Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jakie są wasze ulubione horrory? :D

Go down 
+16
kala23010
blueberry.
Nevarra
gwiazda2002
Asiaa.
Kuilu
Arbuzek_10
bibi666689
Aangelika101
ana0000000000
.Klaudi96.
avrilka
kara250
Casablanka
EveDallas
mina stirit1
20 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 11:58 am

Możecie podzielić się tu waszą opinią na temat jakiegoś horroru, możecie tu polecić jakiś dobry, straszny film.Ogólnie- piszcie wszystko co chcecie o horrorach, strasznych filmach i o "strasznych książkach/opowiadaniach"
Wątek dla tych którzy uwielbiają straszne kino! Very Happy
Jeżeli chodzi o mnie<o film> to bardzo podobalo mi się"Lśnienie" na podstawie książki Stephena Kinga
Lubię także "Znaki" - o kosmitach Razz
Jeżeli chodzi o książki to czytam przede wszystkim Stephena Kinga.Najbardziej podobal mi się "Drogowy wirus zmierza na pólnoc" Smile
Czytal/oglądal może ktoś to?
Zapraszam do dyskusji! Smile
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostWto Maj 01, 2012 10:46 pm

Powiem tak - filmy-horrory omijam, ostatnio co prawda oglądałam "Mgłę" na podstawie książki Kinga, ale średnio mi się podobła. Za dużo farby -.-
Wolę książki. Dlaczego? Dlatego, że czytając sama kreuję sobie bohaterów, nie całkiem zgadzających ię z opisem, ale co tam. Np. taki Henry z "Łowcy snów" Kinga. Jak dla mnie był niskim, pulchnym psychiatrą, mimo że opis był zgola inny;) Lśnienie? Książka jest genialna, choć... mało straszna. Fajnym horrorem jest np. Korzystaj z nocy Koontza;)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 3:21 am

EveDallas napisał:
Powiem tak - filmy-horrory omijam, ostatnio co prawda oglądałam "Mgłę" na podstawie książki Kinga, ale średnio mi się podobła. Za dużo farby -.-
Wolę książki. Dlaczego? Dlatego, że czytając sama kreuję sobie bohaterów, nie całkiem zgadzających ię z opisem, ale co tam. Np. taki Henry z "Łowcy snów" Kinga. Jak dla mnie był niskim, pulchnym psychiatrą, mimo że opis był zgola inny;) Lśnienie? Książka jest genialna, choć... mało straszna. Fajnym horrorem jest np. Korzystaj z nocy Koontza;)

No wlaśnie- oglądasz film a tu się okazalo, że czytalaś książkę i zupelnie inaczej bohaterów sobie wyobrażasz Wink

Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 3:46 am

Mi przypadła do gustu kobieta w czerni, straszny film jak dla mnie brr... Polecam Wink
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
kara250
Już coś wie
kara250


Nick w grze : AC / DC
Liczba postów : 103
Dołączył : 14/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 6:43 am

kobieta w czerni, the ring, sleepy hollow, pirahna, piła, wszystko co sraszne
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 11:11 am

''Kobieta w Czerni'' <3
Straszne Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 12:58 pm

Koszmar z ulicy wiązów
Dom nocy
Ring
I więcej nie pamiętam ;p
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 1:56 pm

POLECAM (filmy)

Paranormal Activity 1,2,3 - Świetny! Dla ludzi o mocnych nerwach!
Egzorcyzmy Emily Rose - gorąco polecam! (100% ankietowanych po tym filmie budziło/budzi się o 3 w nocy)
Egzorcyzmy Amy Evans - bez lektora fajny, ale nie najlepszy
Koszmar z ulicy wiązów - fajny!
Nie bój się ciemności - po tym naprawdę boisz się ciemności Shocked
Rec 1 i 2 - swietne!
Kobieta w czerni - super!
1408 - fajny, zależy kto co woli, ale mi się podobał
Piła - wolę o duchach, ale jako horror, naprawdę świetny
Zejście 1 i 2 - Brrr.. Shocked
Omen - oglądałam zwiastun i kawałek filmu, ale fajny

NIE POLECAM (filmy)

Ostatni egzorcyzm - spałam na nim, nie klei się
Egzorcysta - Może i lekko straszny, ale nudny


Inne: Polecam Polowanie na czarownice, to nie horror, ale fajny film godny obejrzenia.

Jeżeli jeszcze cos obejrzę, albo mi przyjdzie tytuł do głowy napiszę
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
Aangelika101
Już coś wie
Aangelika101


Nick w grze : Aangelika101
Liczba postów : 242
Dołączył : 15/02/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 3:51 pm

Mało horrorów obejrzałam, ale obejrzałam Wink
Krzyk- Może być. w którejś z ostatnich scen sie uśmiałam xD
Oszukać przeznaczenie- Tak jak wyżej. Na końcu miałam ubaw jak ta ręka za stół spadła Laughing
Oszukać przeznaczenie 2- początek mocne, potem nawet, nawet... Ale nuuudy...
Jeszcze coś było, nie pamiętam tytułu. Akcja działa sie w metrze. Mieszkał tam jakiś chory psychicznie człowiek. Było chyba z 5 trupów(standardowo główna bohaterka przeżyła. Czy raz, jeden raz, główna bohaterka nie może zostać zabita?? Mad).
I jeszcze kilka, ale nie pamiętam;)
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 11:19 pm

mina stirit1 napisał:
EveDallas napisał:
Powiem tak - filmy-horrory omijam, ostatnio co prawda oglądałam "Mgłę" na podstawie książki Kinga, ale średnio mi się podobła. Za dużo farby -.-
Wolę książki. Dlaczego? Dlatego, że czytając sama kreuję sobie bohaterów, nie całkiem zgadzających ię z opisem, ale co tam. Np. taki Henry z "Łowcy snów" Kinga. Jak dla mnie był niskim, pulchnym psychiatrą, mimo że opis był zgola inny;) Lśnienie? Książka jest genialna, choć... mało straszna. Fajnym horrorem jest np. Korzystaj z nocy Koontza;)

No wlaśnie- oglądasz film a tu się okazalo, że czytalaś książkę i zupelnie inaczej bohaterów sobie wyobrażasz Wink

No właśnie, i poza tym, nie lubię filmów jeszcze za coś - niektórzy reżyserzy po prostu umyslają sobie takie beznadziejne dodatkowe sceny, wycinają jakies, dodatkowo czasem aż obrzydzają je, dodając mnóstwo hm, farb i plastikowych zabawek, także to nie ma sensu -.-
Co do Kobiety w Czerni, lipone to było. Z której strony straszne? jedyny fajny moment to był początek, z tymi dziewczynkami, i ta scena, kiedy to Dan stoi w oknie, wygląda i paczy, czy nie ma gdzieś ducha, a on za nim ;*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 4:29 am

EveDallas napisał:
mina stirit1 napisał:
EveDallas napisał:
Powiem tak - filmy-horrory omijam, ostatnio co prawda oglądałam "Mgłę" na podstawie książki Kinga, ale średnio mi się podobła. Za dużo farby -.-
Wolę książki. Dlaczego? Dlatego, że czytając sama kreuję sobie bohaterów, nie całkiem zgadzających ię z opisem, ale co tam. Np. taki Henry z "Łowcy snów" Kinga. Jak dla mnie był niskim, pulchnym psychiatrą, mimo że opis był zgola inny;) Lśnienie? Książka jest genialna, choć... mało straszna. Fajnym horrorem jest np. Korzystaj z nocy Koontza;)

No wlaśnie- oglądasz film a tu się okazalo, że czytalaś książkę i zupelnie inaczej bohaterów sobie wyobrażasz Wink

No właśnie, i poza tym, nie lubię filmów jeszcze za coś - niektórzy reżyserzy po prostu umyslają sobie takie beznadziejne dodatkowe sceny, wycinają jakies, dodatkowo czasem aż obrzydzają je, dodając mnóstwo hm, farb i plastikowych zabawek, także to nie ma sensu -.-
Co do Kobiety w Czerni, lipone to było. Z której strony straszne? jedyny fajny moment to był początek, z tymi dziewczynkami, i ta scena, kiedy to Dan stoi w oknie, wygląda i paczy, czy nie ma gdzieś ducha, a on za nim ;*

nooo...czasem reżyserzy dodają nowe sceny ;/
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 4:44 am

angelika101 napisał:
Mało horrorów obejrzałam, ale obejrzałam Wink
Krzyk- Może być. w którejś z ostatnich scen sie uśmiałam xD
Oszukać przeznaczenie- Tak jak wyżej. Na końcu miałam ubaw jak ta ręka za stół spadła Laughing
Oszukać przeznaczenie 2- początek mocne, potem nawet, nawet... Ale nuuudy...
Jeszcze coś było, nie pamiętam tytułu. Akcja działa sie w metrze. Mieszkał tam jakiś chory psychicznie człowiek. Było chyba z 5 trupów(standardowo główna bohaterka przeżyła. Czy raz, jeden raz, główna bohaterka nie może zostać zabita?? Mad).
I jeszcze kilka, ale nie pamiętam;)
Przy zejściu 2 nikt nie przeżył
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:52 pm

czasem? Oni zawsze tak psuja filmy. Mam nadzieję, że żadnemu nigdy nie przyjdzie do głowy reżyserować 'In death', bo zabiję normalnie, jak mi Eve i Roarke zepsują.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
bibi666689
Raczkujący
bibi666689


Liczba postów : 91
Dołączył : 31/12/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 5:57 am

- Koszmar z ulicy wiązów
- Piła
- DNA
- 30 dni mroku
- The ring
- Królowa potępionych
- Dark floors - na koniec troszkę dziwne ale da się oglądac
- Kobieta w czerni
- 13 duchów
- 436 mieszkańców
- Lustra
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 6:43 am

Przyznam - Straszny Film (3 najlepsze) - może nie straszny ale śmieszny no w sumie, straszny może też trochu, zależy jak ktoś ocenia prawdziwy strach (dla mnie jedynie był zabawny).
Jeśli chodzi o Rec to nie oglądałam, ale urywki widziałam
Egzorcyzmy Emily Rose - na samą myśl o tym co się tam działo... auć
Pranormal Activity - to się nazywa horrrror. Małe streszczenie dla ludzi którzy mają słabe nerwy i niestety nie skuszą się na looknięcie - No więc taka kobieta z mężem bodajże i dzieckiem przeprowadza się do strasznego domu (ma być na faktach, ogólnie taki nie reżyserowany oprócz początku - zainstalowali ukryte kamery i pokazują to co one uwieczniły). No więc to z ukrytych kamer - dziecko zaczęło płakać i ta kobieta zeszła do tego dziecka (ok. 2 w nocy) no i jak była w kuchni stała sobie normalnie a patelnie wiszące na takich wieszaczkach i garnki spadły z hukiem na ziemię - baba się wystraszyła i z wiskiem uciekła. Podobno również w innej części dziecko chodziło po ścianach albo duch ściągnął tą kobietę za nogi po schodach.
13 duchów - widziałam tylko urywek

Aha, jeszcze jedno - w książce dom nocy główna bohaterka została zabita i wysłana do nieba, jednak jej wojownik ją stamtąd wyciągnął... ale jednak umarła na kilka dni...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Kuilu
W skromnych progach Zagrody
Kuilu


Nick w grze : Chantilly.
Liczba postów : 395
Dołączył : 04/03/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 7:08 am

Oj, ile to ja się naoglądałam horrorów, trudno zliczyć, ale spróbuję kilka wymienić.
Warto wspomnieć o Mirrors oczywiście jak sama nazwa mówi film o lustrach.
Przepadam za Paranormal Activity, Oddział- nie oglądałam całego, ale wydawał się ciekawy, Labirynt Fauna- całkiem dobrze się oglądało, Oszukać Przeznaczenie- zabijanie na różne sposoby, Resident Evil 4- Afterlife inne też, Bunt gargulców. Reszty nie pamiętam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2838205
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:22 am

Powiem tak jedynym horrorem po kórym się potem bałam były 'Egzorcyzmy Emili Rose ( nie pamiętam jak to się pisze).Potem koledzy mnie uświadomili ,że te egzorcyzmy nie mogły być prawdziwe ,bo o prawdziwych się nie mówi.'Oszukać przeznacznie' wszystkie części,do dziś boję się jeździć po mostach ;x.'Paranormal acitvity',różne z yt....'The ring'.Dużo tego.Nie chcę mi się dalej rozpisywać-jak ktoś chcę mogę dać link (na pw.) do odcinkowych horrorów z yt.w sensie tych które oglądałam Very Happy
Powrót do góry Go down
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:26 am

ana0000000000 napisał:
POLECAM (filmy)

Paranormal Activity 1,2,3 - Świetny! Dla ludzi o mocnych nerwach!
Egzorcyzmy Emily Rose - gorąco polecam! (100% ankietowanych po tym filmie budziło/budzi się o 3 w nocy)
Egzorcyzmy Amy Evans - bez lektora fajny, ale nie najlepszy
Koszmar z ulicy wiązów - fajny!
Nie bój się ciemności - po tym naprawdę boisz się ciemności Shocked
Rec 1 i 2 - swietne!
Kobieta w czerni - super!
1408 - fajny, zależy kto co woli, ale mi się podobał
Piła - wolę o duchach, ale jako horror, naprawdę świetny
Zejście 1 i 2 - Brrr.. Shocked
Omen - oglądałam zwiastun i kawałek filmu, ale fajny

NIE POLECAM (filmy)

Ostatni egzorcyzm - spałam na nim, nie klei się
Egzorcysta - Może i lekko straszny, ale nudny


Inne: Polecam Polowanie na czarownice, to nie horror, ale fajny film godny obejrzenia.

Jeżeli jeszcze cos obejrzę, albo mi przyjdzie tytuł do głowy napiszę

Powiem jeszcze ,że Paranormal jest (jak dla mnie nudny).Dla ludzi o mocnych nerwach powiedziałabym raczej Egzorcyzmy Emily Rose,a tak wgl. pierwszej nocy po obejrzeniu tego filmu obudziłam się o 3.
Ps. Oglądałam wszystkie te filmy :3
Powrót do góry Go down
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:54 am

Asiaa. napisał:
ana0000000000 napisał:
POLECAM (filmy)

Paranormal Activity 1,2,3 - Świetny! Dla ludzi o mocnych nerwach!
Egzorcyzmy Emily Rose - gorąco polecam! (100% ankietowanych po tym filmie budziło/budzi się o 3 w nocy)
Egzorcyzmy Amy Evans - bez lektora fajny, ale nie najlepszy
Koszmar z ulicy wiązów - fajny!
Nie bój się ciemności - po tym naprawdę boisz się ciemności Shocked
Rec 1 i 2 - swietne!
Kobieta w czerni - super!
1408 - fajny, zależy kto co woli, ale mi się podobał
Piła - wolę o duchach, ale jako horror, naprawdę świetny
Zejście 1 i 2 - Brrr.. Shocked
Omen - oglądałam zwiastun i kawałek filmu, ale fajny

NIE POLECAM (filmy)

Ostatni egzorcyzm - spałam na nim, nie klei się
Egzorcysta - Może i lekko straszny, ale nudny


Inne: Polecam Polowanie na czarownice, to nie horror, ale fajny film godny obejrzenia.

Jeżeli jeszcze cos obejrzę, albo mi przyjdzie tytuł do głowy napiszę

Powiem jeszcze ,że Paranormal jest (jak dla mnie nudny).Dla ludzi o mocnych nerwach powiedziałabym raczej Egzorcyzmy Emily Rose,a tak wgl. pierwszej nocy po obejrzeniu tego filmu obudziłam się o 3.
Ps. Oglądałam wszystkie te filmy :3
Ja sie już budzę 3 lata
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 9:32 am

Asiaa. napisał:
Powiem tak jedynym horrorem po kórym się potem bałam były 'Egzorcyzmy Emili Rose ( nie pamiętam jak to się pisze).Potem koledzy mnie uświadomili ,że te egzorcyzmy nie mogły być prawdziwe ,bo o prawdziwych się nie mówi.

To film oparty na prawdziwej historii Anneliese Michel (wydarzyła sie w latach 70 XX wieku w Niemczech)
Jeżeli oglądałaś wersję USA z 2005 roku w reżyserii Scotta Derricksona (a na pewno ogladałas tą wersje, bo nie doszło do mnie żeby ktoś inny zrobił jeszcze ten film), to prawie na końcu filmu w tej stajni uzyte są prawdziwe głosy z kaset, na których były nagrywane egzorcyzmy (są w innym języku dlatego są napisy w j. angielskim nie wiem czy zauważyłaś. Chyba to łacina, bo na niemiecki mi to nie wygląda, po przesłuchaniu bez lektora.)
A ja się dziwiłam czemu wszyscy budzą się po nim o 3... Jakie są wasze ulubione horrory? :D 2153337378

Wiadomosci z internetu i onetu KLIK przeczytaj to całe
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 11, 2012 4:38 am

Wszyscy się budzą, a ja nie xD Powiedzmy, ze mi egzorcyzmów starczy, raz miałam w łapsku książeczke do odprawiania, to kurde dopiero jest uczucie...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
ana0000000000
Przyjaciel Zagrody
ana0000000000


Nick w grze : ana0000000000
Liczba postów : 520
Dołączył : 01/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 11, 2012 7:59 am

EveDallas napisał:
Wszyscy się budzą, a ja nie xD Powiedzmy, ze mi egzorcyzmów starczy, raz miałam w łapsku książeczke do odprawiania, to kurde dopiero jest uczucie...
Skad ją wytrzasnęłaś?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=615859
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPią Maj 11, 2012 8:54 am

Ja polecam ,, Zielona Mila '' Jak jeden gościu zdeptał myszkę to mnie aż serce zabolało Sad
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSob Maj 12, 2012 1:00 am

Ja nie, ksiądz xD
"Zielona Mila" to nie horror, to piekna powieść, kij z tym że Kinga. Piękne to jest, i powiedzmy, strasznie łzawe. Na filmie nie prawie nie ryczałam, ale jak czytałam na rekolekcjach, to zaczęłam płakać siedząc w salce konferencyjnej, aż mi chcieli książkę zabrać xD Ale z tą myszką nie dopracowani.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSob Maj 12, 2012 3:46 am

Filmów nie oglądam (swoją drogą to kiedy ja widziałam telewizor...?), za to książki pochłaniam w ilościach hurtowych.
Z takich ciekawszych: Lovecraft, Masterton, King, H.A. Knight, J.V. Smith, Lumley, G.N. Smith, P. Wilson

A ogólnie możesz zajrzeć na tą stronkę: http://horror.com.pl/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostSob Maj 12, 2012 7:05 am

Ludzka Stonoga - może nie ma tam duchów, pił mechanicznych itp., ale po tym filmie budziłam się w nocy i mówiłam: "Nie, nie, nie idź tam!".
Ruiny (lub podobnie) - tu również brak zombie czy duchów i innych strasznych potworów, ale chwilami tak ohydny, że aż straszny. Smile
Paranomal Activity - widziałam połówkę 2 części i 3/4 3 części. Filmik trzymał mnie w napięciu - byłam po innych horrorach i bałam się, że wyskoczy jakiś stwór itp.
Krwiożerczy Święty - film opowiada o św. Mikołaju, który zamiast dawać dzieciom prezenty, porywa je i morduje. Widziałam niestety tylko urywek (film się zacinał), ale początek był przerażający - Krwiożerczy Święty wbił człowiekowi łopatę w łeb. Smile
Straszny Film - widziałam część 1,2 i 3, oraz połowę 4. Czwartej nie polecam - jest trochę zboczo...na. Rolling Eyes Jak dla mnie i koleżanek bywały straszne momenty (wyłażąca z telewizora dziewczynka), ale i również śmieszne. Śmieszne zdecydowanie przeważały. Very Happy O mało nie spadłyśmy z łóżka turlając się ze śmiechu.
Wszystkie te filmy polecam. Szczególnie "Ludzką Stonogę" czy "Krwiożerczego Świętego". Ten drugi film przy najbliższym spotkaniu z koleżankami postaram się obejrzeć w całości. Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
kala23010
Nowy
kala23010


Liczba postów : 15
Dołączył : 06/05/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:30 am

Ponieważ jest to uważane za horror to najbardziej lubię Zmierzch ♥
Powrót do góry Go down
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPon Wrz 24, 2012 8:22 am

Ring, to dla mnie nie horror. Za to uwielbiam "Koszmar z ulicy Wiązów" i Piłę. Tylko... nie pierwsze 3 części piły. I dalej do VII <3

A egzorcyzmów to ja się naoglądałam w wieku 12 lat... oO I do dziś tego nie włączę. Widziałam nawet jak wypędzają demona z dziewczyny na żywo. OO
Powrót do góry Go down
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPon Wrz 24, 2012 2:12 pm

Imia napisał:
Widziałam nawet jak wypędzają demona z dziewczyny na żywo. OO

mogłabyś opisać jak to przebiegało? baardzo mnie to ciekawi Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipostPon Wrz 24, 2012 2:21 pm

"Wzgórza mają oczy" raz to obejrzałam i chyba ostatni. Do tej pory mam ciarki Surprised
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jakie są wasze ulubione horrory? :D Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jakie są wasze ulubione horrory? :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Wasze ulubione...?
» Nasze ulubione kolędy
» Wasze ulubione liczby?
» Wasze ulubione.... jedzonko. =)
» Jakie są wasze ulubione komiksy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: