Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jaka rasa? ;)

Go down 
+31
milandra
Aki
amorkowa
nevinowa
tisi
Sulfur
kaśka koniara
olcia1234
Zielonooka.
Sqalo
Szatejel
Trafia
dante
Yambe Akka
CzekoBoom
yamacha
Nevarra
Star-x3
Qnie055
konskadziewczyna
Furia
Krysia1
Volkovia
Koralikowa.
PrimaVera999
AnAn
Sylwinciak
Wilczyca990
Merc
Lubelak
LadyArvena
35 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
CzekoBoom
VIP
CzekoBoom


Liczba postów : 1195
Dołączył : 16/03/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 28, 2011 9:01 am

Ja teraz hoduję andaluzki dla przyjemności Smile Od 27 lutego jestem w przodującej hodowli, bardzo mi się podoba ;D
Ogólnie konie andaluzyjskie słyną z urody w realnym świecie i chyba dlatego kiedyś je wybrałam.. Chociaż sama nie wiem.. Jakoś tak mi się spodobały Smile

Edit : nie jestem już w FdC. Smile


Ostatnio zmieniony przez CzekoBoom dnia Wto Lip 05, 2011 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1714772
Sqalo
Nowy
Sqalo


Liczba postów : 4
Dołączył : 28/04/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostCzw Kwi 28, 2011 1:23 pm

Ja zaczęłam od Anglików, chociaż sama nie wiem dlaczego. Niewiele mam wspólnego z końmi w normalnym życiu poza howrse. Mam tylko konie czyste. Od niedawna zaczęłam też gromadzić konie fryzyjskie, ponieważ bardzo mi się podobają.
Powrót do góry Go down
Zielonooka.
Nowy
avatar


Liczba postów : 12
Dołączył : 29/04/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Kwi 29, 2011 7:45 am

Aktualnie hoduję Andaluzy - mam ich 23. Staram się osiągać jak najlepsze PG, lecz ograniczone fundusze nie pozwalają mi na szaleństwo Razz. Moje najlepsze PG to 416.75 (klaczka), a inna z PG 415 jest w ciąży Very Happy.
Moim aktualnym celem w hodowli jest ogierek, który ma PG na tyle duże, aby przodował w pokryciach - wtedy mogłabym sobie pozwolić na małe szaleństwo Very Happy.

Hoduję również luzytany - mam ich dopiero 7, ale PG mojego najlepszego konia to 444 ( Jaka rasa? ;) - Page 3 4074547142 ). Jest ogierem. Niewiele brakuje mi do PG 460. Cel mam taki sam jak w andaluzach - wyhodować konia który pokryciamy zarobi na moje wydatki Wink.

Przyrostek do obydwóch hodowli jest taki sam - Opiekunowie Nocy Razz.
Powrót do góry Go down
olcia1234
Już coś wie
avatar


Nick w grze : Telly
Liczba postów : 179
Dołączył : 26/04/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostSob Maj 07, 2011 6:35 am

angliki (odnawiam hodowlę)
araby (zaczynam hodowlę)
nie przepadam za mieszańczami chociaż jak znajdę jakąś naprawdę świrniętą mieszankę to kupie a potem sprzedam z zyskiem chyba że to klacz to jej młode staram się doprowadzić do czystej krwi(fajna zabawa) Exclamation
Powrót do góry Go down
kaśka koniara
Nowy
kaśka koniara


Liczba postów : 34
Dołączył : 06/05/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostSob Lip 02, 2011 12:54 am

konie luzytańskie
Powrót do góry Go down
Sulfur
Nowy
Sulfur


Liczba postów : 23
Dołączył : 31/05/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostWto Lip 05, 2011 5:21 am

Hm... Z moją hodowlą dużo było zamieszania. Na start wzięłam sobie andaluzy, bo skusiły mnie trzy gwiazdki w ujeżdżaniu (a fryza nie chciałam). Ale że znalazłam się na Howrse właściwie przez znajomą, zaczęła mnie namawiać do hodowli fiordów. No to cóż, wzięłam od niej klaczkę. Niespecjalnie podobały mi się obrazki do tej rasy, chciałam hodować przede wszystkim coś, co mi się podoba. Więc kupiłam kłusaka. Potem przyszła kolej na "omatko, zróbmy sobie konie takie jak te od naszych postaci w rpg". I razem ze znajomą zabrałyśmy się za achały. Ostatecznie podało jednak na fiordy i cieszę się, że przy nich zostałam. W rzeczywistości wyglądają niesamowicie (i to mnie pociesza xD), nie są tak bardzo oblegane jak inne rasy, przez co stosunkowo łatwo było mi się wybić Smile W przyszłości zamierzam też zająć się hodowlą achałów i kłusaków ;D Nie odpuszczę ^^
Powrót do góry Go down
tisi
Nowy
tisi


Liczba postów : 37
Dołączył : 14/06/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 11, 2011 11:36 am

Ja hoduję luzytany. Wzięłam je dlatego, bo miały wysokie PG. Zaczynałam z 472 w maju. Teraz doszłam już do PG 520 z czego jestem niezmiernie dumna.
Powrót do góry Go down
nevinowa
Przyjaciel Zagrody
nevinowa


Nick w grze : nevinowa
Liczba postów : 1105
Dołączył : 23/06/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Lip 22, 2011 2:31 am

Na początku hodowałam angliki i hoduje je do tej pory. Ogółem hoduje każdą rase 100% czystej krwi. Od 31 maja bieżacego roku dołączyłam się do The Best Shetlands (hodowla kucy szetlandzkich) a 24 czerwca (bodajże tego xd) bieżacego roku do Feria del Caballo (hodowla koni andaluzyjskich) oraz prowadze własną hodowlę koni luzytańskich. Mamy juz 8* z czego jestem niezmiernie szczęśliwa bo hodujemy konie bez żadnym OM i tego typu rzeczy :> od niedawna zaczęłam eksperyment koni angloarabskich (w realu kocham tą rase < 3) i mam zamiar rozpocząć ich zamkniętą hodowle Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5205240
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Lip 22, 2011 3:39 am

ahh... Do moich achałów dołączyły jednorożce pinto i szetlandka Smile
Poza tym od niedawna trakeny i coby Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Lip 22, 2011 3:46 am

Coby <333
I jednorożce Connemara Smile
I Trakeny ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 02, 2011 3:19 am

Od wczoraj zaczęłam hodować andaluzy w prestiżowej hodowli Feria del Caballo. Lecz nadal ciągnie mnie do hanowerów i szetlandów. Myślę nad stworzeniem hodowli mieszającej ze sobą te 2 rasy Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 02, 2011 4:20 am

Mycha! Ja też się chciałam dołączyć do Ferii ;p
ale w takim razie muszę gdzie indziej. Może Araby lub achały?

Ja hoduję coby (1* doskonałości) i jednorożce connemara Smile
Jeszcze quartery dla przyjemności (pokrywam jeden z drugim dla dużej gromadki)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
Aki
Przyjaciel Zagrody
Aki


Nick w grze : Akira.
Liczba postów : 1998
Dołączył : 05/05/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 02, 2011 4:40 am

nadia.amorek napisał:
Mycha! Ja też się chciałam dołączyć do Ferii ;p

Zapytaj daisy. Może jeszcze kogoś potrzebujemy Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1947323
amorkowa
ZAGRODZIANIN
amorkowa


Nick w grze : amorkowa
Liczba postów : 2307
Dołączył : 02/04/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostWto Sie 02, 2011 4:44 am

doobra, narazie nie. Może założe własną hodowlę ;p
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2562520
milandra
Nowy
milandra


Liczba postów : 42
Dołączył : 03/08/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 5:03 am

A ja hoduję mieszańce z * Doskonałości! Bo pomyślcie: jeśli pomieszacie wszystkie rasy z * na Howrse PL, to wyjdzie wam koń z wielką ilością gwiazdek i będzie dobry ze wszystkiego!

Meine pomysł Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Pati...xd
Przyjaciel Zagrody
Pati...xd


Nick w grze : Pati...xd
Liczba postów : 4498
Dołączył : 01/08/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa?   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostSro Sie 03, 2011 7:10 am

Konie czystej krwi arabskiej dlatego, że są to piękne konie, ich wdzięk i sposób w jaki chodzą. Very Happy
Konie fryzyjskie dlatego, że pięknie wyglądają w karym umaszczeniu oraz tę lokowate,bujne grzywy i ogony. Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3288
Kyou
Już coś wie
Kyou


Nick w grze : Kyou
Liczba postów : 132
Dołączył : 12/08/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 12, 2011 9:34 am

Hm... Na początku wybrałam angliki. Mój pierwszy koń trzyma się dobrze, ma wysokie BLUP (nie 100%). Podsumowując obecnie mam 5 koni tej rasy. W loterii wygrałam trakenka, więc postanowiłam hodować te konie. Oczywiście na moje szczęście dostałam ogiera, więc sprzedałam go, a kupiłam klacz. (Było mi z tego powodu ciężko, ale zależało mi na hodowli). Jak na razie hodowla dopiero się rozwija. W eliksirach dostałam Coba Irlandzkiego (oczywiście ogiera, ale dostał PZ) Hodowla też się rozwija, gdyż na razie mam 3 baby Razz Później zakupiłam jednorożca, araba (klacz). Jednak poważnie rozważam nad wymienienie go na anglika, ale to jeszcze nie wiadome. No i moja najświeższa hodowla koni luzytańskich Smile
Powrót do góry Go down
http://helperhowrse.blogspot.com
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 12, 2011 10:21 am

A Nev znów kombinuje.
Wyprzedaję większość rogatych (zostawiam jedynie pinto), z pozostałych kopytnych mam kilka koni kupnych (ale i tak na palcach jednej ręki można je policzyć), kilka łaciatych bezrogów ostatnio doszło do potrenowania.
I w sumie tyle, poza tym że wzięło mnie na kolekcjonowanie - na razie poluję za brakującymi żywiołami (może w czasie promocji się uda), potem może za maściami z DJ i ZJ? Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostPią Sie 12, 2011 12:32 pm

Ja hoduję araby czystej krwi, bo uwielbiam tą rasę. Od niedawna rozpoczęłam hodowlę koni do GP, a także dołączyłam do wspaniałej hodowli jednorożców wszystkich ras. Jaka rasa? ;) - Page 3 4257297559
Powrót do góry Go down
weila123
W skromnych progach Zagrody
weila123


Liczba postów : 361
Dołączył : 17/05/2011

Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipostSob Sie 13, 2011 12:29 pm

coby - bo są piekne
szetlandy - słodkie
walijczyki - a to nie wiem czemu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaka rasa? ;) - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Jaka rasa? ;)   Jaka rasa? ;) - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Jaka rasa? ;)
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Zakładam hodowlę. Jaka rasa?
» Jaka rasa, jakie zawody?
» Zabawa związana z wiedzą (1) - "Jaka to rasa?"
» Jaka to piosenka?- wątek dla poszukiwaczy tytułów
» Jaką grafikę robić?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: