Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 5:19 am

Jaki był wasz najgorszy dzień w życiu ? Tylko jeden..taki mega najgorszy
A jaki był wasz najlepszy ?

Mój Najgorszy:

Chodziłam w 2 gim na Basen, skakaliśmy do wody
No to ja hop i stanik mi się odwiązał i wypłynął o.O
Ja wynurzam się z wody, a wszyscy się gapią. Dopiero po chwili zobaczyłam że nie mam na sobie stanika.
To zdecydowanie był najgorszy dzień w moim życiu. Potem dostawałam Zboczone SMS'y
Ale im przeszło, a na basen już nie chodziłam.

I najpiękniejszy dzień:

To chyba moje 16 urodziny, jak Laptopa dostałam.
Skakałam chyba przez 3 godziny z radości Very Happy

Piszcze wasze

Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Re: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 7:02 am

Ło rany,współczuję.

Najgorszy : nie przypominam sobie takiego...
Najlepszy : wygranie zawodów, nauczenie się jazdy konnej, pierwszy galop... dużo tego. Very Happy większość jest związana z końmi. A no i jeszcze - szóstka ze sprawdzianu z matmy. Dla mnie to wielki sukces,gdyż nie jestem dobra z tego przedmiotu.
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
zαbαvεcкαα
Przyjaciel Zagrody
zαbαvεcкαα


Liczba postów : 1087
Dołączył : 08/02/2012

Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Re: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipostSob Maj 19, 2012 7:34 am

UUU. Cóż, każdemu mogło się to zdarzyć.
Powrót do góry Go down
kala23010
Nowy
kala23010


Liczba postów : 15
Dołączył : 06/05/2012

Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Re: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 10:37 am

Współczuję Sad
Ja miałam kilka najgorszych i najlepszych dni.
Najgorsze wiązały się ze śmiercią mojej babci i moich kotów, psa, kanarków. Troszkę już tego było i każdy taki dzień przelewał się łzami ;(

Najlepsze dni wiązały się z kupnem moich kanarków, dostaniem kotów i przygarnięciem mojego psiaka ♥️
Powrót do góry Go down
gwiazda2002
Przyjaciel Zagrody
gwiazda2002


Nick w grze : gwiazda2002
Liczba postów : 1473
Dołączył : 19/12/2011

Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Re: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 11:00 am

Najgorszy : Byłam w przedszkolu . Mieliśmy występ przed całą szkołą. ( Jest nas dużo ). Wyszłam na środek sali gimnastycznej i mówię wiersz Kwiatki bartki i stokrotki... I co dalej ? Właśnie to jest najgorszy moment. Odbiło mi się i cała szkoła w śmiech a ja się rozbeczałam.

Najlepszy : Moja komunia ( Dostałam dużo suuuuperowych rzeczy ). I jeszcze dzień w którym pierwszy raz zjadłam lody o smaku melona. Mmmmmmm niebo w gębie.
Powrót do góry Go down
koniara25000
Jedną nogą w ZM
koniara25000


Nick w grze : koniara25000
Liczba postów : 589
Dołączył : 08/01/2012

Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Re: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipostPon Maj 21, 2012 1:52 pm

Ja swojego najgorszego dnia nie mam, ponieważ w szkole mam takich chamów że każdy dzień tam spędzony to koszmar. Crying or Very sad

A najlepszy to było pare lat temu, jak pojechałam do paryża, a naleprzą atrakcją był Disneyland! Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu 4074547142
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu Empty
PisanieTemat: Re: Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu   Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Twój Najlepszy i Najgorszy dzień w życiu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» najgorszy koń
» Skąd się wziął Twój nick?
» Twój sen...
» "Najlepszy koń według graczy"
» Twój OJ bankrutuje?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: