Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)

Go down 
+11
kaprysab
Aglyss
lala299
Kikyo22
hanka1998
Nevarra
Clue
Philipek
karina127
Domel
Mikim7
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Casablanka
Przyjaciel Zagrody
Casablanka


Liczba postów : 598
Dołączył : 03/08/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostSob Cze 02, 2012 9:46 am

mam tylko 3 RO pozdro.. czas zbierać Very Happy
Powrót do góry Go down
http://howrse.pl
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 3:04 am

Ja otwieram max 2-3 RO na takie promocje, trafi się - super. Nie - szkoda, ale żyję dalej ;p
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 10:47 am

Mam jedno RO, 10 diamentów i jeden kupon do przetracenia. Chyba że ukatrupię kunia jeszcze jakiegoś, to będą 4 RO. Więcej ni. Marsa mam, jak będzie w RO będę biernie obserwować i trenować kunie (i hodować rogaciznę, ndmiar zawsze się przyda)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:32 am

No ja współczuję ludziom, którzy otwierają po 40-50, a potem płaczą na wątkach, że to nie fair ;p może i nie fair, ale trza było być mniej stratnym.
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 11:35 am

Ja nie otwieram ani na Marsa, ani na Skrzynię, wolę zostawić RO na promocję z Jowiszem.
Powrót do góry Go down
karina127
Jedną nogą w ZM
karina127


Nick w grze : karina127
Liczba postów : 500
Dołączył : 03/02/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostNie Cze 03, 2012 12:04 pm

Mikimku ,kiedy będą moje ukochane eliksiry ???
Powrót do góry Go down
Inaczej Perła 20
Nowy
Inaczej Perła 20


Nick w grze : Perła 20
Liczba postów : 36
Dołączył : 03/06/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 6:30 am

Na Wenus mogę poczekaćSmile.Ciekawa jestem czy piniata będzie odbywać się na zasadzie bitwy na balony z wodą itd.
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:09 am

Jednak nie loteria, a Piniata pierwsza. Hm.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:20 am

Wybaczcie za pomyłkę, lecz teraz mamy pewność że kolejną promocją będzie loteria Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
Kikyo22
Przyjaciel Zagrody
Kikyo22


Nick w grze : Kikyo22
Liczba postów : 1083
Dołączył : 15/01/2012

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:21 am

Ta pinata jest dziwna O.o
Powrót do góry Go down
Clue
Przyjaciel Zagrody
Clue


Nick w grze : Clue
Liczba postów : 497
Dołączył : 16/09/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:39 am

Znowu będzie masowe zbieranie znajomych do klikania Piniat. Póki co mam nadzieję, że uda mi się rozwalić wszystkie na Jowisza, o ile nie walną czegoś w stylu 'otwórz 50 RO'
Powrót do góry Go down
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:52 am

Niecow więcej o piniatach w wątku o nich, dodałam opbrazki, trochę info, czyli wszystko co wiem:3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipostPon Cze 04, 2012 7:57 am

Rozkminka Eve:
Faktycznie, w tym grzebaniu najpierw jest ikonka losu do loterii, potem dopiero dołozyli ikonki piniat.
Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Tombola-home-on
Ciekawe.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
Sponsored content





Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)   Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata) - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Plan najbliższych atrakcji na Howrse (Loteria i Piniata)
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Piniata na PL Howrse-prośby o klikanie
» Loteria ... Howrse
» GRA - Loteria na PL Howrse!
» GRA - Piniata juz zawitała na international (server int)
» Loteria na polskim Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: