Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Który to ?xP

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
patka909
Nowy
patka909


Nick w grze : Patickaaa
Liczba postów : 12
Dołączył : 06/05/2011

Który to ?xP Empty
PisanieTemat: Który to ?xP   Który to ?xP I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 10:10 am

Hejka. Chciałam Was zapytac: jaki jest najstarszy koń na Howrse ?
Podawajcie linki, bo nigdy nie mogę znalesc.. Dzis mi także umarła jednorożka w wieku 84lat...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1322933
Furia
ZAGRODZIANIN
Furia


Nick w grze : Kara_fryza
Liczba postów : 562
Dołączył : 21/02/2011

Który to ?xP Empty
PisanieTemat: Re: Który to ?xP   Który to ?xP I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 7:54 pm

Najstarsze są boskie konie, które mają po kilkaset lat. A koni śmiertelnych nie jesteśmy w stanie ogarnąć, bo nie ma wyszukiwarki po wieku konia. Musiałabyś przejrzeć po kolei wszystkie konie na Howrse u każdego w profilu... To jest i teoretycznie i praktycznie niemożliwe. Poza tym weź pod uwagę to, że niektóre konie mają Wodę Młodości, inne nie. Nawet jeśli 2 urodziły się tego samego dnia i codziennie właściciel się nimi opiekuje, a jeden tylko z nich posiada Wodę Młodości, to ten a artefaktem będzie dokładnie o połowę młodszy - nie ma więc chyba sensu szukanie najstarszego konia na Howrse.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=282990
 
Który to ?xP
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jam jest ten, który jest tym, którym jest ten, który przychodzi.
» Koń, ktory zniknął... ?...
» Tablet - który polecacie?
» Największy koszmar, który wydarzył się na żywo???
» Przyjmę konika, który niedługo umrze.. :(

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: