Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nasze sny

Go down 
+13
Nika346
truskaweczkaa
wiola9786
gwiazda2002
hanka1998
Asiaa.
Arbuzek_10
EveDallas
Kikyo22
olicja257
Zaczarowana.x3
.Klaudi96.
Casablanka
17 posters
AutorWiadomość
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSro Maj 02, 2012 3:43 am

Mieliście kiedyś prorocze sny? Albo chociaz takie koszmary lub zapowiedzi końca świata? Ja je miewam naszczęście dosyc rzadko, ale niedawno miałam koszmar o końcu swiata :
Była 4:16 wylewałam wode z jachtu razem z rodzicami i jakimś doktorem w fartuchu. Kiedy skończyliśmy a jacht przybił do brzegu, stanęlam obok taty na pomoście, widziałam jak 6 moimch znajomych gra w siatkówkę w morzu. Krzczyczałam do nich żeby stamtąd wyszli ale mnie nie słyszeli. Stałam wtulona w tate i aptrzyłam sie na jasną gwiazde. Gwiazda ta nagle zaczęla sie powiekszac az w końcu zza niej wyszło drugie słońce, wtedy mocniej przytuliłam sie do taty i powiedziałam 'to już koniec' zamknelam oczy a tata mnie przytulił i sen sie skończyl.

To był dziwny sen, potem opowiem wam drugi Smile co o nim myślicie?
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
.Klaudi96.
Raczkujący
.Klaudi96.


Liczba postów : 66
Dołączył : 29/04/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 7:32 am

otóż prawdopodobnie koniec świata ma nastąpić w grudniu tego roku, lecz to tylko przesąd już ponad 3 razy to ogłaszali. Sama nie wiem co mam myśleć, może to po prostu taki sen ? Zaczęłaś myśleć o czymś strasznym czy jak coś się kończy i ten sen Ci przypadł Razz
Powrót do góry Go down
Zaczarowana.x3
Przyjaciel Zagrody
Zaczarowana.x3


Nick w grze : Zaczarowana.x3
Liczba postów : 751
Dołączył : 15/02/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:46 am

no nie jak w grudniu byle nie wcześniej niż 27 bo to moje urodzinki XD
Powrót do góry Go down
olicja257
Nowy
olicja257


Liczba postów : 3
Dołączył : 05/04/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 1:36 pm

z tego co wiem, koniec świata był w 2007 roku, 2000 i wcześniej. Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 2:36 pm

Jeszcze miał być w 1999 r. Ale z naukowego punktu widzenia, koniec świata powinien być za jakieś 5 miliardów lat Wink
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 2:58 pm

Co roku mamy koniec świata Laughing
Myślałam ze będzie jakieś Oh i Ah, ale nie Laughing
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 03, 2012 11:56 pm

ogolnie to jakoś w zeszłym roku był, chyba maju, pamiętam, bo miał być o 18 czy jakoś tak, a ja z kolgami wracałam z warsztatów;) Masakra była;P
Mi kiedyś śniło isę cośw deseń konca świata, znaczy, że najpierw lało, potem to sie palić zaczeło (0.o), ale ja miewam takie bezsensowne sny;]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 7:12 am

Ja miałam sen iż w nie wiem którym roku ale wiem na pewno że to był 31 luty - miał być koniec świata. Dokładnie tego nie pamiętam ale wiem że w moim mieście stał ogromny budynek, na który wszyscy włazili z powodu iż miało być wielkie tsunami. Najpierw była rzeczka, lała się woda, słońce grzało a niebo było pomarańczowe lub granatowe, więcej nie pamiętam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Asiaa.
Przyjaciel Zagrody
Asiaa.


Nick w grze : Veaphilus
Liczba postów : 1399
Dołączył : 11/12/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 8:28 am

Ja mam sny zależne od tego co przed zaśnięciem przeczytam/obejrzę.Nie licząc LD.
Wczoraj słuchałam na wieczór hymnu na Euro i śniły mi się te panie,a potem kury.
Tak,me sny wymiatają >.>
Powrót do góry Go down
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 10:53 am

Mój dzisiejszy sen był conajmniej dziwny >.>:
Zebrała się cała sala uczniów, z mojej obecnej klasy i z podstawówki. Pani od religii (no nie wiem, co ona u mnie w śnie robiła o.o) miała 5 psów na smyczach obok siebie. Rozdała je dzieciakom, w tym mnie. Trafił mi się mały, ciemny kundelek z czerwoną smyczą (wczoraj napatrzyłam się na ucieczkę takowego od właścicielki, więc mógł mi się zapamiętac Laughing). Po chwili pani wybrała około 15 osób, które wzięła na obóz. Rzecz jasna, była to ta grupa, której szczerze nie znoszę. Graliśmy w kosza na jakiejś łące koło stawu (?!). Potem weszła grupa Jarzębina i zaczęła śpiewac Koko Koko Euro Spoko >.>.
Ta, jak zwykle świadomy sen, jednak głupszego miec chyba nie mogłam >.>
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
olicja257
Nowy
olicja257


Liczba postów : 3
Dołączył : 05/04/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostPią Maj 04, 2012 12:18 pm

Tylko nie proście, żebym Wam opowiadała moje sny xD
Kiedyś mi się śniło, że lis w mnie rzucał mięsem...
Ale to tylko jedna perełka Smile
później Wam opowiem więcej bo muszę lecieć
hanka, ale Twój nawet to przebije Laughing


Ostatnio zmieniony przez olicja257 dnia Czw Maj 31, 2012 7:07 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Maj 10, 2012 12:24 pm

Czekamy na sny Wink
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostPią Maj 11, 2012 7:23 am

Pora na gwiazdkę gwiazdki :
Byłam w fabryce prezentów Świętego Mikołaja. No i znalazłam jakiś pierścionek z koroną. Gdy zobaczył go jakiś elf zaczął się chichrać złośliwie a potem mnie gonił. Na taśmie były pudła pełne zabawek. Nagle ja znalazłam się na jednym takim. Elf siedział na drugim pudle za mną. Zobaczyłam że nie mam pierścionka na palcu ! Okazało się że był w pudełku które właśnie przechodziło do pakowania. Szybko przeskakiwałam z pudełka na pudełko. Wreszcie złapałam pierścionek i zeskoczyłam z taśmy. Elf dalej mnie gonił. I tu się obudziłam. Jak wstałam Coś miałam w pamięci że jestem naprawdę a pierścionek wrzuciłam do kosza na pranie. Przegrzebałam cały i nie było pierścionka. Później oczywiście kazałam tacie kupić mi taki pierścionek z koroną. A ten sen był jakieś... 5-6 lat temu
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSob Maj 12, 2012 12:57 am

O, a dzisiaj mi się śniło, że byłam na próbie i że nie mieliśmy nutek, organista poleciał dokserować i przyniósł nam śpiewnikii zamiast "O Stworzycielu" śpiewaliśmy "Schowaj mnie"
xD
Fajnie, takie pieśni na bierzmowaniu... Gwoli wątpliowści to drugie to pieść religijna, ale nie da się zaśpiewać na głosy:3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSob Maj 12, 2012 11:44 am

Jezu, mi się ostatnio śniło, że musiałam uratować jajko tongue przed wilkiem.Końca się nie dowiedziałam, obudziłam się gdy zaczęliśmy się bić. XD
Powrót do góry Go down
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 12:03 pm

ohoh ;D
Byłam u dziadka na obiedzie, a jak zjadłam poszłam po laptopa żeby puścić jakąś muzyke (chyba, nie wiem po co byl mi ten laptop). Otwieram go, włączam, wchodze na YT i tu sie zaczyna. Wyszukałam sobie chyba Waka Waka (tak mi sie wydaje, nie pamietam do konca). Już puszczam i nagle przeteleportuje mnie jakis neurochirurg (tak na siebie mówił w dalszej częśći snu) na plan teledysku. Widzę Shakire, myśle : O chyba jeszcze nie nagrywają, pójdę do niej po autograf'. Poszłam i ktoś zaczał mnie wołać : 'Tato, tato, a te ziemniaki smażyć na kamieniu czy cegle?', a że widziałam ten sen tak jakby 'od przodu' moja mina wygladąła mniej wiecej tak: WTF ? o.O. Idę dalej. Podeszłam do Shakiry i mówię do niej w jakims nieznajomym języku (z tego co pamiętam brzmiało to tak): ' aj sie włertego ma tulipana jekcion agtrodka? A ona do mnie : 'Ahcmemks majism odgaretop' . to chyba znaczyło że da mi ten autograf. Podchodzi do mnie dziadek i mówi :' Chodź, zejdżmy zpalmu, zaraz nagrywaja' Ok, schodzimy z palnu. Staliśmy z boku, a reżyser do nas : 'Jeżeli chcecie to możecie się przebrac i grać kibiców w drugiej wersji teledysków', a mój dziadek na to : 'Aregafajmana gutonasod chdoftajek'. Nagle ktoś zaczyna mówić : 'Marysia. Marysia. Marysia wstawaj juz! za 10 min masz lekcje!'
I tu przestałam kontunuowac sen bo mój tatuś zaczął mnie budzić Smile Ten sen był dziwny, i żałuję że nie dośniłam go do końca Very Happy
Powrót do góry Go down
truskaweczkaa
Już coś wie
truskaweczkaa


Liczba postów : 208
Dołączył : 04/08/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 12:21 pm

sorki! nie w dalszej częśći tylko w nasteponym snie. pomyliło mi sie Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 12:22 pm

Ja dwa razy miałem sen, że ktoś umiera i się sprawdził : /
Powrót do góry Go down
wiola9786
Już coś wie
wiola9786


Liczba postów : 267
Dołączył : 01/04/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostWto Cze 05, 2012 12:47 pm

Mi się śniło chyba z dwa razy jak ja umarłam.
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSro Cze 06, 2012 9:54 am

Ja swoich snów zbytnio nie pamiętam. Wiem tylko, że to dobre sny i zawsze budzę się z uśmiechem na ustach Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
Go??
Gość
Anonymous



Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSro Cze 06, 2012 9:57 am

Ja byłam w nocy zadźgana w swoim własnym łóżku OO (przez hankę!) Nie no żartowałam,z tą hanką XD
Powrót do góry Go down
kara250
Już coś wie
kara250


Nick w grze : AC / DC
Liczba postów : 103
Dołączył : 14/01/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 1:04 pm

Ja kiedyś miałam taki sen, że najpierw byłam na jakiejś wielkiej polanie, z drzemwem na środku. Była jesień, drzewo miało niesamowicie złote liście, był zachód słońca. Zaczęłam biec w stronę tego drzewa. Kiedy stanęłam przed nim, zrobiło się już ciemno, i dopiero wtedy zauważyłam, że jakieś20 metrów za tym drzewem jest jeziorko. Było jakieś niezwykłe... Woda była bardzo czysta, nabrałam trochę do ręki, odbijał się w nim duży księżyc. Wszytko byłoby super, gdyby nie mróz na karku. No dobra, odwracam się, a tu ktoś kto przypominał mi kogoś z mojej klasy wpycha mnie do jeziorka, widzę jak spadam na dno, po chwili się obudziłam
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostCzw Cze 14, 2012 1:33 pm

EveDallas napisał:
ogolnie to jakoś w zeszłym roku był, chyba maju, pamiętam, bo miał być o 18 czy jakoś tak, a ja z kolgami wracałam z warsztatów;) Masakra była;P
Mi kiedyś śniło isę cośw deseń konca świata, znaczy, że najpierw lało, potem to sie palić zaczeło (0.o), ale ja miewam takie bezsensowne sny;]

Chyba 16 maja o 18:00. Ja wtedy byłam u koleżanki i była 18:00 a ja "Koniec Świata!!!!!!!Złamałam Paznokieć!!!!".
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 8:56 am

Mój ostatni świadomy sen który pamiętam :
Przed jakimś kościołem zebrali się ludzie ( niektórzy byli z serialu MR Young xD ) no i ja byłam chyba jakimś detektywem czy coś. Weszłam do tego kościoła z jakimś facetem. W środku przypominało to kościół we Wrzosowej. Weszliśmy po kręconych schodach na drugie piętro. Coś tam poszperaliśmy i w końcu chcieliśmy wrócić. Ale nie było już schodów ! nagle ściana miała kilka par oczu ludzkich. Po chwili zobaczyliśmy korpusy ludzi. Byli to faceci w czapkach błaznów. Mieli kamuflaż. Stroje koloru ścian. Pomogli nam jakoś zejść. Wyszliśmy z kościoła. Duża grupa ludzi zebrała się przed kościołem. Wszyscy się odsunęli. Blisko kościoła stał Derby.
Z okna kościoła spadała Ivy ( oboje z filmu Mr Young ) która płonęła. Spadła na Derby'ego i po chwili został z nich proch o_o I koniec snu.
Powrót do góry Go down
Athi
Jedną nogą w ZM
Athi


Nick w grze : Foxtrot
Liczba postów : 534
Dołączył : 03/11/2011

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 11:34 am

Mi się dzisiaj śniło coś bardzo dziwnego, a mianowicie:
Byłam w domu, nagle wszędzie na świecie pojawiły się dziwne metalowe puszki, w moim pokoju też. Po pewnej chwili usłyszałam nieludzkie wrzaski mrożące krew w żyłach. Okazało się, że puszki wybuchają i robią dziwne rzeczy z ludźmi stojącymi ok.1,5m od nich, np. ludzie rozrywają się na części, nagle stoją jak skamieniali i się nie ruszają, tracą pamięć. Na szczęście, byłam daleko od dziwnej puszki. Dodam, że one pojawiały się i wybuchały falami. Z całą rodzinką zaczęliśmy uciekać. Jechaliśmy samochodem pomiędzy puszkami, a atmosfera jak na pościgu XD. Niestety, jedna trafiła moją mamę i odebrała jej pamięć. W końcu schowaliśmy się w opuszczonej kopalni.
Napisałam bardzo skrótowo, ten sen był strasznie realistyczny. O wiele bardziej szczegółowy, pojawiło się dość dużo dialogów, co nieczęsto mi się zdarza w snach, więc jak się obudziłam, to od razu sprawdziłam, czy nigdzie nie stoi jakaś podejrzana puszka XD.
Ja to mam sny
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1028468
blueberry.
Jedną nogą w ZM
blueberry.


Nick w grze : blueberry.
Liczba postów : 858
Dołączył : 06/02/2012

Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipostSob Cze 16, 2012 12:07 pm

Miałam bardzo przyjemny sen... Otóż. Podoba mi się taki jeden chłopak z mojej klasy. W tymże pięknym śnie byłam z nim na randce, która zakończyła się pocałunkiem. :c Sen był bardzo realistyczny. Gdy się obudziłam, pierwsze pytanie brzmiało:
- Co się stało? Smile
Gdzieś słyszałam, że jeżeli śni się o jakiejś osobie to ta osoba myśli o Tobie. Pewne kolejne psychologiczne bujdy. Crying or Very sad Nie wiem co myśleć o tego typu snach. Bo jednak w tym śnie, śniło się to co się śniło... Dobra sama już nie wiem. Ale sen bądź co bądź był zaje**sty. *.*
Marta - unikaj puszek! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3141065&message=change
Sponsored content





Nasze sny Empty
PisanieTemat: Re: Nasze sny   Nasze sny I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nasze sny
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nasze Pomysły do gry
» Nasze rymowanki
» Nasze wpadki
» NASZE ŻYCIE
» Nasze Wyliczanki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: