Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Bellatrixx
Nowy
Bellatrixx


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/04/2012

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 10:20 am

Mój problem jest taki: znam sposób, by zrobić tzw. "nieruchome tło"- ale nurtuje mnie, w jaki sposób robicie tło do poszczególnych ramek? Czy mogłi/łybyście mi chociaż troszkę podpowiedzieć co do tego?
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:05 am

niezbyt rozumiem
Powrót do góry Go down
Bellatrixx
Nowy
Bellatrixx


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/04/2012

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:08 am

Hmm... Masz takie "nieruchome tło" , prawda? Czyli jakby w jednej ramce kilka. I one są na tle tej pierwszej- a chciałam wiedzieć, jak wykombinowałyście, że mają inne kolory tła Wink
Powrót do góry Go down
pe$$ia
Jedną nogą w ZM
pe$$ia


Nick w grze : pe$$ia
Liczba postów : 507
Dołączył : 26/10/2011

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:14 am

yyyyy chodzi ci o takie coś jak mam Koralikowa. ?
Powrót do góry Go down
Bellatrixx
Nowy
Bellatrixx


Liczba postów : 8
Dołączył : 06/04/2012

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 11:17 am

Tak, dokładnie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 12:15 pm

Wystarczy je sobie zrobić w programie graficznym Wink
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostSob Kwi 14, 2012 1:33 pm

Themma-jej chyba chodzi o kod HTML
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 2:00 am

Lolita - ona pisze, że zna sposób (można to uznać jako kod HTML), a chce wiedzieć, jak zrobić tło do ramek.
Powrót do góry Go down
Ayame
Przyjaciel Zagrody
Ayame


Nick w grze : Emi99
Liczba postów : 776
Dołączył : 03/08/2011

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 4:46 am

A ja skorzystam z okazji i spytam, czy ktoś byłby tak dobry i podzielił się ze mną przykładowym kodem? Wink
Powrót do góry Go down
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 4:48 am

Ayame napisał:
A ja skorzystam z okazji i spytam, czy ktoś byłby tak dobry i podzielił się ze mną przykładowym kodem? Wink
Przyłączam się do prośby! Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Gość
Gość
Anonymous



Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipostNie Kwi 15, 2012 6:04 am

Zapraszam do wątku z kodami HTML, podałam tam kod.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) Empty
PisanieTemat: Re: Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)   Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Kod na nieruchomą prezentację, proszę pomóż :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zobacz moje prezentacje! Proszę o oceny :)
» Gra przygodowa. Pomóż kotkowi dojść do mleczka
» Pusta miska - Pomóż Biednym zwierzakom !
» Pomóż Biance oddychać!
» Prezentacje z podstronami | Prezentacje z ramkami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: