Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zwierzaki

Go down 
+25
wiola9786
Diana375.
Fangusta
Broszka
koniara25000
EveDallas
Kikyo22
Sathilia
Aglyss
zuzu_zozol
poziomka22
Zaczarowana.x3
Luxiiii
ZetkaEmka
stewardessa
Kuilu
Narkotyka
Asiaa.
Uśmieszek
Philipek
Pati...xd
avrilka
Nevarra
zαbαvεcкαα
Ashley G.
29 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Broszka
Moderator
Broszka


Nick w grze : Broszka
Liczba postów : 1597
Dołączył : 20/01/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 3:20 am

ja kocham wszystkie zwierzęta
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 5:52 am

Aglyss napisał:
Sathilia napisał:
koniara1237 napisał:
Philipek napisał:
Wszystkie oprócz gadów oraz płazów. Aczkolwiek najbardziej na świecie kocham konie i psy. Ew. świnki morskie.
Jak można nie kochać płazów i gadów? ! confused
Właśnie? To cudowne i fascynujące stworzenia, które cierpią przez różne głupie stereotypy.

Ja osobiście jestem wielkim miłośnikiem gadów, w szczególności - jaszczurek. Sama jestem dumną posiadaczką kilku gekonów i na tym poprzestać nie mam zamiaru. Smile
Wcześniej totalnego fioła miałam na punkcie kotów, teraz już nie aż tak bardzo, ale nadal je lubię. Po za tym - kocham psy i bardzo chciałabym mieć psa, ale z racji posiadania starego już kota nie jest to aktualnie możliwe.

Płazów?! Żaby, ratunku!

Ja panicznie boję się żab, jak takową zobaczę na chodniku to popylam tak, że na maraton mogliby mnie wystawić.
hah ja też ale częściej ją poycham na ulice i często sie zdaża że auto ją przejeżdza xD
Fuj! A fe Blee! te obślizgłe stworzenia
Powrót do góry Go down
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 7:33 am

Ja kocham psy za wierność i mądrość
Powrót do góry Go down
Diana375.
Przyjaciel Zagrody
Diana375.


Nick w grze : Magiczna375
Liczba postów : 669
Dołączył : 23/02/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 8:33 am

Wszystkie Very Happy
Najbardziej konie,psy,szynszyle i koty
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1785679
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 8:54 am

Pumy i podobne dzikie kociaki Very Happy i jeszcze wilki Zwierzaki - Page 2 4074547142
Powrót do góry Go down
Fangusta
Już coś wie
Fangusta


Nick w grze : Fangusta
Liczba postów : 159
Dołączył : 21/10/2011

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 12:03 pm

.Lolita. napisał:
Aglyss napisał:
Sathilia napisał:
koniara1237 napisał:
Philipek napisał:
Wszystkie oprócz gadów oraz płazów. Aczkolwiek najbardziej na świecie kocham konie i psy. Ew. świnki morskie.
Jak można nie kochać płazów i gadów? ! confused
Właśnie? To cudowne i fascynujące stworzenia, które cierpią przez różne głupie stereotypy.

Ja osobiście jestem wielkim miłośnikiem gadów, w szczególności - jaszczurek. Sama jestem dumną posiadaczką kilku gekonów i na tym poprzestać nie mam zamiaru. Smile
Wcześniej totalnego fioła miałam na punkcie kotów, teraz już nie aż tak bardzo, ale nadal je lubię. Po za tym - kocham psy i bardzo chciałabym mieć psa, ale z racji posiadania starego już kota nie jest to aktualnie możliwe.

Płazów?! Żaby, ratunku!

Ja panicznie boję się żab, jak takową zobaczę na chodniku to popylam tak, że na maraton mogliby mnie wystawić.
hah ja też ale częściej ją poycham na ulice i często sie zdaża że auto ją przejeżdza xD
Fuj! A fe Blee! te obślizgłe stworzenia

czyli skazujesz biedną żabę na cierpienie i śmierć - nieładnie Zwierzaki - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 3:53 pm

Ja tam kocham wszystkie zwierzaki, tak, nawet pająki, żaby, skorpiony i inne bezkręgowce.Zwierzaki - Page 2 Icon_e_smile2
Powrót do góry Go down
deccot
Raczkujący
deccot


Nick w grze : deccot
Liczba postów : 73
Dołączył : 21/08/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 11:05 am

różne!!! wszystkie!!! ale najbardziej chyba psy
Powrót do góry Go down
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 11:17 am

Wszystkie (oprócz pająków i owadów),ale najbardziej wszystkie psowate i kotowate oraz konie.Skorpiony też są fajne. :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 11:40 am

Ubóstwiam psy, gryzonie, dzikie koty, dzikie psowate, konie... Smile Nie wyobrażam sobie życia bez zwierząt, bez kontaktu z nimi. Walczę o pojawienie się w domu psa, ale na razie nic z tego nie wychodzi. Sad Trzymajcie kciuki, żeby mama się zgodziła!
Od razu mówię, że to będzie już mój drugi pies, mamy czwarty może nawet szósty. Namawiam na pinczerka miniaturkę, ale na razie mama się nie zgadza, ech... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Takashiro
Jedną nogą w ZM
Takashiro


Nick w grze : Cougar
Liczba postów : 530
Dołączył : 04/04/2011

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 11:50 am

Fangusta napisał:
.Lolita. napisał:
Aglyss napisał:
Sathilia napisał:
koniara1237 napisał:
Philipek napisał:
Wszystkie oprócz gadów oraz płazów. Aczkolwiek najbardziej na świecie kocham konie i psy. Ew. świnki morskie.
Jak można nie kochać płazów i gadów? ! confused
Właśnie? To cudowne i fascynujące stworzenia, które cierpią przez różne głupie stereotypy.

Ja osobiście jestem wielkim miłośnikiem gadów, w szczególności - jaszczurek. Sama jestem dumną posiadaczką kilku gekonów i na tym poprzestać nie mam zamiaru. Smile
Wcześniej totalnego fioła miałam na punkcie kotów, teraz już nie aż tak bardzo, ale nadal je lubię. Po za tym - kocham psy i bardzo chciałabym mieć psa, ale z racji posiadania starego już kota nie jest to aktualnie możliwe.

Płazów?! Żaby, ratunku!

Ja panicznie boję się żab, jak takową zobaczę na chodniku to popylam tak, że na maraton mogliby mnie wystawić.
hah ja też ale częściej ją poycham na ulice i często sie zdaża że auto ją przejeżdza xD
Fuj! A fe Blee! te obślizgłe stworzenia

czyli skazujesz biedną żabę na cierpienie i śmierć - nieładnie Zwierzaki - Page 2 2153337378
Dokładnie.Żaba Cie przecież nie zje.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2306218
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 12:16 pm

nataliaizy napisał:
Fangusta napisał:
.Lolita. napisał:
Aglyss napisał:
Sathilia napisał:
koniara1237 napisał:
Philipek napisał:
Wszystkie oprócz gadów oraz płazów. Aczkolwiek najbardziej na świecie kocham konie i psy. Ew. świnki morskie.
Jak można nie kochać płazów i gadów? ! confused
Właśnie? To cudowne i fascynujące stworzenia, które cierpią przez różne głupie stereotypy.

Ja osobiście jestem wielkim miłośnikiem gadów, w szczególności - jaszczurek. Sama jestem dumną posiadaczką kilku gekonów i na tym poprzestać nie mam zamiaru. Smile
Wcześniej totalnego fioła miałam na punkcie kotów, teraz już nie aż tak bardzo, ale nadal je lubię. Po za tym - kocham psy i bardzo chciałabym mieć psa, ale z racji posiadania starego już kota nie jest to aktualnie możliwe.

Płazów?! Żaby, ratunku!

Ja panicznie boję się żab, jak takową zobaczę na chodniku to popylam tak, że na maraton mogliby mnie wystawić.
hah ja też ale częściej ją poycham na ulice i często sie zdaża że auto ją przejeżdza xD
Fuj! A fe Blee! te obślizgłe stworzenia

czyli skazujesz biedną żabę na cierpienie i śmierć - nieładnie Zwierzaki - Page 2 2153337378
Dokładnie.Żaba Cie przecież nie zje.
Przyznaje się, kiedyś jak byłam mała deptałam żaby, ale teraz to je ratuje sprzed kół. Tosz żaby są słodkie, a ty cieszysz że pod kołami giną, wyobraź sobie że ona miała rodzine. Sad
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostPon Sie 27, 2012 12:56 pm

W czerwcu jechałam na wakacje z moimi koleżankami. Podczas podróży zrobiłyśmy postój w lesie, stanęłyśmy na leśnej dróżce. Gdy wyszłyśmy z samochodu Martyna ujrzała małą żabkę czy tam ropuchę. Zaczęłyśmy ją przeganiać, żeby uciekła w las, a nie hopsała po leśnej dróżce, bo raz na ruski rok auto tu wjeżdża. Smile Jeszcze inna historia z "ohydnymi" zwierzętami. Gdy byłam mała zawsze widząc ślimaka na betonie (po deszczu na ogrodzie jest ich duuużo) przenosiłam go w krzaki. Teraz już ich nie przenoszę, ale tak samo, jak wcześniej, uważam, by nie nadepnąć jakiegoś malca. Te obślizgłe i dla większości osób ohydne zwierzęta wyobraźcie sobie też żyją i czują! Nie mówię, by kochać je ponad życie, ale zasługują na choć trochę szacunku...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
klaczkakoniara
Już coś wie
klaczkakoniara


Nick w grze : klaczkakoniara
Liczba postów : 253
Dołączył : 27/06/2012

Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipostWto Sie 28, 2012 2:57 am

Ja kocham wszystkie zwierzaki! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1269763
Sponsored content





Zwierzaki - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zwierzaki   Zwierzaki - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zwierzaki
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nasze zwierzaki
» PG +1.2 i zwierzaki
» Mam do oddania owce i wiewiórke, w dobre ręce !
» Zdjęcia naszych zwierzaków
» The sims 3 zwierzaki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: