Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 ...prezentacje od verni!

Go down 
+3
carrie17
Arbuzek_10
Calma
7 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:13 am

Nie wierzę sama sobie, ale... jako że zaczęły się wakacje, to i ja postanowiłam coś tutaj pomyśleć nad jakimiś wakacyjnymi prezencikami dla Was. ;D

Widząc kilka niedociągnięć we wcześniejszej współpracy, przedstawiam mały regulamin, który teoretycznie powinno się poznać.
~ 1. Nie prowadzę interesów z osobami, które:
a) nie przeczytały regulaminu
b) zachowują się w sposób uniemożliwiający współpracę (częste ponaglanie, liczne błędy ortograficzne, etc.)
~ 2. W związku z powyższym mam prawo odmówić wykonania zgłoszenia w dowolnym momencie.
~ 3. Nie odpowiadam za brak zgody autora na użycie przesyłanego przez Was obrazka - jeśli mówicie, że jest, pokażecie mi ją - okej, zrobię prezentację, ale to WY ponosicie konsekwencje ewentualnej kradzieży!
~ 4. Prezentacje są wykonywane w kolejności takiej, jak zostały zamówione.
~ 5. Przed oddaniem prezentacji zamawiający otrzymuje pomniejszoną i zabezpieczoną wersję pracy w celu omówienia ewentualnych niedociągnięć i naniesienia poprawek.
~ 6. Każda praca podpisana zostaje nickiem autora tła, stroną z jakiej zostało ono pobrane oraz nickiem autora obróbki, w tym wypadku - vernille.
~ 7. DWA ZAMÓWIENIA I STOP, zamawiać nie można, każdy wypełniony formularz po dwóch zamówieniach będzie najzwyczajniej w świecie olewany. Very Happy będę informowała o wznowieniu kolejnej tury Wink

Co oferuję, hmm... dla mnie właściwie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego robię.. właściwie wszystko, co Wam się tam zamarzy, mogę wykonać nawet fotomanipulację pod prezentację (aczkolwiek tylko z koniem). Większość z Was zna mój styl, zna moje prace, wie, że szajsu Wam nie wcisnę, soł.. ;p

No i formularzyk -

Kod:
[b]Typ[/b]:
[b]Liczba ramek[/b]:
[b]Zdjęcia[/b]:
[b]Wielkość[/b]:
[b]Kolorystyka[/b]:
[b]Napisy[/b]:
[b]Inne[/b]:

Żeby nie było niedomówień..
typ - z łączonymi zdjęciami/fotomanipulacją/...
liczba ramek - wiadomo
zdjęcia - linki do zdjęć wraz ze zgodą autora na ich użycie, bądź ich opis - mogę wyszukać
wielkość - mała/duża + ewentualnie rozmiar, jeśli chodzi o wysokość
kolorystyka - wiadomo Wink
napisy - tu też. mogę dodać podnapis, jakiś tekst piosenki, czy cokolwiek
inne - coś, co chcesz dodać, a nie wiesz pod które pole to podczepić Wink może jakieś specjalne życzenia?

nie wykonuję prezentacji na strefie. dlaczego? bo najzwyczajniej na świecie nie opłaca mi sie zakładać nowego użytkownika mojego konta na obrazek i kilka słów, a niestety nie mam aż tyle czasu, by robić strony internetowe, jak to robiłam do tej pory...

voila. niemile widziane teksty typu "zdaję się na ciebie"


Ostatnio zmieniony przez vernille dnia Sob Cze 30, 2012 3:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:18 am

Typ: fotomanipulacja
Liczba ramek: 1
Zdjęcia: najlepiej, żeby nie były ciemne - preferowałabym białego konia (;
Kolorystyka: jasne, pastelowe barwy
Napisy: Calma i jak tam gdzieś zmieścisz to możesz walnąć jakiś mały ''grafika i awatary''

Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:19 am

masz jakieś pomysły co do tła i konia, czy zdajesz się na mnie? ;p
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:23 am

Np. To :
http://rimfy.deviantart.com/art/For-Emma-Forever-Ago-174039967?q=boost%3Apopular%20rimfy&qo=14

;D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:24 am

fotomanipulacje robię sama, sklecając zdjęcie konia i tła, więc się chyba nie zrozumiałyśmy ;DD
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:27 am

Ahaaa xD
to może jednak ''normalne zdjęcie'' ? Mam zgodę od P. Mąkosy - np. to :
http://gosiamakosa.com/images/akha/15.jpg
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:28 am

tarararaaa, okej, lecę do programu. mała, duża? bo w sumie zapomniałam wspomnieć o tym w formularzu, no ale pierwsze koty za płoty. D:
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:34 am

duża Very Happy
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:36 am

Proszę, prezentację ;D Więc
Zwykła, np. z jakimś patternem czy innymi bajerami Wink
Liczba ramek to niech będą 2
Zdjęcie może być z koniem bądź myszą, jakby co to p. Wengerek oraz p. Okrzesik zgadzają się na wykorzystywanie swoich zdjęć, ale zdjęcia nie mogą być przerabiane, retuszowane, ucinane, oraz musi być podpis autora etc.
Kolorystyka dopasowana do zdjęcia, najlepiej nie za jasne kolorki, jakieś błękity, zielenie, lecz nie biel. I również odcienie nie za jasne.
Napis - no to większymi, ozdobnymi literkami napis "Arb" a pod spodem możesz dodać "prezentacje i avatary" lub "grafika" Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 3:48 am

Calmo, nie miałam kontaktu z P. Mąkosą, bo raczej nie używam podobnych zdjęć do prezentacji, więc pytanie, czy jak w przypadku Arbuzka, nie ma możliwości przerobienia zdjęcia (chodzi tu dokładniej o dorobienie tła, krzaczków, zdjęcie się rozszerza, teoretycznie jest to naruszanie jego oryginalnego stanu)?

no i mamy stop.
Powrót do góry Go down
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 4:10 am

Ja się z nią umawiałam, że zdjęcia mogę przerobić, wyciąć itp. tylko, żeby był podpis, że to jej zdjęcie.
http://gosiamakosa.com/index.php/fotografia/konie/konie-wiosna/achaltekinskie-wiosna
tutaj album z tymi zdjęciami - wybierz jakieś inne, na któym Ci się będzie lepiej robiło (;
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 4:17 am

Aha, i ja też proszę dużą
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Go??
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 4:35 am

verni wraca na stare śmieci?Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 4:59 am

Pysia, tylko na jakiś czas.

Arb, Twoja prezentacja jest szybciej, bo musiałam poczekać na odpowiedź Calmy ;p
Zatem... Pomniejszona, zabezpieczona, jak coś mam zmienić to mów.


...prezentacje od verni! Arbuzek


Calma to git, nie muszę zmieniać tła, które już zrobiłam. ;D Niebawem wstawię prezentację. <3
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:03 am

*O* Cudowna, nic nie zmieniaj ...prezentacje od verni! 4074547142 Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:06 am

więc proszz - https://2img.net/r/ihimizer/img201/6161/arbfull.png Wink
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:07 am

Dziękuję Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:17 am

Caaaaalllmaaaaa........

...prezentacje od verni! Calmai

poprawić coś, czy bierzesz taką? :>
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:27 am

ver nie chcę się czepiać ale chyba w prezce dla Calmy na dole jest bground ;D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:42 am

w twojej tez jest, to skrot hahahah xD
Powrót do góry Go down
Arbuzek_10
Przyjaciel Zagrody
Arbuzek_10


Nick w grze : Arbuzek_10
Liczba postów : 1241
Dołączył : 19/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 5:49 am

No tak Laughing
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=487074
Calma
Przyjaciel Zagrody
Calma


Nick w grze : Calma
Liczba postów : 658
Dołączył : 18/08/2011

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 6:02 am

biorę <3
jest świetna, dziękuję ^^
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 6:17 am

Jak skończy się stop, to również byłabym chętna Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 6:23 am

nie ma za co. Wink link do pełnej wersji - https://2img.net/r/ihimizer/img208/1517/calmafull.png

tak więc znów można zamawiać, przy czym teraz już chyba tak szybko tej prezentacji nie zrobię, bo mnie zmęczył upał X'D
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 6:28 am

Typ: zwykła
Liczba ramek: 1
Zdjęcia: tutaj zdaję się na Ciebie, jednak chciałabym pokemonową prezentację Laughing najchętniej 1 generacja np : pikachu, nidorina, ponyta etc. lub 2 generacja: chikorita, albo grupa poków, cokolwiek ;D możesz poszperać w googlach, lub dA i wtedy podpisać pracę autora ;D
Wielkość: mała lub duża, obojętne, wysokość nie więcej niż 600 pikseli
Kolorystyka: dopasowana do pokemona, np: pikachu pasowałby moim zdaniem do czarnego tła ;D
Napisy: mój nick, oczywiście Twój podpis i podpis autora pokemona
Inne: moooże 3 nagłówki? "Ogłoszenia Parafialne", "O mnie", "Hodowla" . Coś na wzór mojej teraźniejszej prezki: KLIK
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 6:38 am

Typ: ze zdjęciem
Liczba ramek:2
Zdjęcia: poproszę z Coker Spanielem
Wielkość: duża
Kolorystyka: byle by pasowała do zdjęcia, najlepiej błękit / zieleń
Napisy: Astala, a pod spodem mniejszymi literami cytat "By the way, fire!"
Inne: Prosiłabym, aby n zdjęciu był dorosły pies, a nie szczeniak Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 10:08 am

no dobra, stop, idę robić.
Powrót do góry Go down
Violetfull
Nowy
Violetfull


Liczba postów : 13
Dołączył : 12/04/2012

...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostSob Cze 30, 2012 10:29 am

Typ: ruchome ramki
Liczba ramek: 5
Zdjęcia: Tu ja także liczę na cb ;] Najważniejsze, by był tam koń - może być to jednorożec/pegaz lub zdjęcie realistyczne, może być fotomanipulacja oczywiście ,jednak fajnie by było gdyby była zachowana w ciemnych barwach ;[
Wielkość:Mała ,duża - byle by suwak był na dole ;]
Kolorystyka:Jak wcześniej wspomniałam, ciemna ,czyli ; Czarny ,a napisy bardzo kontrastujące ,np. turkus neo ,lub fiolet zależy jaki będzie obrazek :]
Napisy: About me , Hodowla , CR , Grafika , Inne
Inne: Chyba nic ;]

Na hwr także jestem Violetfull , a na chacie ilh znasz mnie jako Mysza, tam też często bywam więc grafikę możesz tam przesłać :]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostNie Lip 01, 2012 3:46 am

steph/Astala -

...prezentacje od verni! Astalaq



carrie - zabij mnie za brak kreatywności, ale pokemony to zdecydowanie nie moja działka hahah

...prezentacje od verni! Carrieb


piszcie, czy odbieracie, czy jakieś poprawki, coś dodać, ująć, jak nie, to podrzucę pełną wersję.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipostNie Lip 01, 2012 3:48 am

Jest super Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





...prezentacje od verni! Empty
PisanieTemat: Re: ...prezentacje od verni!   ...prezentacje od verni! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
...prezentacje od verni!
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» verni pisze!
» verni tworzy do cp
» Prezentacje z podstronami | Prezentacje z ramkami
» Prezentacje :)
» Prezentacje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: