Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)

Go down 
+23
carrie17
KaVcia
Kotek~
Domel
MrsKopytko
Alexinda
wilczyca1000
EveDallas
xTikTakx
kaprysab
ewunia9811
Clue
Rose666
karina127
Philipek
ZetkaEmka
Temperance
koziorożec
Nevarra
Aki
Kikyo22
hanka1998
Mikim7
27 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:26 am

Plutona chyba nie będzie, przynajmniej ja nic nie widziałam w kodzie, jak grzebałam xD
Ciekawi mnie księzyc no! Albo może będzie Słońce+Ziemia=księżyc...? xDD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:57 am

Ja już czekam Jowisza Very Happy. Musi być mój.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 5:45 am

Mnie się on podoba bardziej od Marsa Very Happy Musze go mieć *.*
Powrót do góry Go down
Kotek~
W skromnych progach Zagrody
Kotek~


Nick w grze : Bubaa753
Liczba postów : 422
Dołączył : 03/12/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:55 am

Plutona nie będzie, bo już nie jest planetą. Został wycofany Wink
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:57 am

Biedny Pluton Sad
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 7:57 am

Racja Kotek~ Very Happy
Powrót do góry Go down
KaVcia
Przyjaciel Zagrody
KaVcia


Nick w grze : KaVcia
Liczba postów : 731
Dołączył : 31/08/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 8:58 am

Piękny *-*
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 7:16 pm

1 post, yea xD

Jowisz jest beznadziejny, to już ja w paincie lepiej rysuję ;p no ale, że jest z Układu, postaram się o niego, no bo jakże inaczej..
Powrót do góry Go down
Nika346
W skromnych progach Zagrody
Nika346


Nick w grze : Nika346
Liczba postów : 445
Dołączył : 20/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 12:03 am

Ma śliczną głowę - taką jak lubię Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 4074547142
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1009743
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 2:03 am

ogolnie ja lubie garbonose konie dawnego typu ale tu mi sie wydaje ze graficy co nieco sa kiepscy zanim sie bierzesz do rysowania koni poznajemy sie z ich anatomia ale lepszy niz saturn czekam na reszte mam nadzieje ze wenus bedzie ladniejsza bo na nia mam chec polowac i na ziemie
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 2:11 am

Nie podoba mi się ten koń
Ale muszę go mieć, bo chce uzupełnić kolekcje
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 3:03 am

anietkaaa, dokładnie tak samo myślę ;p i żeby było śmieszniej, do tej pory najbardziej podoba mi się Saturn Very Happy
Powrót do góry Go down
Temperance
Przyjaciel Zagrody
Temperance


Nick w grze : Temperance
Liczba postów : 846
Dołączył : 06/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:03 am

Nie wiem czemu w sumie czepiacie się takich szczegółów w koniach boskich. Rozumiem, wytykać błędy przy dzikusach, normalnych etc. nawet wędrownych. No ale boskie? One w końcu są wyjątkowe, INNE, więc nie mogą powielać schematów. Na tym w jednej piątej polega ich odmienność. Mają wam narysować araba, pomalować go we wzorki i to wg was jest koń boski? No ludzie, bez przesady, naprawdę. Dla mnie obecnie wszystkie planety wyglądają świetnie, gorzej było z kamieniami szlachetnymi, a mniej narzekaliście ;P
Dziękuję za uwagę.
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:24 am

nie no rubin balios kreus tez paskudne jedynie perla diament jszcze ladne
Cadiee w sumie masz racje podoba mi Twoje myslenie nie spojrzalam z tej perspektywy ale z drugiej strony mogli by sie ciutek przylozyc w koncu BoSkIe czyli tez i piekne Wink ale nie ma co
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:26 am

Perła to była porażka!
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:27 am

Przestawiamy wam piękNĄ, cudowNĄ, niesamowiTĄ, Perłę! Kolejnego ogiera w kolekcji Kamieni Szlachetnych ... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:38 am

xTikTakx napisał:
Perła to była porażka!
Czemu ? Sad
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:41 am

Brzydka, krzywa i w ogóle nie fajna. Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:42 am

xTikTakx napisał:
Brzydka, krzywa i w ogóle nie fajna. Razz
Nie uważam ze jest brzydka i krzywa. Krzywy jest Diament Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:43 am

Diament jest OK Very Happy
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:44 am

w prownaniu z rubinem czy szafirem to ladna ale kazdy ma swoj gust
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
xTikTakx
Przyjaciel Zagrody
xTikTakx


Liczba postów : 700
Dołączył : 06/01/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:45 am

Szafir jest najpiękniejszy! ^^
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:47 am

sorki maoja gafa perla raczej kojarzy mi sie z klacza raczej rodzaj zenski perla a nie meski no coz owilnet tez tu dal d...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:49 am

dla mnie falabella najbardziej proporcjonalna i w miare ladna/y czekam na wenus zobaczymy jak ja zrobia
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Go??
Gość
Anonymous



Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:50 am

kaprysab napisał:
sorki maoja gafa perla raczej kojarzy mi sie z klacza raczej rodzaj zenski perla a nie meski no coz owilnet tez tu dal d...
No raczej nie stworzyli by drugiej klaczy z Szmaragd to się już nikt nie czepia że to imię męskie
Powrót do góry Go down
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:51 am

he a najbardziej mnie rozwala balios ze swoimi pencinami pysk ladny ale nogi koszmar
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:54 am

szmarag a Jadeit przeciez tez odmiana zenska z pol a nie meska no coz ktoz tam pracuje nie wnikam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Inaczej Perła 20
Nowy
Inaczej Perła 20


Nick w grze : Perła 20
Liczba postów : 36
Dołączył : 03/06/2012

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 6:33 am

Mi się podoba to,że wszystkie konie są wzororwane bardzo dokładnie na planetach.U Jowisza widać to doskonale.Chodzi mi o plamę czerwieni na brzuchu.A tak to koń jest przepiękny.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 8:08 am

Cytat :
Jupiter is part of the Solar system horses. You can take him for rides in the Whirlpool galaxy to increase his skills.
Every time he wins two competitions in one day, he also brings you 1 diamond.
Było to już powiedziane? Czyli jeżdzi po galaktyce, a za dwa wygrane zawody daje diamenta.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 8:19 am

Nie ma co dyskutować,który boski koń jest ładniejszy,bo każdy uważa inaczej. Wink Według mnie najładniejszy jest Diament, Balios i ew. Perła ( gdyby był ciut ciemniejszy byłoby lepiej )

kaprysab, proszę - zacznij stosować interpunkcję,ponieważ bardzo ciężko jest się doczytać Twoich wypowiedzi...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Sponsored content





Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)   Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz) - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Nowy boski koń z "kosmosu" (Jowisz)
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Nowy Boski koń?[AE]
» Nowy Boski koń
» Promocja Halloweenowa - nowi towarzysze, eliksiry i nowy boski koń. Ile w tym prawdy?
» GRA - Karty : nowy boski koń Mars, dziki koń : Camargue oraz nowa rasa :Knabstrupper [DE]
» Nowy Boski Longma

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: