Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Offtop

Go down 
+15
Sakura
Tirrathee
nevinowa
ozzy4401
Malto
EREIS
kaprysab
ana0000000000
Natusia:)
finka123
Clue
hanka1998
korane
xTikTakx
avrilka
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 1:52 pm

ApplePie napisał:
Finka, ja powtórzę już setny raz do znudzenia.
Są konie wyścigowe które kończą o wiele gorzej od tego konia a też biegają po torach, i też mogą złamać nogę a jak to zrobią to mogą zarobić klasyczną kulkę w łeb. A też wygrywały i też były dobre.
Jakoś nikt o nich nie wspomina..a czemu ta kobyła ma stać na piedestale ?

A ile jest koni sportowych, które po doznaniu uszczerbku na zdrowiu, po prostu trafiły pod nóż rzeźnicki? O tym nikt nie wspomni... Z resztą, nie tylko konie sportowe kończyły dużo gorzej od Ruffian. ŻADNEJ wagi nie przywiązuje się do śmierci tysięcy koni pociągowych czy po prostu hodowanych na mięso, które są mordowane na miejscu lub wywożone do rzeźni we Francji czy Włoszech.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 20, 2012 2:04 pm

ApplePie - zobacz sobie osiągi Ruffian a osiągi innych koni Wink

Sakura - co do Włoch i Francji szczera racja.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 11:08 am

Tak,ale nikt się nie przejmuję końmi sprzedawanymi a nawet tylko rodzonymi na mięso,które tylko jak przybiorą na wadzę to pod nóż idą.OK,jest garstka ludzi którzy się tym interesują ale tylko garstka!Co roku z Polski jest wywożonych prawie 10 tyś. koni do samych Włoch! Sad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
Gość
Gość
Anonymous



Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostSro Mar 21, 2012 12:36 pm

Nev, tu już nie chodzi o osiągi. Mnie ta kobyła szczerze obrzydła, jest jej za dużo. A jeżeli już jest, to na profilach słit dziewczynek, które udają, że znają historię wyścigów i tej klaczy. A ich wiedza ogranicza się do tego co przeczytały na wikipedii.

Co do koni wywożonych z Polski na rzeź, to całkiem inna bajka. Można powiedzieć, że sami sobie szkodzimy na przykład Skaryszewskimi wstępami. Największy targ koni. Jednak mimo, tego, że konie znajdują swój dom, podkreślę, kochający dom, to duża część jedzie do handlarzy.
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostCzw Mar 22, 2012 1:02 pm

Przesadzasz trochę z tymi słowami co do Ruffian,Apple Wink
I tak mało koni z targów trafia do bezpiecznego domu gdzie spędzą resztę życia,aż ból w serca ściska SadSad
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostPon Mar 26, 2012 3:25 pm

ApplePie zgadzam sie za duzo o niej no coz szkoda konia jak kazdego innego
skaryszew bylam tam wiecie naprawde po tej wyprawie tam zbrzydło mi wszystko rozumiem kazdy potrzebuje kasy ale co na takich targach sie dzieje to pieklo dla koni doslownie

ruffian byla naprawde swietnym koniem ale sa rozne konie ktor poswiecily zycie swoje dla ludzi nie tylko ona istniala
nie darze jej nienawiscia ale mi sie przejadla kazdy mowi biedna ruffian bedziecie starsi nauczycie sie inaczej na to patrzec a konie na polskich torach wyscigowych tez swietne tylko o nich nikt nie mowi bo to nie ameryka
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
poziomka22
Przyjaciel Zagrody
poziomka22


Nick w grze : poziomka22
Liczba postów : 2369
Dołączył : 31/07/2011

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 1:57 am

Przyłącze się do dyskusji. ; p

Rozumiem, że należy jej się szacunek, bo była naprawdę dobrym koniem, ale ja popieram ApplePie, dużo było koni tak samo dobrych jak ona i jakoś nie trąbią tak o nich. Jeszcze te petycję o Ruffian, spotkałam się nawet z tak głupim pomysłem "Chcemy, aby Ruffian latała w UFO" albo "Od czasu do czasu, biorąc udział w zawodach wyskoczy taki komunikat: Ruffian złamała nogę, chcesz jej pomóc? Jeśli jej pomagasz to dostajesz ją na parę dni do swoich koni, a jeśli nie to wyścigi toczą się normalnie" no to już jest lekka przesada, nie uważacie? Offtop - Page 2 3864879675
Powrót do góry Go down
avrilka
Przyjaciel Zagrody
avrilka


Nick w grze : avrilka
Liczba postów : 2835
Dołączył : 30/01/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 10:10 am

poziomka22 napisał:
Przyłącze się do dyskusji. ; p

Rozumiem, że należy jej się szacunek, bo była naprawdę dobrym koniem, ale ja popieram ApplePie, dużo było koni tak samo dobrych jak ona i jakoś nie trąbią tak o nich. Jeszcze te petycję o Ruffian, spotkałam się nawet z tak głupim pomysłem "Chcemy, aby Ruffian latała w UFO" albo "Od czasu do czasu, biorąc udział w zawodach wyskoczy taki komunikat: Ruffian złamała nogę, chcesz jej pomóc? Jeśli jej pomagasz to dostajesz ją na parę dni do swoich koni, a jeśli nie to wyścigi toczą się normalnie" no to już jest lekka przesada, nie uważacie? Offtop - Page 2 3864879675
Poziomko,to to już jest przesada Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3105170
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostWto Mar 27, 2012 2:58 pm

wiecie co z tymi petycjami to poprostu achh.... Offtop - Page 2 1988476332 o rozum dla tych ludzi w ogole to wymyslaja nowe zestawy nowe konie skad oni to biora
ok mogly by byc jakies tam konie zasluzone ale czy ja wiem u nas by byla ciagle awantura ze on ma a ja nie i piszmy petycje ze wszyscy musz miec konia takiego
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
ula348
Nowy
ula348


Liczba postów : 13
Dołączył : 03/03/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostNie Kwi 08, 2012 7:22 am

Przepraszam wszystkich entuzjastów Ruffian, ale mam tego dość. Co do tego konia to sama się zastanawiałam do czego on jest. Ma chyba jakiś związek z "Gorączką złota". To chyba była jakaś promocja scratch
Powrót do góry Go down
Marsh
Już coś wie
Marsh


Nick w grze : Flip Flap, ale nie wchodzę...
Liczba postów : 190
Dołączył : 07/05/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 09, 2012 7:03 am

Z Ruffian to przesadzają, dobra zgodzę się była wielkim koniem, ale te petycje to mnie dobijają.
Powrót do góry Go down
Narkotyka
Już coś wie
Narkotyka


Nick w grze : Narkotyka
Liczba postów : 185
Dołączył : 24/02/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 10, 2012 11:02 am

Gdzie są mderatorzy? Wydzielić tematy!
Co do Ruffian, śmieszy mnie Wasze narzekanie na Ruffian i wypominanie że inne konie też giną. Ano fakt, giną. Tak samo są też takie, które hoduje się na mięso i liczy w kilogramach. I nie zmienicie tego, choćby nie wiem co. Można zaostrzać ustawy dotyczące przewozu, chowu, traktowania w ubojni, ale ludzie NIE zrezygnują z przerabiania koni na mięso.
Powrót do góry Go down
korane
Przyjaciel Zagrody
korane


Nick w grze : volvos40
Liczba postów : 2064
Dołączył : 01/03/2012

Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipostCzw Maj 10, 2012 12:17 pm

prosze o zakończenie rozmów o Ruffian jest założony do tego nowy wątek
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtop - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Offtop   Offtop - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Offtop
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Offtop, czyli luźne pogawędki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: