Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
NatkaSalinero
Raczkujący
NatkaSalinero


Liczba postów : 62
Dołączył : 03/06/2011

Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  Empty
PisanieTemat: Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?    Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  I_icon_minipostSob Cze 04, 2011 1:37 pm

Czy trzeba sie wylogowywać każdego dnia ? Co sie stanie jak się nie wyloguję / Uaktuakni mi sie czas, czy nie /
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  Empty
PisanieTemat: Re: Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?    Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  I_icon_minipostSob Cze 04, 2011 2:11 pm

Samo cię wyloguje - więc się nie martw Wink
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
NatkaSalinero
Raczkujący
NatkaSalinero


Liczba postów : 62
Dołączył : 03/06/2011

Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  Empty
PisanieTemat: Re. pytania.   Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  I_icon_minipostSob Cze 04, 2011 2:54 pm

Patrzyłam w swojej grze, dzisiaj realnie, jest 4 czerwca ( sobota ) Zatrzymałam się na 7 zadaniu w samouczku i nie wiem co dalej. Ta sytuacja ciągnie się od 3 - go czerwca ( nie wylogowałam się w piątek ). Jest godzina 22.50 i nadal czas mi sie zatrzymał na tym 7 zadaniu.
Powrót do góry Go down
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  Empty
PisanieTemat: Re: Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?    Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  I_icon_minipostNie Cze 05, 2011 3:59 am

Samouczek będzie zatrzymany na tym zadaniu dopoki go nie zrobisz.
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sponsored content





Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  Empty
PisanieTemat: Re: Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?    Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?  I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale
» Co lubicie w wolny czas robić?
» Problem z Samouczkiem
» Potrzebna pomoc w zadaniu !
» Plan dnia konia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: