Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
NatkaSalinero
Raczkujący
NatkaSalinero


Liczba postów : 62
Dołączył : 03/06/2011

Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale   Empty
PisanieTemat: Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale    Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale   I_icon_minipostNie Cze 05, 2011 12:45 am

ciągle mi pisze, że jestem na 7 - mym zadaniu, kiedy będę mogła wykonać następne zadanie ?
Powrót do góry Go down
Lubelak
Administrator
Lubelak


Liczba postów : 2810
Dołączył : 18/01/2011

Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale   Empty
PisanieTemat: Re: Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale    Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale   I_icon_minipostNie Cze 05, 2011 2:01 am

Nie pamiętam jakie jest zadanie 7, ale następne będziesz miała jak je wypełnisz. Tak przecież było z poprzednimi, prawda? What a Face
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=494332
 
Jestem 2 dzie w grze,zatrzymałam się na 7 zadaniu z samouczka, chciałabym wykonać następne zadanie, ale
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Mam problem, nie wylogowałam sie poprzedniego dnia, w samouczku zatrzymałam się na 7 zadaniu i czas mi sie nie uaktualnił ! Co robić ?
» Przewidujemy następne promocje!
» Potrzebna pomoc w zadaniu !
» Pomoc przy zadaniu westernowym
» Muszę sprzedać konia, w zadaniu 63,

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: