Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Pomóżcie mi z Jowiszem

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 11:29 am

Mam problem. Mam Jowisza od wczoraj, ale coś nie chce wygrywać mi zawodów. Ma w tej chwili tyle umiejętności:

Umiejętności Suma: 1209.00

Wytrzymałość 201.00
Prędkość 200.00
Ujeżdżenie 205.00
Galop 200.00
Kłus 201.00
Skoki 202.00

Ma zestaw posejdona, zestaw bonusowy i piętę achillesa.

Zwycięstwa

Wyścigi galopem 0 0 0 0
Wyścigi kłusem 0 0 1 0
Biegi przełajowe 0 1 1 2
Konkursy skoków 0 0 0 1
Zawody w ujeżdżeniu 0 0 0 0

I ja bym chciała mieć szanse na diamenty skoro już mam Jowisza, w związku z tym mam pare pytań: jakie umiejętności podwyższać i o ile ( chodzi w zawodach klasycznych ), jak często wysyłać go na podróż Galaktyką, na jak długo, na jakie zawody wysyłać, jaki stopień trudności, ile razy w ciągu dnia. Wiem, że te pytania mogą być uciążliwe, ale będe wdzięczna za odpowiedzi na pytania. POMÓŻCIE Smile

Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 11:35 am

Daj mu dobrego towarzysza ( +15 - +18 do ujeżdżania)
Wszystkie bonusy też mu daj [te znalezione w boksie też się liczą]
A jeśli chodzi o przejażdżki to najpierw zajmij się trochę jego UM podwyższ je trochę i może zacznie wygrywać Smile
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 11:58 am

Ale Jowisz jest dorosły i żaden towarzysz mu nie podniesie umiejętności ! Smile A poza tym wymieniłam jakie bonusy mu dałam, co jescze moge dać ?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 12:08 pm

Ale obudzony towarzysz doda mu bonus do ujeżdżania Smile
Najpierw podratuj jego UM przejażdżką
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 12:27 pm

To chyba kwestia odpowiedniego doboru przeciwników, mój odkąd go mam (poniedziałek) zgarnia codziennie diament Wink daj mu dobrego towarzysza i budź go do zawodów. Szukaj jak najprostszych zawodów dla wszystkich koni (w których nie wystartował jeszcze żaden boski), a w zawodach dla boskich puszczaj go np z Grani (nie wiem czy ta nazwa się odmienia) ;]
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 12:33 pm

Ok, spróbuę i będę budzić towarzysza - kota Smile
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 1:16 pm

Na razie ten sposób nie działa i u kolezanki też.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 1:27 pm

SalineroNatka napisał:
Na razie ten sposób nie działa i u kolezanki też.
U mnie też nie działa ale radzę ci najpierw jego UM podratować
Lepszy OJ z prysznicem następnym razem wybierz i zdobądź wszystkie bonusy z wkładania konia do boksu Smile
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 2:13 pm

No cóż, mój wygrywa, może to kwestia szczęścia, że trafiam na słabszych przeciwników Razz próbuj dalej (;
Powrót do góry Go down
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 2:17 pm

Prysznic mam Smile
Ooo, mam sposób !! Smile Znaleźć beczułkę tłuszczu w boksie, a potem na zawody Very Happy Chyba to pomoże Smile


Ostatnio zmieniony przez SalineroNatka dnia Czw Cze 28, 2012 2:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nevarra
ZAGRODZIANIN
Nevarra


Nick w grze : Nevarra
Liczba postów : 2774
Dołączył : 26/03/2011

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 2:18 pm

Jeśli chcesz by wygrywał w kłusie trenuj ujeżdżenie i prędkość. Podbij mu um do 1500 i wysyłaj.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=42994
SalineroNatka
Raczkujący
SalineroNatka


Liczba postów : 53
Dołączył : 09/06/2012

Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipostCzw Cze 28, 2012 2:58 pm

Dzięki wszystkim za pomoc, chyba już wszystko wiem, więc podsumowując i do zamknięcia Smile

- oprócz zwykłych bonusów nalezy znależć w boksie Jowisza derkę, palcat i czaprak.
- Nie wysyłać konia do zawodów bez BECZUŁKI TŁUSZCZU ( sprawdać czy jescze jest w boksie ).
- Wybrać sobie jedną konkurencję na która sie będzie wysyłać Jowisza.
- Zobaczyć jakie umiejetności powinien podwyższyć do danej konkurencji i tak np.
jeśli się chce by wygrywał w kłusie jeździć na Galaktykę i punkty dobijać w kłusie, ujeżdżeniu i prędkości, a na zawody zgodnie z wybraną specjalizacją, czyli np w kłusie. I tylko w tym się specjalizować, bo mozna się pogubić o ile się podwyższyło i do czego. Podbić mu um np. do 1500 i wysyłać na zawody Smile

I Zawsze patrzyć jak wysoko maja inni własciciele Jowisza umiejetności (Jowisz nie właściciel Smile ), obudzić towarzysza jak na zawody i Galaktyke dawać po czyszczeniu, obudzeniu t. i jedzonku (tak jak zawody) Very Happy


Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pomóżcie mi z Jowiszem  Empty
PisanieTemat: Re: Pomóżcie mi z Jowiszem    Pomóżcie mi z Jowiszem  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Pomóżcie mi z Jowiszem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» HELP!- pomóżcie! :)
» prosze pomozcie mi ;)
» Błagam Pomóżcie !
» Pomóżcie jaszczurkom
» Prosze Pomozcie Mi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: