Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pogawędki o włosach <3

Go down 
+23
koziorożec
Diana375.
Evangeline
XX_lero
Kyou
avrilka
wiola9786
ZetkaEmka
Uśmieszek
Asiaa.
Clockvise
Sakura
zαbαvεcкαα
Narkotyka
xTikTakx
stewardessa
Sweet Rabbit
Rose666
Pati...xd
katty88888
Wisth
Philipek
Hoping.
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 10:06 am

Hm...wspominałam ,że mam włosy jak baranek ? Very Happy
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:28 am

Hm...a ja wspominałam, że miesiąc temu włosy z wierzchu miałam jasne, a pod spodem ciemny brąz?(naturalne) Very Happy Teraz zaczął mi się zmieniać i i jestem prawie brunetką, ale w słońcu nadal mam rude :)a parę tygodni temu byłam szatynką.
Ja bym chciała mieć czarne włosy, ale nie chcę malować, farbować czy coś.Jak byłam mała
miałam czarne włosy, czarne oczy i byłam biała jak śnieg(nadal jestem)ale oczy i włosy mi zjaśniały-szkoda.Mam nadzieję, że mi jeszcze włosy z ciemnieją Very Happy 2 lata temu siostra na wakacjach malowała sobie włosy na czarno z niebieskim połyskiem.Zrobiła mi parę pasemek.Wyszły niebieskie Pogawędki o włosach <3  - Page 2 2153337378
Ps.po czarnych włosach w dzieciństwie byłam typową jasną blondyną Very Happy fajne takie zmiany Smile
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 9:55 am

Podziwiajcie Very Happy
Pogawędki o włosach <3  - Page 2 79dc41a944fc19ec416dcd24b1b18113
Ja zawsze chciałam mieć czerwone włosy <3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 10:05 am

Kolor włosów powinien być dopasowany do typu urody. Ja jestem w typie zimy, dlatego farbując włosy musiałabym używać zimnych kolorów. Blondy czy czerwienie nie są dla mnie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
Kyou
Już coś wie
Kyou


Nick w grze : Kyou
Liczba postów : 132
Dołączył : 12/08/2011

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 10:14 am

Ja mam gęste, wycieniowane jasno brązowe włosy do pasa, końcówki mam bardzo jasne. Mam blond,ciemne i jasne brązowe pasemki, końcówki włosów po cieniowaniu ładnie się kręcą (lekko) No i oczywiście grzywka na skos Smile Nigdy nie farbowałam włosów.
Powrót do góry Go down
http://helperhowrse.blogspot.com
Go??
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 2:17 pm

Ja mam długie, jasnobrązowe włosy prawie do pasa. Ale mam zamiar obciąć je do łopatek, bo zawsze po myciu okropne mi się plączą :/. Nie pomagają żadne odżywki, szampony i kosmetyki, a nie mam zamiaru męczyć się przy rozczesywaniu :/. Poza tym pora coś zmienić Wink
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 2:23 pm

Ja mam ciemny blond, długie... tak za łopatki... to chyba tyle i grzywkę na bok XD
Powrót do góry Go down
XX_lero
Przyjaciel Zagrody
XX_lero


Nick w grze : Giwera
Liczba postów : 592
Dołączył : 22/03/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostWto Kwi 17, 2012 2:27 pm

hłe hłe ja umim kłosa robić, a z resztą kto ni umi XD

Sakura napisał:
Kolor włosów powinien być dopasowany do typu urody. Ja jestem w typie zimy, dlatego farbując włosy musiałabym używać zimnych kolorów. Blondy czy czerwienie nie są dla mnie.

No ja jestem blondynką a chciała bym mieć taki kolor jak koniara ma na zdjęciu w środkowej kolumnie trzecie od góry, takie wisniowe <3 ale niestety...
Powrót do góry Go down
Evangeline
Już coś wie
Evangeline


Liczba postów : 267
Dołączył : 17/02/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 12:22 pm

Ja mam krótkie, gdzieś do ramion, koloru jasny brąz/ciemny blond, z grzywką na prawe oko.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1536984
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPon Kwi 23, 2012 12:42 pm

Ja za uwarzyłam w tamtym tygodniu, że jak nie czesze moich niby falowanych włosów przez parę godzin to robią
mi się loczki.Masakra.A chciałam mieć proste.
Powrót do góry Go down
Kyou
Już coś wie
Kyou


Nick w grze : Kyou
Liczba postów : 132
Dołączył : 12/08/2011

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 2:58 pm

Co do odżywek/szamponów polecam wszystkie produkty z firmy ,,Joanna" Wink
Powrót do góry Go down
http://helperhowrse.blogspot.com
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 3:11 pm

Me włosy kolor ciemny brąz przybrały,gdy spadnie na mój włos kropla wody zmienia on kolor na czarny.
Długie są aż do ramion.Grzywka wplątana we włosy,długa jak włosy.

Mam zamiar farbować na blond Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 1:01 am

Jak chcecie mieć piękne włosy, to.. nie uzywajcie szamponów i odżywek z silikonami :] większość "superkosmetyków" typu syoss ma je w składzie :]
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 1:21 am

Moje włosy są dość długie, bo sięgają mi za łopatki. Jestem szatynką.W czerwcu mam zamiar skrócić włosy do ramion, pocieniować je i zrobić sobie grzywkę na bok. W każdym bądź razie me włosy są dość proste, jedynie kręcą się po tym jak noszę warkocza, a noszę go często.
Używam szamponów z Timotei, Schwarzkopf lub Joanna.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 4:30 am

XX_lero napisał:
hłe hłe ja umim kłosa robić, a z resztą kto ni umi XD

Sakura napisał:
Kolor włosów powinien być dopasowany do typu urody. Ja jestem w typie zimy, dlatego farbując włosy musiałabym używać zimnych kolorów. Blondy czy czerwienie nie są dla mnie.

No ja jestem blondynką a chciała bym mieć taki kolor jak koniara ma na zdjęciu w środkowej kolumnie trzecie od góry, takie wisniowe <3 ale niestety...

Ja jestem w typie wiosny jeśli nic nie pokręciłam. Laughing Przefarbowałabym się "cała" na blond,nie tylko pasemka, ale się boję,że się poniszczą czy cuś.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
kala23010
Nowy
kala23010


Liczba postów : 15
Dołączył : 06/05/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:29 am

Ja mam nieco kręcone włosy do ramion w kolorze ciemny blond przechodzący w rudy. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:44 am

Diana375. napisał:
Me włosy kolor ciemny brąz przybrały,gdy spadnie na mój włos kropla wody zmienia on kolor na czarny.
Długie są do ramion.Grzywka wplątana we włosy,długa jak włosy.
Aż? O.o

Ja mam brązowe włosy, mniej więcej do ramion. Miałam prostą grzywkę, potem ją zapuściłam, układałam na bok...Ok, była sobie taka grzywka. A teraz to jest na równi z włosami, więc grzywka jak grzywka ;]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:44 am

XX_lero napisał:
hłe hłe ja umim kłosa robić, a z resztą kto ni umi XD
Ja xD

Powrót do góry Go down
olicja257
Nowy
olicja257


Liczba postów : 3
Dołączył : 05/04/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:01 am

ja mam długie za tyłek i ciemno-brązowe przy łbie, jasno-brązowe wpadające w rude na końcówkach. Smile
przydają się na różne przedstawienia, bo łatwo się w kogoś wcielic
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:07 am

Ja mam włosy za ramiona, ciemne od spodu, jaśniejsze z wierzchu. Do tego takie naturalne lekkie pasemka, jak i nienaturalne blond pasemka ;D Mają czerwone przebłyski w słońcu, fajnie wyglądają z mymi oczami - kolor Nutelli wpadającej w czerń ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Heshette
W skromnych progach Zagrody
Heshette


Nick w grze : Youvenille
Liczba postów : 490
Dołączył : 17/02/2012

Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 11:35 am

Hm...Ja mam takie jakieś "sraczkowate" te włosy, sami oceńcie/zobaczcie:

Spoiler:

Siedzę w pokoju do "tworzenia" - czego?nie wiem xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pogawędki o włosach <3  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pogawędki o włosach <3    Pogawędki o włosach <3  - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pogawędki o włosach <3
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pogawędki o ... kosmosie!<3
» Pogawędki o kotach
» ChickenSmothie- pogawędki!
» Psie pogawędki :)
» Offtop, czyli luźne pogawędki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: