Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 4:30 am

Mogę podjąć się:

Zrobienia prezentacji, awatara, innych - kliknij.
Doprowadzeniem koni do 30 r.ż.
- na moim koncie - sprzedajesz konia, opiekuję się nim raz dziennie (opcja bez PD) lub postarzam do 30 lat w ciagu 10 dni (opcja z PD - za dodatkową opłatą)
- na współdzieleniu - dostaję współdzielenie, w ciągu 1-2 dni postarzam (oraz uśmiercam jeśli tak chcesz)
Cena ustalana indywidualnie. Uwaga! Zajmuję się tak tylko końmi powyżej 25 lat (bez OM)/powyżej 20 (z OM)!
Pomocy przy dokonaniach - mogę pożyczyć klacz ze 100 BLUP, zrobić dokonanie z PG, pomóc w wymianie Puszki Pandory czy kupna klaczy w ciąży itd. Cena: od darmowej pomocy do rzeczy ze sklepu.
Treningu koni - sprzedajesz mi konia który jako imię ma Twój nick lub dajesz współdzielenie oraz piszesz na PW co chcesz bym zrobiła - trening paskowy, BLUP, trening konia do GP (koń musi mieć pewne przedmioty!). Dokańczam też treningi. Cena: GP - Harmonia, Hera, Posejdon, Centaur, RO, KF, 2xDuch, 2xRP, 2xKK, 2xZJ, 2xŁA, 2xKM, 2xWM, 2xPZ, inne - ustalana indywidualnie.


Ostatnio zmieniony przez Star-x3 dnia Wto Gru 25, 2012 3:50 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 4:32 am

do ilu um wytrenujesz?
za ile uśmiercasz?
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 5:15 am

no ja też jestem ciekawa. mogłabyś mi klaczkę uśmiercić
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 7:57 am

um - zalezy od konika, takiego z ponad 200 wrodzonymi wytrenuje tak jak mojego ogiera - ale tylko jesli bedzie mial wszystkie przedmioty z CR.

postarzenie - to zalezy jaki wiek ma klaczka, czy ma OM lub czy macie PD (na moich PD wychodzi drozej). Ale sądzę że jakiś przedmiot z CR by mnie zadowolił.
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 8:03 am

ale jakiego twojego ogiera ja mam konia z 221 um i 720 pg to do ilu um dasz rade?
jaki przedmiot z CR?
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 8:20 am

no mogłabyś uśmiercić moją klacz Sierrę ? tylko że nie mam PD mogę dopłacić za twoje PD
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostPią Mar 30, 2012 8:44 am

ile za takie uśmiercenie sobie liczysz? ja mam klacz 15 lat
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostSob Mar 31, 2012 3:31 am

korane napisał:
ale jakiego twojego ogiera ja mam konia z 221 um i 720 pg to do ilu um dasz rade?
jaki przedmiot z CR?

jest link - tu klikaj
Twój powinien mieć zbliżone do niego um, moze troche wieksze.

gwiazda2002 napisał:
no mogłabyś uśmiercić moją klacz Sierrę ? tylko że nie mam PD mogę dopłacić za twoje PD

A ile ona ma lat?

Calma napisał:
ile za takie uśmiercenie sobie liczysz? ja mam klacz 15 lat

Jesli na Twoich PD lub na OM - dogadalybysmy sie za jakis przedmiot z CR.
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipostWto Gru 25, 2012 3:51 pm

Ponawiam i odświeżam!


Co do grafiki - tylko jeśli przekonacie mnie z ceną, musi być naprawdę wysoka Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sponsored content





Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) Empty
PisanieTemat: Re: Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)   Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Oferta Gwiazdki - grafika, treningi, poprawianie PG, pomoc w dokonaniach :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pomoc (grafika, PG, treningi i inne)
» Treningi.!
» Treningi Ujeżdżania
» Treningi TANIO!
» Ktoś gra na INT? - oferta :)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: