Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:26 am

Nuh uh huh, no to w maju wysłałam na razie dwie prace, w planach miałam siedem/osiem, ale mnie przerosły - po zastanowieniu, nie mam dość zdolności plastycznych, by narysować konie stylizowane na wszystkich Avengers, kapitana Fury i Avengers!Loki. (wymiękłam przy Hawkeye, jak u diabła koń ma z łuku strzelać, a przezież nie zrobię z niego jednorożca ze strzałą zamiast rogu... hey wait, to jest pomysł. XD)

Tymczasem poleciały wspomniane dwie maści, z których jedną ładuję chyba bardziej z przyzwyczajenia niż żywiąc jakąkolwiek jeszcze nadzieję że się dostanie, druga została dzisiaj skończona i jeszcze mi się podoba, za parę godzin zacznę wynajdywać wszelkie jej wady.

Wiem, śmieszne ma nogi, ale jest niebieski więc może mieć anatomicznie niepoprawne nogi BECAUSE OF REASONS. Matka Natura i tak jest na mnie obrażona. I do what I want. :3

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Jotunn_by_tirrathee-d4yas2e

Tak, koncept delikatnie zerżnęłam Marvelowi, kudos dla osoby która rozpozna który. ^^
Podmalowałam mu tło, żeby było widać mgłę (która najpewniej będzie przyczyną odrzucenia pracy przed głosowaniem, bo PRACA MUSI MIEĆ PRZEZROCZYSTE TŁO HFLDSLKGJHSGKL; CO Z CIEBIE ZA ARTYSTA IDŹ SOBIE. Wszyscy kochamy modów PT za taką logikę.)

Jeśli coś jeszcze spłodzę na maj, to wrzucę, choć szanse są nikłe bo mam wenę pisarską od piątku i zamierzam to wykorzystać. Smile
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:36 am

Mi tam się podoba :3 I podziwiam zdolności męczenia koni w Saiu |D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:41 am

huh, dziękuję ^^
Teraz dopiero widzę, że rozwaliłam kompletnie cienie nad okiem, oko też zapomniałam przycieniować, a nogi tylko z minuty na minutę dziwniej wyglądają, że nie wspomnę o tym że zapomniałam linie na prawej przedniej uwypuklić i krawędzie mam miejscami niewyrównane. Craaap. xD

To że to w SAI aż tak widać? Generalnie na cudzych pracach często potrafię rozpoznać program, ale na własnych jakbym nie wiedziała, tobym nie zgadła. c: what even.
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Gość
Gość
Anonymous



[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:46 pm

Tirrrrrrrrrrr, ślicznie, mimo iż nieanatomicznie (moje ukochane tłumaczenie "koń jest krzywy bo jest chory i proszę się z niego nie śmiać Sad"), aleeee...... co to za oko? >.>"
Powrót do góry Go down
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 12:53 pm

Nie widać, chociaż gdybym wiedziała, to posądziłabym o to marker |D Ale kiedyśtam w innej galaktyce oglądałam Twoje prace na DA i rzuciło mi się w oczy, że Sai xP Dla mnie Sai to czarna magia, jedynie pocieniowałam jedną rybkę nie do końca i przesiadałam się z tym do Photoshopa :<
Nie wypowiadam się na temat anatomii, sama nie umiem |D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 2:13 pm

Verni, właśnie mnie też to chwilę temu przeraziło, bo machnęłam je na osobnej warstwie, żeby było, i zapomniałam jakoś zintegrować z resztą. a tak naprawdę to cicho siedźcie to nie jest koń to um, hm, ryba parzystokopytna z piątej galaktyki na lewo za Alfa Centauri, tak naprawdę oczu nie ma a to są nalepki, tak, to jest to, znalazłam znaczenie Wszechświata. ^^ ALE Z DALEKA WYGLĄDA JAK KOŃ PLEBS SIĘ NIE ZORIENTUJE. xD
Jak mnie na zabawę w takie cenzura zaś weźmie, to poprawię, teraz mam dość widoku tego zwierza i mi się zebrało na pisanie. ;D

Oresama, owszem, markerem się bawiłam bo to narzędzie które poza gumką najlepiej ogarniam, dlaczego u diabła tam są cztery różne wody i czym się jedna od drugiej różni, goddammit ale ogólnie w SAI bardziej mi się podobają wyniki pracy niż w Szopie. Inna sprawa, że mam elements, który jest, jak by nie było, stworzony nie do malowania tylko do obróbki zdjęć, więc w nim się zajmuję 'postprodukcją'. Wink
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 2:20 pm

Mi Sai podoba się jedynie pod kątem robienia lineartów ^^' Łatwo, ładnie i szybko. Taa, 4 wody, też nie wiem, do czego służą XD Może dlatego mi się lepiej pracuje w AP, bo to pierwszy program, na jaki wpadłam kilka lat temu :3
A co do konia - możesz wycofać i poprawić co tam chcesz xP
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Tirrathee
Już coś wie
Tirrathee


Nick w grze : Tirrathee
Liczba postów : 119
Dołączył : 26/04/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 3:07 pm

hm, mam jeszcze cztery dni. Może pomajstruję.
Tyle że ta śmieszna miniaturka 300x300 to też tyle szczegółów zawiera, że nie wiem czy mi się opłaca. =,=
Powrót do góry Go down
http://nitjsefni.tumblr.com
Oresama
Już coś wie
Oresama


Nick w grze : Oresama
Liczba postów : 166
Dołączył : 23/09/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 3:11 pm

Ja to cierpię z nadmiaru szczegółów na rybkach w moim tle XD I dlatego smęcę xP
Powodzenia w poprawianiu ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1092626
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostSob Maj 05, 2012 2:52 pm

*w*

świetny :3 oko mu się wyróżnia, ale co tam, grunt, że fajnie wyszedł :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipostPią Maj 18, 2012 6:22 am

koń fajny, bo inny xD

oczywiście w głosowaniu był i głosik poleciał :3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't Empty
PisanieTemat: Re: [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't   [Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
[Wysłane] I swear I'm a serious artist and have skillz,...except I don't
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Wysłane]Black Diamond
» [WYSŁANE] Polski kundelek
» [NIE WYSŁANE] Moja pierwsza
» pony Rarity's and Pinki pony [nie wysłane]
» [color=red]Bieluch [WYSŁANE] [/color]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: