Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 APX usunęłą konto na howrse

Go down 
+12
Ayame
Sakura
amorkowa
daisy10092
koszolak
Hoping.
hanka1998
Sabula
Philipek
zαbαvεcкαα
Nevarra
Lubelak
16 posters
AutorWiadomość
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:29 am

Bez niej to już nie będzie ta sama gra. : (

APX usunęłą konto na howrse 4109607445
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:30 am

Sama usunęła czy włamanie? Ktoś wie?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:41 am

APX usunęłą konto na howrse 1223194135 Szkoda. Zginęła?APX usunęłą konto na howrse 2161247104
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:43 am

Podobnież sama usunęła .. ale ile w tym prawdy to nie wiem.


Zab- co masz na myśli?
Powrót do góry Go down
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:44 am

ApplePie napisał:
Podobnież sama usunęła .. ale ile w tym prawdy to nie wiem.


Zab- co masz na myśli?

To co ty myślisz.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:45 am

Ostatnio miała 1 pkt karmy. O.o Słyszałam,że namieszała w hodowli szetlandów Champion bubbles. Ale nie wiem ile w tym jest prawdy...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:47 am

Phil to akurat jest prawda, namieszała razem z trenerką(?), a potem sprzedawały konie za tak wysokie sumy, że głowa mała..

Zab- ona żyje APX usunęłą konto na howrse 2153337378
Powrót do góry Go down
Sabula
Przyjaciel Zagrody
Sabula


Liczba postów : 1203
Dołączył : 08/08/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:48 am

1 pkt karmy? To musiało być coś poważnego.
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:48 am

Ehh... Właśnie widzę wiadomośc od Howrse o tym... :/

Szkoda. Może założy nowe konto..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:54 am

ApplePie napisał:
Phil to akurat jest prawda, namieszała razem z trenerką(?), a potem sprzedawały konie za tak wysokie sumy, że głowa mała..
Też coś o tym słyszałam... Na aukcji był szetland za 600 000 Equus, i ktoś to licytował... Było masę chętnych na tego szetka za taką sumę. Nie chciałam się w to mieszać,ale przyznam,że z tej strony APX nie znałam.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 10:56 am

600 tyś to nic, chodziły za grube miliony..
trenerka odleciała za sprzedaż kuponów za realną kase+ Bąbelki.
APX, chyba jej to karma poleciała za te konie..
Wiem tyle co przeczytałam i co dowiedziałam się.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 11:01 am

Co do tej trenerki - mi napisała priv z propozycją o sprzedaż koni za realne pieniądze... Grzecznie odmówiłam. Gdzieś już o tym pisałam na ZM i nawet dawałam screena.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Gość
Gość
Anonymous



APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 11:06 am

Z końmi też była afera.. no cóż..
Powrót do góry Go down
Hoping.
Przyjaciel Zagrody
Hoping.


Nick w grze : Paulax9
Liczba postów : 1176
Dołączył : 02/01/2012

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 1:59 pm

Może niech sama APX się wypowie?
Powrót do góry Go down
http://ourstories.mojeforum.net/
koszolak
Już coś wie
koszolak


Liczba postów : 113
Dołączył : 17/10/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostNie Kwi 01, 2012 3:42 pm

Mam nadzieję, że zerwanie z Howrse nie wiązało się z opuszczeniem Zagrody i nawet jeśli APX nie napisała osobiście o usunięciu konta to zostanie z nami na forum Sad
Powrót do góry Go down
daisy10092
Raczkujący
daisy10092


Liczba postów : 73
Dołączył : 10/01/2012

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 7:15 am

Też coś o tej aferze słyszałam.
Powrót do góry Go down
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 8:11 am

APX karma poleciała w dół za aferę w Bubbles oraz multi.
Sama usunęła konto, pisała.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 11:49 am

zαbαvεcкαα napisał:
APX usunęłą konto na howrse 1223194135 Szkoda. Zginęła?APX usunęłą konto na howrse 2161247104

Bardzo prosiłabym Cię o to, abyś opanowała się trochę ze swoimi komentarzami, bo momentami robi się niesmacznie, chyba że całkiem zaczęłaś mylić świat wirtualny z realnym.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 1:19 pm

Rozmawiałam z APX i wiem mniej-więcej z jakiego powodu odeszła, jednak nie mogę tego zdradzić. Ma też pewne plany, ale o tym też niestety nie mogę nikogo poinformować.
Nie martwcie się, nic złego się raczej nie stało. No i tak żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - sama usunęła konto.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostPon Kwi 02, 2012 3:01 pm

Z uwagi na zainteresowanie. Cóż, jaka jestem każdy wie. Może jestem brutalna, ale staram się sprawiedliwie dążyć do wszystkiego. CB mówicie? Och aż łza mi cieknie, to było niemal przyjemne. Owszem ja i trenerka pracowałyśmy razem. Pod płaszczykiem działałam w CB, ale pierwszym celem było ukarać za pszczoły, za Ewę, która z końmi od Pszczół przyszła do PSA. Śmieszyły mnie te komentarze nie wprost mówiące kupujcie od nas wałachy, bo jesteśmy biedni, ale kupujcie Wink Oni na was teraz zarobili, a gdy znacie prawdę to pewnie teraz sami osądzicie. I nie żałuję tego. Taka cena za sprawiedliwość i pokazanie że nie jest się nie wiadomo kim, czym. Warto, warto, warto!
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 7:39 am

Sad Bez Klaudii nie będzie tak samo Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Go??
Gość
Anonymous



APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostWto Kwi 03, 2012 7:48 am

Oj czeko, kochanie Jak powiedział Piłsudzki "Bić EDYCJA MODERATORA i złodziei, mości hrabio." O i czeko do przodu Wink

// nawet w cytatach NIE WOLNO Ci przeklinać.
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 11:14 am

Ehh... Mam nadzieję, że chociaż na ZM zostaniesz. Smile
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostSro Kwi 04, 2012 6:50 pm

APX wybacz, to nic osobistego, ale sprawiasz wrażenie osoby wymagającej pomocy psychiatrycznej..
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipostCzw Kwi 05, 2012 1:06 am

zαbαvεcкαα napisał:
APX usunęłą konto na howrse 1223194135 Szkoda. Zginęła?APX usunęłą konto na howrse 2161247104
O czym ty piszesz? APX usunęłą konto na howrse 2153337378
To jest jej sprawa i nie wiem dlaczego robicie z tego takie halo Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sponsored content





APX usunęłą konto na howrse Empty
PisanieTemat: Re: APX usunęłą konto na howrse   APX usunęłą konto na howrse I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
APX usunęłą konto na howrse
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Usuwam konto
» pysia a jej konto na howrse.
» Czy da się przenieść maści z howrse.com na howrse.pl?
» Konto
» Konto

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: