Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?

Go down 
+3
Kikyo22
katty88888
Sweet Rabbit
7 posters
AutorWiadomość
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 10:08 am

Witam. Mam jakże niesensowny sposób na zarabianie. Może wytłumaczę...

Masz roga klaczkę, bez KF, daje Ci parę rogów, i gdy będzie mieć jakieś 2o-25 lat sprzedasz za 2 kupony. Czy lud kaput?

Bo normalnie, to by się zarobiło kuponik za zabicie... A tak to nie wiem, czy za 2 pójdą - bo w ciągu tych jakiś 5 latek mogą dać właścicielowi parę rogów - nie dadzą, jego problem. I nie wiem, czy coś takiego miałoby szansę 'wypalić'?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
katty88888
Przyjaciel Zagrody
katty88888


Nick w grze : katty88888
Liczba postów : 469
Dołączył : 04/12/2011

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 10:21 am

Nie wiem czy ktoś da Ci 2 kupony za starego roga, młode ledwo za kupon schodzą, wiem że ten odda ten kupon ale będzie to z niego prawdopodobnie jedyny pożytek, nie nastawiałabym się, że da jakiegoś roga

Nie wiem jak inni ale jakbym ja miała wydać 2 kupony na jednorożca to na młodego
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 10:24 am

Jeśli o mnie chodzi, to wole dać te dwa kupony na młodego, niżeli na starego, bo się nie opłaca. Nawet takiego za 1 kupon nie kupilabym, bo to tylko strata kuponów.
Powrót do góry Go down
julcia0101
W skromnych progach Zagrody
julcia0101


Nick w grze : julcia0101
Liczba postów : 478
Dołączył : 23/10/2011

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:39 am

Nikt nie kupi. Ledwo za kupon schodzą stare klacze z OM, więc na dwa za starą bez przedmiotów nie licz. Czasem kupuję za kupon stare klaczki, ale tylko jeśli mają OM. Kupon przecież się zwróci, a rogów kilka dać mogą. Jestem jednak bardziej za rogami z KF i takich mam najwięcej.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=105227
Sweet Rabbit
ZAGRODZIANIN
Sweet Rabbit


Nick w grze : Rabbitek
Liczba postów : 1911
Dołączył : 04/11/2011

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:47 am

Dzięki za opinię xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1311909
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 3:19 pm

Za starego jednorożca, który ma 25-30lat lepiej by wziąć kupon bądź 100-250tysięcy... Nikt już nie chce wydawać kuponów na jednorożce bo są już "przeterminowane" i wolą wydawać pieniądze na coś bardziej wartego np. konia do GP
Powrót do góry Go down
nikitaola
Nowy
nikitaola


Liczba postów : 31
Dołączył : 03/05/2012

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 7:00 am

Jednorożce chodzą po 20-30 tysięcy. Nie opłaca się Twój sposób za bardzo..
Powrót do góry Go down
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:04 am

nikitaola

Niekoniecznie...
Ja bym nie wystawiała,bo sama kupiłam świetną młodą klaczkę z 180 Um wrodzonymi za kupon i 10 tyś Smile.Nie widz eteż sensu w kupowaniu starej klaczy za 2 kupony (jestem na -1 kupon wtedy)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 2:51 pm

Raczej nikt nie kupi nawet za 1 kupon... Ja wystawiłam starą klacz z Zaczarowaną Dynią najpierw za 2 kupony, potem za 1 i nikt nie kupił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? Empty
PisanieTemat: Re: Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?   Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'? I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy to się będzie opłacać? Czy 'pójdą'?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Czy ten aparat będzie dobry dla laika?
» ŹREBAK MIESZANKA BĘDZIE OK. 1150 UM!
» Czy ten koń będzie miał szanase w GP?
» Będzie miała 1000?
» Co będzie można wygrac...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: