Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jakie są wasze ulubione horrory? :D

Go down 
+16
kala23010
blueberry.
Nevarra
gwiazda2002
Asiaa.
Kuilu
Arbuzek_10
bibi666689
Aangelika101
ana0000000000
.Klaudi96.
avrilka
kara250
Casablanka
EveDallas
mina stirit1
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 8:08 am

OO,nienawidzę Piły.Nie lubię za bardzo flaczków itp. Razz Ja wolę takie paranormale,z duchami i demonami obejrzeć *w*


EDIT:
Oglądał ktoś Czarnobyl? o.O Bo chce ale się trochę boję choć bardzo ciekawi mnie ten Czarnobyl,Prypeć,w ogóle ta katastrofa Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 8:54 am

ostatnio czytam natchniona tyle kryminałów, że nie mam czasu na horrory ;x
Ale znalazłam 'Męża' i 'Ostatnie drzwi przed niebiem' Koontza, takie fazowe coś, nie horror, ale fajneee ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 10:17 am

Koszatka napisał:
OO,nienawidzę Piły.Nie lubię za bardzo flaczków itp. Razz Ja wolę takie paranormale,z duchami i demonami obejrzeć *w*


EDIT:
Oglądał ktoś Czarnobyl? o.O Bo chce ale się trochę boję choć bardzo ciekawi mnie ten Czarnobyl,Prypeć,w ogóle ta katastrofa Wink

Też się wybieram na Czarnobyl, ale nie sama, bo zawału dostałabym xD
Powrót do góry Go down
klaczkakoniara
Już coś wie
klaczkakoniara


Nick w grze : klaczkakoniara
Liczba postów : 253
Dołączył : 27/06/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 10:58 am

Mi ciocia pokazała horror "Samara" Ale nawet się go nie bałam.Spodobał mi się Razz Więcej horrorów nie oglądam bo wolę bardziej o zwierzętach oglądać na Animal Planet
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1269763
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 11:24 am

Kikyo, przyjedź do Kielc i mnie weź, mnie rodzice samej na hororor nie puszczą xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Imia
Już coś wie
Imia


Liczba postów : 102
Dołączył : 01/05/2012

Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipostWto Wrz 25, 2012 11:26 am

CzekoBoom napisał:
Imia napisał:
Widziałam nawet jak wypędzają demona z dziewczyny na żywo. OO

mogłabyś opisać jak to przebiegało? baardzo mnie to ciekawi Very Happy

To było jakieś 3 lata temu, więc wiesz... Jedno z tego, co pamiętam, to to, że te dziewczyny (były dwie) strasznie wyły. Ale nie takim wyciem wilk/niedźwiedź/ect... takim... innym, nie z tego świata praktycznie. Samego wypędzania to mało co pamiętam, bo strasznie się bałam. Jak je księża nieśli w bardziej odludne miejsce, to były skulone tak, że twarzy nie widziałam. I kilka razy próbowały uciekać. No i z tego wypędzania to pamiętam strasznie mało, wspomniałam już, bałam się. Pamiętam, że coś się pluły i krzyczały. Więcej nic, mówię, to jakieś 3 lata temu pale
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jakie są wasze ulubione horrory? :D   Jakie są wasze ulubione horrory? :D - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jakie są wasze ulubione horrory? :D
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Wasze ulubione...?
» Nasze ulubione kolędy
» Wasze ulubione liczby?
» Wasze ulubione.... jedzonko. =)
» Jakie są wasze ulubione komiksy?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: