Eve, nie da się siedzieć 24/h, bo życie to jednak życie. Tak samo jak reszta mamy takie sprawy jak praca, szkoła, przyjaciele, druga połówka, rodzina, a także obowiązki domowe. Nie da się tego uniknąćSmile

Sheila86 napisał:
Zgadzam się z Eve, każdy z nas ma prócz zagrody prywatne życie którym musi się zajmować. Poza tym, to że kogoś nie ma na chacie zagrody nie znaczy, ze nic nie robi. Ja na przykład często wchodzę rano i staram się ogarnąć przynajmniej część tematów.

Tutaj również dorzucę swoje pięć groszy.. W moim przypadku często jest to grubo po godzinie 00:00, więc trudno żeby ktoś na chacie byłSmile
O ile się da staram się wchodzić w ciągu dnia, ale czasami spraw na głowie jest tyle, że to po prostu niemożliwe.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 7:00 am

cukiereczeek12 napisał:
Kamil2010 napisał:
cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Mogę wiedzieć po co ? Smile
Małpki po to, że nie raz na chacie jest 6-8 osób, a nie ma moda.
A modzi dlatego, że połowa nie zajmuje się forum.

Kurczę,cukierku jak Ty sobie to wszystko wyobrażasz?
Niektórzy do 18 wieczór w szkole siedzą,a wnioskując po twoim wieku Ty zapewne do 14.
Nie wszyscy to no-life'y żeby siedzieć 24 h na dobę przy kompie na Zagrodzie.Bądź co bądź,ale tutaj nie masz niestety racji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 7:27 am

cukiereczeek12 napisał:
Kamil2010 napisał:
cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Mogę wiedzieć po co ? Smile
Małpki po to, że nie raz na chacie jest 6-8 osób, a nie ma moda.
A modzi dlatego, że połowa nie zajmuje się forum.

Cukierku, błagam. Nie każdy może siedzieć non-stop przy komputerze. Po co więcej małpek? Wystarczy. Że ty przychodzisz o 13 (może 14)i twierdzisz, że nie mam moderatorów, to przepraszam bardzo. Ludzie są w pracy, w szkole. O np. 18-19 jest nawet więcej małp i niebieskich od zwykłych użytkowników.
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 7:36 am

Stop, stop. Tutaj powinny być propozycje odnośnie ulepszenia Zagrody. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Gość
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 7:44 am

Zamiast pomyśleć co trzeba zmienić, widzę, że tylko mówicie jak jest. Brawo!

Zanim przeczytasz poniższą wiadomość, pragnę zaznaczyć, że nie, "nie nasłuchałam się Aci", chociaż jestem z nią w dobrych kontaktach.

Cytat :
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Problem tej propozycji i wywołanie takiego oburzenia polega nie na tym, że modów jest za mało, a na tym, że są po prostu kiepscy. Ktoś nie ma czasu poświęcić dla forum godziny, bo wraca ze szkoły o godzinie 20? Coś tu jest nie tak. Deklarując się, że ktoś będzie wypełniał obowiązki, jakie jemu, w domyśle moderatorowi, przydzielono, deklaruje się też, że będzie miał na nie czas. Wymówka moderacji 'bo nie mam czasu' jest dla mnie zupełnie nie uzasadniona. Rozumiem, jak ktoś nie ma Internetu, nagle wyjeżdża na tydzień, ale kurczę, jeśli ktoś 'do 18 wieczór w szkole siedzi', to oznacza, że nie ma czasu na regularne wypełnianie swoich obowiązków i po prostu się na moderatora nie nadaje.

Podsumowując, nie potrzeba większej ilości moderatorów, a selekcji ich składu.

Jeśli chodzi o chatbox, najlepszym rozwiązaniem byłoby przydzielenie do tego ludzi, którzy siedzą w odmiennych porach na Zagrodzie. Owszem, nie ma ich wiele, ale może ktoś, kto do południa siedzi w domu, a potem idzie do pracy, mógłby co jakiś czas zerknąć okiem na chat (choć tego pilnowania nie jest za wiele, z tego co widzę)? Znajdzie się też, ktoś posiedzi od południa do załóżmy szesnastej, czy nawet do wieczora, a od szesnastej też znajdzie się ktoś, kto akurat 'wraca ze szkoły'. Serio, to rozwiązanie jest tak proste, że powinniście się wstydzić, że Wam je podrzucam. o,o

Jeszcze jedno - elita forum owszem, nie jest po to, by kłaniać się i ustępować użytkownikom na każdym kroku, ale jest przede wszystkim DLA NICH, co znów podważa Wasze masowe "siedzę do 18 w szkole, jak wracam to na czacie jest 500 małpek i 2 userów". Owszem, dzięki, wchodzicie mimo wszystko, co nie zmienia faktu, że nie ma Was - małpek, nie konkretnych osób - w innych porach dnia.

Cytat :
- konkursy
- niespodzianki np. na Mikołajki
Nie jest to, moim zdaniem pomysł na poprawę sytuacji na Zagrodzie, a jedynie wypełnienie czasu wolnego barankom, które tu siedzą i patrzą, jak administracja skacze sobie do gardeł.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:23 am

vernille napisał:
Problem tej propozycji i wywołanie takiego oburzenia polega nie na tym, że modów jest za mało, a na tym, że są po prostu kiepscy. Ktoś nie ma czasu poświęcić dla forum godziny, bo wraca ze szkoły o godzinie 20? Coś tu jest nie tak. Deklarując się, że ktoś będzie wypełniał obowiązki, jakie jemu, w domyśle moderatorowi, przydzielono, deklaruje się też, że będzie miał na nie czas. Wymówka moderacji 'bo nie mam czasu' jest dla mnie zupełnie nie uzasadniona.

A może zapytajmy wpierw ilu z obecnych moderatorów zostało zapytanych nim zostali obdarzeni rangą? Nie sądze, żeby było takich wielu. Pomimo tego robią co mogą. Jeżeli moderatorów wybierano by z chętnych osób, które zadeklarowały wpierw pomoc to na pewno byłoby inaczej, ale niestety uprawnienia są rozdawane na innych zasadach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:30 am

Jeśli nakładają na Ciebie taki obowiązek, a wiesz, że nie podołasz, to chyba prostym jest, że bronisz się jak możesz, bo a) nie chcesz przynieść niekorzyści stronie, która obdarzyła Cię obowiązkiem, b) samemu nie chcesz się w to mieszać, skoro widzisz, że administracja wybiera moderatorów na zasadzie "o, ty się może będziesz nadawać". Przynajmniej ja bym się tak zachowała.

Jeśli tak nie jest (jeśli nie zaprzeczyli chęci współpracy), no to pozdrawiam asertywność i stanowczość naszych drogich moderatorów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:33 am

Widziałam kilkakrotnie jak kilkoro modów prosiło o zdjęcie uprawnień - administracja miała to w nosie. Widziałam jak ludzie prosili o usunięcie konta - po raz kolejny administracja ma gdzieś coś takiego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:34 am

Leeloo napisał:
vernille napisał:
Problem tej propozycji i wywołanie takiego oburzenia polega nie na tym, że modów jest za mało, a na tym, że są po prostu kiepscy. Ktoś nie ma czasu poświęcić dla forum godziny, bo wraca ze szkoły o godzinie 20? Coś tu jest nie tak. Deklarując się, że ktoś będzie wypełniał obowiązki, jakie jemu, w domyśle moderatorowi, przydzielono, deklaruje się też, że będzie miał na nie czas. Wymówka moderacji 'bo nie mam czasu' jest dla mnie zupełnie nie uzasadniona.

A może zapytajmy wpierw ilu z obecnych moderatorów zostało zapytanych nim zostali obdarzeni rangą? Nie sądze, żeby było takich wielu. Pomimo tego robią co mogą. Jeżeli moderatorów wybierano by z chętnych osób, które zadeklarowały wpierw pomoc to na pewno byłoby inaczej, ale niestety uprawnienia są rozdawane na innych zasadach.


Zgadzam się. Pamiętam jak na samym początku jeszcze nie było małp na czacie i Lady wybrała mnie i Hankę, tak chyba tak, naszą dwójkę. Zapytała się czy mamy czas, chęci i czy zgadzamy się. Ja mam czas, mimo, że szkoła ponadgimnazjalna wali drzwiami i oknami, zawsze znajdę czas bo internet to moja chwila odprężenia. Gdyby nie jeden użytkownik(który podpadał mi od samego początku i sam się o wszystko prosił) byłabym modem do dzisiaj.
Nie wiem jak reszta była wybierana ale myślę, że na zasadzie "Ooo, ma wiele postów, zna się na zagrodzie, często jest na czacie. Niech będzie." A to raczej nie na tym ma polegać. Wybieranie powinno być przemyślane. Dyżury też. Jak wcześniej Ver napisała jedni mają czas rano, drudzy popołudniu, trzeci na wieczór i późno w nocy.
A potem wychodzą kwiatki, że ten mod to on, oj nie wchodzi, oj nie wchodzi i po co niby? Nie wypełnia przecież obowiązków. A ja tak często jestem i nic z tego nie mam.
Główną zmianę trzeba zacząć od administracji, potem brać się za portal. Do wielu modów nic nie mam(jak i małp na czacie) ale..pomyślcie o tym..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:46 am

cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Po pirwsze, większość modów działa cichaczem. Nie chwala sie na pierwszym kroku co zrobili, a czego nie
A po drugie po południu i wieczorem zazwyczja ktoś jest, a rano nie am zabyt wiele osób, wiem bo czasami jestem w tych godzinach na ZM i raz na ruski rok sie zdarza by ktos wtedy był
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:56 am

Poza tym, istnieje opcja niewidoczny, ale ja nic już nie mówię...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 8:57 am

Leeloo napisał:
Widziałam kilkakrotnie jak kilkoro modów prosiło o zdjęcie uprawnień - administracja miała to w nosie. Widziałam jak ludzie prosili o usunięcie konta - po raz kolejny administracja ma gdzieś coś takiego.


Nie ma w nosie i nie miała, po ponownym takim stwierdzeniu to zrobię. Może to słowa wypowiedziane pod wpływem chwili i emocji.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Sheila86
Przyjaciel Zagrody
Sheila86


Nick w grze : Sheila86
Liczba postów : 658
Dołączył : 03/07/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 9:47 am

Ottawa napisał:
cukiereczeek12 napisał:
-więcej modów
- więcej małpek chatboxu
Po pirwsze, większość modów działa cichaczem. Nie chwala sie na pierwszym kroku co zrobili, a czego nie
A po drugie po południu i wieczorem zazwyczja ktoś jest, a rano nie am zabyt wiele osób, wiem bo czasami jestem w tych godzinach na ZM i raz na ruski rok sie zdarza by ktos wtedy był

I tu muszę się zgodzić. Ja bywam na ZM w godzinach porannych, ale nie wczesno-porannych, czyli powiedzmy w przedziale 8-10 i zapewniam was, że z wyjątkiem weekendów o takich porach na chacie nie ma żywej duszy a wchodzę codziennie, więc widzę. Czasem jest jedna czy 2 osoby, ale to już bliżej godzin 10-12 i spokojnie sobie rozmawiają, więc mod im tam nie potrzebny na nic.
Mówicie, że modzi nie wykonują swojej pracy? A skąd, że tak spytam wiecie? Ja codziennie widzę, że są "nowe" zamknięte tematy, ktoś przenosi nieaktualne, niepotrzebne wątki do archiwum etc. Nie pytam kto co robił tylko jak widzę, że coś jest w złym dziale przenoszę do innego, coś jest nieaktualne leci do archiwum itd. Więc sorry, ale to czy modzi robią coś czy nie, najłatwiej mogą ocenić inni modzi i admini.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1084664
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 9:55 am

Co do selekcji moderatorów..Sporo się tu ostatnimi czasy mówiło o niektórych nickach ;]
Powrót do góry Go down
Caffrey
Nowy
Caffrey


Liczba postów : 16
Dołączył : 04/07/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 11:22 am

pysia.. napisał:
Co do selekcji moderatorów..Sporo się tu ostatnimi czasy mówiło o niektórych nickach ;]

Tzn o jakich? Bo jak narazie widze modów ktorzy rezygnuja, a na ich miejsce nowych, którzy kiedys bana mieli, to nikogo nie dziwi?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2430929
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 11:34 am

Nie,mi nie chodzi o odchodzenie modów Smile
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 1:17 pm

Ja zauważyłam jedną główną rzecz - ZM przestało być już poświęcone w głównej mierze Howrse. Wydaje mi się, że bardziej popularne są wątki okalające niż stricte związane z tą grą. Te wątki (howrsowskie) aktywują się przy okazji promocji bądź wydarzeń reszta mocno kuleje żeby nie powiedzieć zdycha ... Potrzeba by jakoś ożywić gałęzie związane z grą - nie wiem jakby to ująć o co mi chodzi ale skoro to forum o grze to powinno się na niej skupiać
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 1:25 pm

EREIS, bardzo celna uwaga.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 1:38 pm

Lubelak, EREIS też tak uważam. W końcu to forum o howrse. Jeśli chcecie, to możecie sobie założyć forum na temat luźnych pogawędek,...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostPon Lis 26, 2012 2:50 pm

Ja tylko w tym temacie na moment, bo obecnie nie mam weny by wypowiadać się na temat co powinno zmienić się na Zagrodzie Mgły. Po za tym proszę o niekomentowanie mojego posta, ponieważ jest on tylko prośbą i stwierdzeniem faktu.
Chcę zwrócić tylko uwagę na jedną rzecz, a mianowicie:

EveDallas napisał:
Wypraszam sobie niezajmowanie się forum, tylko modzi, i nawet byli modzi mają życie prywatne. nasłuchałaś się Aci.

Wypraszam sobie takich uwag, bo po pierwsze swoje zdanie na temat pracy moderatorów, owszem, miałam, lecz w czasie tej rozmowy osoby nickiem cukiereczeek12 nie było na czacie (w każdym razie ja jej nie zarejestrowałam), a po drugie to jej prywatna opinia i nie życzę sobie, aby ktoś nawiązywał do mnie, jak do przedstawicielki lub co gorsza podżegaczki jakiegoś buntu, bo wiele osób ma takie zdanie.

Dziękuję, Acinoyx.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 7:43 am

A ja chcę zwrócić uwagę na to na co Ty zwróciłaś - Cukierka nie było przy początku rozmowy, i tylko wyłapała to co potem, dlatego taki zwrot użyłam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 9:35 am

Acinoyx napisał:

(..) nie życzę sobie, aby ktoś nawiązywał do mnie (..)
Powiedziała osoba,która non stop lekko mówiąc ,,narzeka" na wszystkich moderatorów oraz śmie mówić kogo chce wypierdzielić. Doprawdy interesujące.. ;]
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 9:42 am

a czy wy musicie robić OFF TOP?? i to jeszcze ci co powinni dawać przykład ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Go??
Gość
Anonymous



Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipostWto Lis 27, 2012 9:43 am

EREIS,przepraszam,poniosło mnie.Ale w obecnej sytuacji nie mogę po prostu siedzieć i każdemu przytakiwać na wszystko co mówi :/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomysły na Zagrodę. Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły na Zagrodę.   Pomysły na Zagrodę. I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pomysły na Zagrodę.
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Podpisy Na Zagrodę!
» Pomysły
» Nasze Pomysły do gry
» Darmowe awatary na Zagrodę od BellaSwan22!
» PRIMA APRILIS - Smutna wiadomość, zamykamy Zagrodę

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: