Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)

Go down 
+23
carrie17
KaVcia
Kotek~
Domel
MrsKopytko
Alexinda
wilczyca1000
EveDallas
xTikTakx
kaprysab
ewunia9811
Clue
Rose666
karina127
Philipek
ZetkaEmka
Temperance
koziorożec
Nevarra
Aki
Kikyo22
hanka1998
Mikim7
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 29, 2012 1:59 pm

Hm,nawet ciekawy jest jeśli chodzi o wygląd. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 29, 2012 10:24 pm

Czy jestem jedyną osobą ,której Jowisz się nie podoba ?
Krzywa morda,ta rozwiana grzywa jeszcze bardziej psuje efekt ...
Powrót do góry Go down
Rose666
Przyjaciel Zagrody
Rose666


Nick w grze : Alvienne
Liczba postów : 546
Dołączył : 12/05/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostWto Maj 29, 2012 11:50 pm

A mi się nie podoba. Jakiś taki drętwy... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2224054
Gość
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:10 am

karina127 napisał:
Czy jestem jedyną osobą ,której Jowisz się nie podoba ?
Krzywa morda,ta rozwiana grzywa jeszcze bardziej psuje efekt ...

Nie jesteś jedyną, dwie osoby powyżej zaznaczyły sprzeciw przeciwko tej paskudzie ;c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:47 am

ApplePie napisał:
karina127 napisał:
Czy jestem jedyną osobą ,której Jowisz się nie podoba ?
Krzywa morda,ta rozwiana grzywa jeszcze bardziej psuje efekt ...

Nie jesteś jedyną, dwie osoby powyżej zaznaczyły sprzeciw przeciwko tej paskudzie ;c
Też jestem przeciw ale jeśli będzie coś ciekawego dawał to powalczę o niego ; d
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 5:29 am

Kiedy przewidujecie pojawienie się jego w RO ?Będą schodzić jak świeże bułeczki.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 7:27 am

Planuję zdobyć jak najwięcej koni z tej kolekcji (choć o Saturnie mogę zapomnieć), więc o Jowisza będziem walczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 9:20 am

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
padłam i nie powstanę przez co najmniej najbliższe kilkanaście minut
słuchajcie to chyba największa porażka grafików Howrse do tej pory hahaha
tak jak Arin mi tu podpowiedziała - wygląda jak roztopione lody HAHAHAHA
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 9:34 am

Jak tak teraz patrzę to anatomia poszła sobie w las... Za długie nogi,dziwny pysk ( domyślam się,że to garbonosy ) i ogółem jest taki... nieładny,choć z drugiej strony ciekawy. Wink Rany, już sobie wyobrażam jak Ziemia będzie wyglądała. O.o
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
ewunia9811
Już coś wie
ewunia9811


Nick w grze : ewunia9811
Liczba postów : 237
Dołączył : 23/05/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 9:38 am

jest cudny muszę go mieć
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5288
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 9:41 am

Philipek napisał:
Jak tak teraz patrzę to anatomia poszła sobie w las... Za długie nogi,dziwny pysk ( domyślam się,że to garbonosy ) i ogółem jest taki... nieładny,choć z drugiej strony ciekawy. Wink Rany, już sobie wyobrażam jak Ziemia będzie wyglądała. O.o
A co będzie z Wenus ? Shocked Laughing
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 10:46 am

no jakby fryzowaty lepszy niz saturn ale w ro buuuu nidy rydy aby go zdobyc mam az 1 ro wiec... ani saturna ani marsa ani jowisz no coz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:05 am

A mi się wydaje ze Jowisz jest ładniejszy o Satuena, którego chyba czymś przejechali.
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:09 am

Ciekawe czy zrobią Słońce? Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:10 am

Kikyo22 napisał:
A mi się wydaje ze Jowisz jest ładniejszy o Satuena, którego chyba czymś przejechali.
Gdyby nie ten nos to może i był by ładniejszy ale jest krzywy i podobny do Sorraii -.-'
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:11 am

xTikTakx napisał:
Ciekawe czy zrobią Słońce? Very Happy
Pomarańczową szkapę i tyle ; d
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:12 am

Kamil2010 napisał:
Kikyo22 napisał:
A mi się wydaje ze Jowisz jest ładniejszy o Satuena, którego chyba czymś przejechali.
Gdyby nie ten nos to może i był by ładniejszy ale jest krzywy i podobny do Sorraii -.-'

Sam jesteś krzywy Laughing Żarcik Razz Mnie się on podoba. Fakt, mogliby się lepiej postarać, ale nie narzekam. Lepsze to niż nic Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:16 am

Kikyo22 napisał:
Kamil2010 napisał:
Kikyo22 napisał:
A mi się wydaje ze Jowisz jest ładniejszy o Satuena, którego chyba czymś przejechali.
Gdyby nie ten nos to może i był by ładniejszy ale jest krzywy i podobny do Sorraii -.-'

Sam jesteś krzywy Laughing Żarcik Razz Mnie się on podoba. Fakt, mogliby się lepiej postarać, ale nie narzekam. Lepsze to niż nic Razz
Nie udany Razz I tak uważam że ma krzywą paszczę i Mars jest i tak jak na razie najlepszy ; d
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:18 am

Kamil2010 napisał:
Kikyo22 napisał:
Kamil2010 napisał:
Kikyo22 napisał:
A mi się wydaje ze Jowisz jest ładniejszy o Satuena, którego chyba czymś przejechali.
Gdyby nie ten nos to może i był by ładniejszy ale jest krzywy i podobny do Sorraii -.-'

Sam jesteś krzywy Laughing Żarcik Razz Mnie się on podoba. Fakt, mogliby się lepiej postarać, ale nie narzekam. Lepsze to niż nic Razz
Nie udany Razz I tak uważam że ma krzywą paszczę i Mars jest i tak jak na razie najlepszy ; d

Marsa jest prześliczny. Chyba to jedyny koń, którego nie zepsuli Very Happy
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:18 am

Ktoś się tutaj pytał o słońce? Tak będzie ( na 100% ) A na 60% mogę zapewnić że będzie on nagrodą za zebranie całej kolekcji Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:22 am

Ksieżyc teżbędzie:) Może Słoce jako klaczucha, Księżyc ogier i ziemia dzieciak? xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:25 am

EveDallas napisał:
Ksieżyc teżbędzie:) Może Słoce jako klaczucha, Księżyc ogier i ziemia dzieciak? xD
Raczej Mars będzie już ojcem <ciekawe jak zrobią księżyc czy będzie miał "fazy" xD>
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:32 am

Mikim, a te planetę co już nie jest planetą też zrobią? Very Happy
Ja bym chciałam jakiegoś czarnego konia *.*
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:36 am

Masz na myśli Plutona? Nie raczej nie. No chyba że się rozmyślą Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:57 am

Coś o Plutonie od cioci Wikipedii :
Cytat :
Pluton – planeta karłowata, najjaśniejszy obiekt pasa Kuipera. Został odkryty w 1930 roku przez amerykańskiego astronoma Clyde’a Tombaugha. Od odkrycia do 2006 r. Pluton był uznawany za dziewiątą planetę Układu Słonecznego. 24 sierpnia 2006 r. Zgromadzenie Generalne Międzynarodowej Unii Astronomicznej w Pradze odebrało Plutonowi status planety, co oznacza, że w Układzie Słonecznym jest teraz tylko 8 planet. Nazwa została zapożyczona od rzymskiego boga Plutona, zaś jego symbol – złożenie liter P i L – pochodzi od inicjałów Percivala Lowella, amerykańskiego astronoma.
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 12:06 pm

A saturn to jest podobny do tego konia na głównej stornie gry (jak się jest niezalogowanym,chodzi mi o tego siwego)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 12:11 pm

No może trochę podobny ; d
Spoiler:
Powrót do góry Go down
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:09 pm

Cudowny jest.Najpiękniejszy *.*
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
Alexinda
W skromnych progach Zagrody
Alexinda


Nick w grze : Alexinda
Liczba postów : 346
Dołączył : 27/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 1:49 pm

Coraz gorsze te konie robią =.=
Ostatni, który mi się podobał (masssakrycznie) był mój pierwszy "taki" kuniś - Mustang Hiszpański.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipostSro Maj 30, 2012 11:27 pm

Mam wrażenie, że temu koniowi anatomia padła
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nowy Boski koń?[AE]
» Nowy Boski koń
» Promocja Halloweenowa - nowi towarzysze, eliksiry i nowy boski koń. Ile w tym prawdy?
» GRA - Karty : nowy boski koń Mars, dziki koń : Camargue oraz nowa rasa :Knabstrupper [DE]
» Nowy Boski Longma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: