Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>

Go down 
+16
MrsKopytko
XX_lero
Uśmieszek
Arbuzek_10
Karolina211
Kikyo22
Nevarra
EREIS
Manroe
EveDallas
avrilka
Clockvise
Agura
Szarusia16
hanka1998
sayuri962
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Wysyłać Limited Edition do majowej PT?
Jasne, wysyłaj!
[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty86%[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
 86% [ 32 ]
Wyślij, ale popraw kilka szczegółów. (jakie?)
[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty11%[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
 11% [ 4 ]
Nie wysyłaj, zmarnujesz tylko dwa kupony...
[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty3%[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
 3% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 37
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 10:04 am

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Fryzik

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Fryzikunicorn


PYTANIE: WYSYŁAĆ? Very Happy


Ostatnio zmieniony przez vernille dnia Wto Maj 22, 2012 2:25 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
sayuri962
Już coś wie
sayuri962


Nick w grze : sayuri962
Liczba postów : 117
Dołączył : 26/07/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 10:06 am

genialny jak wszystko co tworzysz!!!!
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 10:49 am

Tak, tak, tak! 3 razy tak, wysyłaj *.*
Jak przejdzie, to MUSI znaleźc się na jednym z mych fryzyjskich *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 11:08 am

Wysyłaj!!! Ja na cobie użyję Razz
Powrót do góry Go down
Szarusia16
Przyjaciel Zagrody
Szarusia16


Liczba postów : 745
Dołączył : 20/04/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 12:24 pm

jeszcze sie pytasz? ;p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 1:02 pm

cicho, weź, ja własnie ogarnęłam że nie zrobiłam połowy ogona, lollllll XDDDDDD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 1:04 pm

vernille napisał:
cicho, weź, ja własnie ogarnęłam że nie zrobiłam połowy ogona, lollllll XDDDDDD

Ja tam nie widzę, żeby był niedokończony. Jeszcze się pytasz, czy wysyłać? On muuuuusi wejść *.*
Powrót do góry Go down
Agura
Już coś wie
Agura


Liczba postów : 299
Dołączył : 04/03/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 1:38 pm

fajny jest bardzo pod względem graficznym ale ja bym mimo wszystko nie użyła go na swoim koniu. Nie że brzydki czy coś w tym stylu ale całych czarniuchów nie lubię Razz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 1:42 pm

Agura napisał:
fajny jest bardzo pod względem graficznym ale ja bym mimo wszystko nie użyła go na swoim koniu. Nie że brzydki czy coś w tym stylu ale całych czarniuchów nie lubię Razz

też nie lubię, ale mam tak czasem, że po prostu siadam i rysuję. z dzisiejszego nagłego napływu weny, wyszło takie coś. kolejnym razem może wyjść... siwy arab..? ;D szczerze mówiąc rysując tak jak nagle dostaję zastrzyk weny nie mam wpływu na to, co rysuję - po prostu piórko samo "się niesie" xD

wszystkim pozostałym dziękuję, wygląda na to, że po dokończeniu jednak WYŚLĘ go do CP ;D
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 1:46 pm

vernille napisał:
Agura napisał:
fajny jest bardzo pod względem graficznym ale ja bym mimo wszystko nie użyła go na swoim koniu. Nie że brzydki czy coś w tym stylu ale całych czarniuchów nie lubię Razz

też nie lubię, ale mam tak czasem, że po prostu siadam i rysuję. z dzisiejszego nagłego napływu weny, wyszło takie coś. kolejnym razem może wyjść... siwy arab..? ;D szczerze mówiąc rysując tak jak nagle dostaję zastrzyk weny nie mam wpływu na to, co rysuję - po prostu piórko samo "się niesie" xD

wszystkim pozostałym dziękuję, wygląda na to, że po dokończeniu jednak WYŚLĘ go do CP ;D
Taaak!!! Super , że go wysyłasz Wink Masz mój głoś jak się dostanie ^^
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 1:59 pm

Jasne,ze tak!
Wysyłaj i jeszcze jednoroga zrób to na cobskim rogaczu użyję :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostSob Kwi 28, 2012 10:48 pm

Wyyyślij! prosimy, o jest zbyt piękne, żeby się marnowało gdzieś na komputerze, ja chcę tą maść widzieć na moim małym fryzyjczyku;P
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 12:45 am

Dorób mu róg Sad Bo ja chce dla roga! Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 1:08 am

róg, róg powiadacie.... może się zrobi, może się nie zrobi ;>>>>
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 1:13 am

vernille napisał:
róg, róg powiadacie.... może się zrobi, może się nie zrobi ;>>>>
Zrobi się i to natychmiast! Razz
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 2:07 am

Po prostu ŚLIJ GO! <333
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 3:46 am

konik śliczny mi tylko na pierwszy rzut wydało się że ma strasznie chudą lewą tylną nogę ale to chyba przez te włosy i ogon :d
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 4:06 am

vernille napisał:
róg, róg powiadacie.... może się zrobi, może się nie zrobi ;>>>>
Zrobi, wierz mi że lepiej by się zrobił Twisted Evil
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 4:07 am

Wyślij go! Chce te maść na swoim koniu *o*
Powrót do góry Go down
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 6:50 am

a ślij Very Happy mój głos masz. i możliwe, że użycie też :>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 2:04 pm

Nie wiem dlaczego, ale ja zaznaczyłam - "wyślij i popraw kilka szczegółów". No, i już wiem, ogon przy stawie skokowym zlewa się z nogą, rozjaśnij tam trochu, albo jeszcze zapaczaj bo mi bródka dziwnie wygląda Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostNie Kwi 29, 2012 4:05 pm

dodałam fryziaka w wersji jednorożcowatej.. o,o do zobaczenia w pierwszym poście.


WYSYŁAĆ OBYDWA, TYLKO FRYZA, CZY TYLKO FRYZIAKOWATEGO JEDNOROŻCA?
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 12:11 am

O.O Ja ja chcę. Obydwa!
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 2:03 am

Wyślij dwa! *o*
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 2:07 am

Wysyłaj obydwa! Użyję jak bd miała ZJ. Masz mój głos Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 2:46 am

jednorożca mogę bardziej yyy "ufantastycznić", dodać jakieś pasemka, plamki, czy co tam... ktoś ma jakiś pomysł? ;D żeby obydwa nie były takie same... ;D
Powrót do góry Go down
Uśmieszek
ZAGRODZIANIN
Uśmieszek


Nick w grze : Uśmieszek06
Liczba postów : 1132
Dołączył : 09/12/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 2:47 am

Ona czeka na maść. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=295856
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 3:08 am

dla rożca możesz dodać jaskrawe pasemka na grzywie i gonie. I jeszcze uszka takie rysiowate, o i jeszcze takie małe nakrapiane plamki
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 4:41 am

Mnie sie wydaje, ze lepiej nic nie dodawać, bo może wyjść za bardzo "koksowaty".
Ale to twoja praca i ty o tym decydujesz ;3
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipostPon Kwi 30, 2012 4:44 am

Jak już musisz "ufantastyczniać" to nie szalej za bardzo Wink Może jakiś blask z tego roga, może pod kolorek delikatne pasemka w grzywie i ogonie i wystarczy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
Sponsored content





[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> Empty
PisanieTemat: Re: [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>   [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :> I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Spółka graficzna Limited Edition
» Limited Edition- rysowane avatary za free!
» Do wygrania jednorożec!!!
» Klaczki vs. Ogiery III Edition
» Poszukiwany jednorożec PG 360 i wyżej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: