Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)

Go down 
+11
kaprysab
Aglyss
lala299
Kikyo22
hanka1998
Nevarra
Clue
Philipek
karina127
Domel
Mikim7
15 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:24 pm

Zaszło kilka zmian. Wiemy że Piniata będzie (99%), lecz nie najbliższą w kolejności chronologicznej. Po Kartach wkroczy wpierw: Loteria!. Przedstawiam mały plan atrakcji na Howrse!

1. Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Cartesmai-off Karty podróżnicze [trwa]

2. Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Coffre-merveilles Skrzynie Skarbów w Rogach Obfitości (nie trzeba tłumaczyć Very Happy)

3. Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Corne-abondance Mars w Rogach Obfitości (chyba także nic nie dodam Very Happy)

4. Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Tombola-home-off Loteria (edycja 4) z Jowiszem jako nagrodą główną (Taka jak zwykle, losy zdobywamy wygrywając zawody, kupując itd ...)

5. Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Corne-abondance Jowisz w Rogach Obfitości (not comment)

6. Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Pinata-home-off Piniata! (Zapewne z kolejnym koniem, może tym razem Wenus? Rolling Eyes ) Opisana w tym wątku [KLIK]


Ostatnio zmieniony przez Mikim7 dnia Nie Cze 03, 2012 11:24 am, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:25 pm

Już się nie umiem doczekać *.*
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:26 pm

Kiedy przewidujesz SS w RO i Marsa ???Bo mam trzy RO i mam zamiar się ich pozbyć : )
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:27 pm

Chronologicznie po kartach: SS i Mars w RO Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:30 pm

Aha,ok.A wiesz jakie będą dwie pozostałe główne nagrody w loterii ?Oprócz tej krzywej mordy
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:32 pm

Domyślając się ... może być to: Zestaw kuponów, SS, 5-ty żywioł, UH, SLH, duże equus, ZN (czyli, rzadkie, drogie niedostępne ...) Może nowa rasa? (Choć wątpię).
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:36 pm

Mikim7 napisał:
Domyślając się ... może być to: Zestaw kuponów, SS, 5-ty żywioł, UH, SLH, duże equus, ZN (czyli, rzadkie, drogie niedostępne ...) Może nowa rasa? (Choć wątpię).
No ja też wątpię ,żeby nowa rasa...Dopiero był Kanabstrup ...
Jeśli możesz-zajżyj
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:37 pm

karina127 napisał:
Mikim7 napisał:
Domyślając się ... może być to: Zestaw kuponów, SS, 5-ty żywioł, UH, SLH, duże equus, ZN (czyli, rzadkie, drogie niedostępne ...) Może nowa rasa? (Choć wątpię).
No ja też wątpię ,żeby nowa rasa...Dopiero był Kanabstrup ...
Jeśli możesz-zajżyj

Gdzie zajrzeć? Neutral
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:37 pm

Tak jak myślałam,że wejdzie za jakiś czas loteria. Czyli znowu pojawi się moje rozczarowanie,kiedy zobaczę,że wygrałam śmieci...

Po piniacie obstawiam,że wejdzie kalendarz wakacyjny. :>
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:38 pm

Mikim7 napisał:
karina127 napisał:
Mikim7 napisał:
Domyślając się ... może być to: Zestaw kuponów, SS, 5-ty żywioł, UH, SLH, duże equus, ZN (czyli, rzadkie, drogie niedostępne ...) Może nowa rasa? (Choć wątpię).
No ja też wątpię ,żeby nowa rasa...Dopiero był Kanabstrup ...
Jeśli możesz-zajżyj

Gdzie zajrzeć? Neutral
No kliknij w napis : Jeśli możesz-zajżyj
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:48 pm

Niech to szlag, w loterii na pewno nie trafię Jowisza x_X

Czekam na Jowisza w RO.
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 12:57 pm

Za dużo, za dużo.
Gdzie tu przerwa na normalną hodowlę?
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
hanka1998
ZAGRODZIANIN
hanka1998


Nick w grze : hanka1998
Liczba postów : 5814
Dołączył : 29/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 1:01 pm

Nevarro, nie ma przerwy na hodowlę, ponieważ Ow nas kocha i kocha naszą kasę wydaną na promocję! <3

A poważnie- już nie nadążam, weźcie zabierzcie połowę promocji i będzie git..
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1007218
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 1:16 pm

Zabierzcie tą loterię, ja naprawdę lubię, jak mam wpływ na to, co wygram x_X
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostCzw Maj 31, 2012 4:41 pm

Ow mógłby robić min. tygodniowa przerwę po każdej promocji, a nie wali jedna po drugiej x.x
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 12:05 am

Ale z drugiej strony później narzekamy i pytamy, kiedy ta promocja wejdzie na nasz serwer - tak było w przypadku podróżnych kart. Wink
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 1:22 am

Bo na karty każdy czekał, nie wydaje się za dużo. Very Happy Przynajmniej ja nie wydalam nic na karty Razz
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 1:50 am

Philipek napisał:
Ale z drugiej strony później narzekamy i pytamy, kiedy ta promocja wejdzie na nasz serwer - tak było w przypadku podróżnych kart. Wink

Tak, ale człowiek nie ma kiedy zrobić zapasów na kolejną promocje (mowa tutaj w RO i pieniądzach itp.)
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 3:59 am

Zgadzam sie z Kikyo :p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 4:07 am

Kikyo22 napisał:
Philipek napisał:
Ale z drugiej strony później narzekamy i pytamy, kiedy ta promocja wejdzie na nasz serwer - tak było w przypadku podróżnych kart. Wink

Tak, ale człowiek nie ma kiedy zrobić zapasów na kolejną promocje (mowa tutaj w RO i pieniądzach itp.)
Ale w loterii możesz wygrać trochę CR ;d
<nawet boskiego jak masz szczęście>
Powrót do góry Go down
Domel
Przyjaciel Zagrody
Domel


Nick w grze : Awangarda
Liczba postów : 142
Dołączył : 05/05/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 4:10 am

Kamil. Racja Very Happy Nie wysilamy się, ja ostatnio dostałam 3000 tys jabuszek Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) 4074547142 Uwielbiam je <3 Ale te gwiazdki mnie wkurzają xD Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 4:13 am

Połowę CR dostajemy za darmo bo wystarczy tylko kupić los, poprosić od znajomego, wygrać w zawodach a po za tym ktoś nas zmusza to wzięcia udziału w nich ? Suspect
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 5:01 am

CR za darmo? Kupując losy lub karty na szybkiej sprzedaży, wydajesz kasę na CR. Czyli to nie jest za darmo.
Powrót do góry Go down
Philipek
ZAGRODZIANIN
Philipek


Nick w grze : Philipek
Liczba postów : 3748
Dołączył : 06/08/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 5:50 am

Kamil2010 napisał:
Połowę CR dostajemy za darmo bo wystarczy tylko kupić los, poprosić od znajomego, wygrać w zawodach a po za tym ktoś nas zmusza to wzięcia udziału w nich ? Suspect
Owszem,aczkolwiek ja ostatnio miałam 123 losy (tak,123 losy) i same śmieci. A liczyłam na główną nagrodę. Zauważyłam,że ilość losów raczej nie ma znaczenia gdyż to wszystko jest losowe...
Powrót do góry Go down
http://doggi.forumpolish.com/
Go??
Gość
Anonymous



Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 9:07 am

Kikyo22 napisał:
CR za darmo? Kupując losy lub karty na szybkiej sprzedaży, wydajesz kasę na CR. Czyli to nie jest za darmo.
Ale za wygrane zawody ? ;>
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 9:53 am

Nie ma żadnej grafiki do loterii ? Sad
Już nie mogę się doczekać kiedy wejdzie loteria z Jowiszem Razz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 11:33 am

Philipek napisał:
Kamil2010 napisał:
Połowę CR dostajemy za darmo bo wystarczy tylko kupić los, poprosić od znajomego, wygrać w zawodach a po za tym ktoś nas zmusza to wzięcia udziału w nich ? Suspect
Owszem,aczkolwiek ja ostatnio miałam 123 losy (tak,123 losy) i same śmieci. A liczyłam na główną nagrodę. Zauważyłam,że ilość losów raczej nie ma znaczenia gdyż to wszystko jest losowe...
Ale raz udało ci się wygrać Perłę w loterii więc nie wiem czy to śmieć Suspect
Powrót do góry Go down
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 11:35 am

Kamil2010 napisał:
Kikyo22 napisał:
CR za darmo? Kupując losy lub karty na szybkiej sprzedaży, wydajesz kasę na CR. Czyli to nie jest za darmo.
Ale za wygrane zawody ? ;>

No tak, za zawody jest za darmo xD
Powrót do góry Go down
lala299
Przyjaciel Zagrody
lala299


Nick w grze : lala299
Liczba postów : 547
Dołączył : 29/12/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 12:23 pm

Ja uwielbiam loterie typu losy - prawie za darmo dostajemy rzeczy z CR! A ja zauważylam że czym mniej losów tym lepsze nagrody.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1041935
Go??
Gość
Anonymous



Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipostPią Cze 01, 2012 12:25 pm

Miki ale chyba o jeszcze jednej promocji zapomniałeś ? Kolejny boski w RO po piniacie ? Suspect
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Piniata na PL Howrse-prośby o klikanie
» Loteria ... Howrse
» GRA - Loteria na PL Howrse!
» GRA - Piniata juz zawitała na international (server int)
» Loteria na polskim Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: