Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Spółka graficzna Limited Edition

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostCzw Paź 04, 2012 6:41 am

Zapraszam do spółki graficznej Limited Edition.
Jest to nowo otwarta spółk agraiczna,w której brakuje nam grafików.
UWAGA!!!
Jest nabór do Limited Edition!
http://limited-edition.strefa.pl/home.html
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostWto Paź 16, 2012 7:18 am

Zaczarowana, a na kiedy będzie moja prezentacja podstronowa? Czekam już na nią od min. 2 tygodni.. Obiecałaś mi zrobić w ten dzień, w którym zamówiłam.
Naprawdę nie chcę aby ta sytuacja znów się powtórzyła,że nie wykonasz dla mnie prezentacji. ( kiedyś też zamawiałam i było to samo )
Rozumiem,że możesz nie mieć czasu albo Ci się nie chce, ale mogłabyś chociaż coś napisać - tym bardziej iż potwierdziłaś moje zamówienie. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
felixnetnika8
Już coś wie
felixnetnika8


Nick w grze : felixnetnika8
Liczba postów : 114
Dołączył : 19/11/2011

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostWto Paź 16, 2012 7:37 am

wysłałam zgłoszenie
Powrót do góry Go down
martosia2004
Już coś wie
martosia2004


Nick w grze : martosia2004
Liczba postów : 177
Dołączył : 27/09/2012

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostWto Paź 16, 2012 12:03 pm

wysłałam Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostWto Paź 16, 2012 1:19 pm

Wysłałabym, gdyby autorka szablonu miała swoje własne pomysły na ich wykonanie. Smile
Powrót do góry Go down
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostSro Paź 17, 2012 9:16 am

Philipek napisał:
Zaczarowana, a na kiedy będzie moja prezentacja podstronowa? Czekam już na nią od min. 2 tygodni.. Obiecałaś mi zrobić w ten dzień, w którym zamówiłam.
Nie tylko to tak masz, ponieważ gdy ty zamawiałaś ja też. I jak się pytam to mówi, że dobrze dobrze z nią, ale pokazać nie pokazuje, bo niby niedokończone.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostSro Paź 17, 2012 11:07 am

cukiereczeek12 napisał:
Philipek napisał:
Zaczarowana, a na kiedy będzie moja prezentacja podstronowa? Czekam już na nią od min. 2 tygodni.. Obiecałaś mi zrobić w ten dzień, w którym zamówiłam.
Nie tylko to tak masz, ponieważ gdy ty zamawiałaś ja też. I jak się pytam to mówi, że dobrze dobrze z nią, ale pokazać nie pokazuje, bo niby niedokończone.
A najlepsze jest to,że za każdym razem są jakieś wykręty. Zaczarowana, wybacz - ale jak masz tak robić, to lepiej w ogóle nie rób prezentacji dla graczy. Rolling Eyes
Raczyłabyś chociaż odpisać.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Evelynek
Przyjaciel Zagrody
Evelynek


Nick w grze : aleksandra.j.1
Liczba postów : 744
Dołączył : 30/07/2012

Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipostSro Paź 17, 2012 11:56 am

Philipek napisał:
cukiereczeek12 napisał:
Philipek napisał:
Zaczarowana, a na kiedy będzie moja prezentacja podstronowa? Czekam już na nią od min. 2 tygodni.. Obiecałaś mi zrobić w ten dzień, w którym zamówiłam.
Nie tylko to tak masz, ponieważ gdy ty zamawiałaś ja też. I jak się pytam to mówi, że dobrze dobrze z nią, ale pokazać nie pokazuje, bo niby niedokończone.
A najlepsze jest to,że za każdym razem są jakieś wykręty. Zaczarowana, wybacz - ale jak masz tak robić, to lepiej w ogóle nie rób prezentacji dla graczy. Rolling Eyes
Raczyłabyś chociaż odpisać.
No właśnie. Mi mówiła, że mi jej nie pokaże, bo jeszcze napisów nie ma. No a co mi do tego, że nie ma napisów? No przecież i tak mogę to zobaczyć. troll
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=559173
Sponsored content





Spółka graficzna Limited Edition Empty
PisanieTemat: Re: Spółka graficzna Limited Edition   Spółka graficzna Limited Edition I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Spółka graficzna Limited Edition
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Spółka graficzna
» [NIE PRZEJSZŁO :)] Limited Edition - fryzik + JEDNOROŻEC [new] :>
» Limited Edition- rysowane avatary za free!
» Spółka graficzna.
» Spółka graficzna

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: