Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]

Go down 
+57
Nefra01
koziorożec
kozunio83
wilczyca1000
Pumpernikiel
Jetrel
Elfka
Karolina211
starymisiek
asia98999
Kinia_Ka
amorkowa
Sharpy
XX_lero
Casablanka
anteek
Sathilia
Diana375.
anna i wiki
Alaya
Nesqa
mina stirit1
ArinStreal
Aki
Asiaa.
hanka1998
natalias143
Majka122333
KaVcia
karina127
agix
eloite
avrilka
wikid5
Kirixa
Uśmieszek
Nevarra
Ulquiorra666
chevalier
xTikTakx
Marta Te
kaprysab
erreo
Takashiro
Temperance
Nathaly
Malto
Sheena
LadyArvena
EveDallas
Poki
EREIS
marmurkowa
Ayashi
carrie17
Aglyss
Mikim7
61 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 4:54 am

LadyArvena napisał:
Ktoś się orientuje, czy zwierzaki jak wrócą z "prezentem" (ciężko mieszankę* nazwać prezentem, skoro mam ich kilka setek w zapasach, ale niech im będzie), to znowu dodają się do liczby zwierzaków (jak przy zimowej wyprawie), czy przepadają?


* Jeśli usuwają towarzyszy, bo niby byli rzadko używani, to dlaczego nie zabierają mieszanek, tylko wręcz przeciwnie, wpychają je jako nagrody?
Chyba przepadają
Powrót do góry Go down
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 4:58 am

LadyArvena napisał:
Ktoś się orientuje, czy zwierzaki jak wrócą z "prezentem" (ciężko mieszankę* nazwać prezentem, skoro mam ich kilka setek w zapasach, ale niech im będzie), to znowu dodają się do liczby zwierzaków (jak przy zimowej wyprawie), czy przepadają?


* Jeśli usuwają towarzyszy, bo niby byli rzadko używani, to dlaczego nie zabierają mieszanek, tylko wręcz przeciwnie, wpychają je jako nagrody?

Mieszanki, jabłka, a także gratulacje od Ow i energia jako nagrody są tak potrzebne, jak psu kwiatki w budzie. Ale dla mnie to przykład mydlenia oczu, że niby towarzysze są niepopularni, a tak naprawdę zysku nie przynoszą. W końcu ładniej brzmi "mało popularna opcja w grze", niż prawda w stylu "niestety, usuwamy towarzyszy, bo nie przynoszą nam wystarczającej ilości pieniędzy". Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:00 am

Kamil2010 napisał:
LadyArvena napisał:
Ktoś się orientuje, czy zwierzaki jak wrócą z "prezentem" (ciężko mieszankę* nazwać prezentem, skoro mam ich kilka setek w zapasach, ale niech im będzie), to znowu dodają się do liczby zwierzaków (jak przy zimowej wyprawie), czy przepadają?
Chyba przepadają

Takie właśnie odniosłam wrażenie... Gdzieś pisało, że po wyprawach "ci którzy zostaną" będą wymienieni na 100eq. Czyli tamte odpadają... Świetnie. Idę dalej liczyć.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
EveDallas
Moderator
EveDallas


Nick w grze : EveDallas
Liczba postów : 4676
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:07 am

Zarobiłam 600 eq na equideow, jestem bogata! Miałam dwóch towarzyszy w zapasach ;/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1432587
kaprysab
Przyjaciel Zagrody
kaprysab


Nick w grze : kaprysab
Liczba postów : 821
Dołączył : 04/03/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:12 am

chyba kolejna nie udana promocja, takie jest moje zdanie na cholere mi nie wiem miszanki albo gratulacje od Ow jakby to cos mialo dac
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=844786
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:13 am

LadyArvena napisał:
Kamil2010 napisał:
LadyArvena napisał:
Ktoś się orientuje, czy zwierzaki jak wrócą z "prezentem" (ciężko mieszankę* nazwać prezentem, skoro mam ich kilka setek w zapasach, ale niech im będzie), to znowu dodają się do liczby zwierzaków (jak przy zimowej wyprawie), czy przepadają?
Chyba przepadają

Takie właśnie odniosłam wrażenie... Gdzieś pisało, że po wyprawach "ci którzy zostaną" będą wymienieni na 100eq. Czyli tamte odpadają... Świetnie. Idę dalej liczyć.
Jeszcze lepiej... już mogłyby nie przepadać :/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
chevalier
Raczkujący
chevalier


Nick w grze : chevalier
Liczba postów : 99
Dołączył : 12/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:20 am

Olewam tę promocję, i to nie tylko dlatego, że mnie nie będzie. Jest beznadziejna, a ilość towarzyszy potrzebnych do wygrania naprawdę beznadziejnych nagród takich jak mieszanki, gratulacje od Ow czy 20tys equus jest po prostu chora. Przy czym gratulacje od Ow wygrywają plebiscyt na najbardziej nieprzydatną rzecz do zdobycia na Howrse oraz najgorszy sposób na zmarnowanie losu.

Mam natomiast trochę niepotrzebnych towarzyszy do wymienienia lub oddania. Z boskich 3 feniksy i 2 duchy (i na szczęście wygrane w loterii konto pegaza, więc wszystkie mogę zdefraudować). Mogę też oddać 3 zwykłych towarzyszy (limit wymian), mam przeróżnych. Jeśli ktoś coś z tego chce, niech da znać jeszcze dziś, bo jutro wybywam.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=136913
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:27 am

Otworzyłem jedno ro, zatwierdziłem jedną wymianę i kupiłem kilka zebr, w sumie waga Temidy kosztowała mnie:

x1 RO
10.000 Equus


Dla porównania:
20x Rzepy kosztują w sklepie 50 Equss za sztukę, kupując je zapłacisz 1000 Equus

Można je też wygrać za dwie jaskółki w sklepie za 2500 Equus sztuka, co daje 5000 Equus
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:35 am

Przeanalizuję sobie, na co mnie stać, po tak długim czasie zbierania...
_____
Moje zapasy na polaku:
Cytat :
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-chevre Koza x 124
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-tortueŻółwx 14
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-chatKotx 12
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-pouleKura x 10
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-hirondelleJaskółka x 10
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-phenixFeniks x 9
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-ecureuilWiewiórkax 8
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-grenouilleŻaba x 8
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-girafeŻyrafa x 5
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-zebreZebra x 5
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-moutonOwca x 4
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-kangourouKangurx 3
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-papillonMotylx 3
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-griffonGryf x 3
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-dragonSmok x 3
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-fantomeDuch x 2
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-pingouinPingwin x 2
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-chienPies x 2
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-hibouSowa x 2
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-singeMałpax 1
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-chameauWielbłąd x 1
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Compagnon-oursNiedźwiedź x 1

Z tych towarzyszy co odlatują za 500 equus mam: 1 małpę + 1 wielbłąda + 3 kangury + 1 niedźwiedź + 2 pingwiny = 4.000 equus.
Chyba to żart :/ Zaraz wrzucę te zwierzaki byle jakim koniom. Wolę to, niż dostać te grosze.

Dalej:


farma:


    Farma - pies 2, kot 12, owca 4, koza 124, kura 10:

_________

Prysznic - 4 psy, 5 owiec - 3 dni. ------------------------------------------------- za mało psów
5 x Mieszanka zdrowotna - 5 kóz, 2 kury - 1 dzień. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Promień Heliosa - 6 psów, 3 koty - 3 dni. ------------------------------------------------- za mało psów
5 diamentów - 8 kóz, 5 owiec, 2 psy (!) - 2 dni. ------------------------------------------------- za mało owiec
SSNM- 4 kury, 8 owiec - 1 dzień. ------------------------------------------------- za mało owiec
USNM - 4 kury - 1 dzień. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
________
Hip hip hurra! Będę mieć darmową uzdę i mieszanki (na stanie mam dokładnie 411) -.-

___________________________________________________


Łąka


    Łąka - motyl 3, królik 0, jaskółka 10:
Tennessee Walker (nowa rasa) - 8 motyli - 4 dni.------------------------------------------------- za mało motyli

20 rzep - 2 jaskółki - 1 dzień. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Złote ostrogi - 6 królików, 2 motyle - 2 dni. ------------------------------------------------- za mało królików
Złote jabłko - 4 motyle, 3 króliki, 5 jaskółek - 4 dni. ------------------------------------------------- za mało królików
Zwój Plutona - 5 królików - 1 dzień. ------------------------------------------------- za mało królików
Jeee... Dostanę rzepy, jeśli królików za logowanie nie trafię -.-


___________________________________________________

Las
    Las - żaba 8, wiewiórka 8, sowa 2, żółw 14:

Czarna orchidea - 2 sowy, 3 żółwie - 1 dzień. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Piorun Zeusa - 8 żab, 4 wiewiórki, 1 sowa - 3 dni. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
10 punktów dorastania - 5 wiewiórek, 1 sowa - 1 dzień, 12 godzin. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
5 tys. equus - 5 żab, 4 żółwie - 1 dzień. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
5 x Mieszanka energetyczna - 1 żółw, 3 wiewiórki - 1 dzień. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Wszystko śmieci poza PZ. I jeśli zwierzaki nie wracają - tylko na PZ się skończy....
___________________________________________________

Sawanna

Sawanna - gazela 0, struś 0, zebra 5, żyrafa 5:

5-ty żywioł - 2 gazele, 1 struś, 2 zebry - 7 dni. ------------------------------------------------- brak gazeli i strusi
Waga Temidy - 2 strusie, 4 zebry - 6 dni. ------------------------------------------------- brak strusi
20 tys. equus - 5 żyraf - 3 dni. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Zestaw Harmonii - 2 żyrafy, 7 zebr - 4 dni. ------------------------------------------------- za mało zebr
Objęcia Morfeusza - 5 żyraf, 1 gazela - 5 dni. ------------------------------------------------- brak gazeli
20tys equus? Bez komentarza...
___________________________________________________

Boski
    Boski - hipogryf 0, smok 3, duch 2, gryf 3, feniks 9:
Kamień Filozoficzny - 1 smok, 6 feniksów - 5 dni. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Zestaw Nyks - 7 gryfów, 2 duchy - 6 dni. ------------------------------------------------- za mało gryfów
Strach na wróble - 5 feniksów - 2 dni. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Klepsydra Kronosa - 3 gryfy - 4 dni. ------------------------------------------------- teoretycznie możliwe
Neptun - 4 hipogryfy, 5 smoków, 3 duchy. 25 innych wypraw wcześniej - 7 dni. ------------------------------------------------- za mało wszystkiego
KF, KK, strach. W wersji optymistycznej...


___________________________________________________
___________________________________________________
PODSUMOWANIE:
Liczę na dzień dzisiejszych, bez towarzyszy, których mogę otrzymać za logowanie.

OPCJA OPTYMISTYCZNA
(towarzyszy można wysłać ponownie, gdy już wrócą. Nie przepadają)
Farma: Uzda Szyta na miarę, mieszanki
Łąka: 20 rzep
Las: CO, PZ, 10 PD, 5tys eq, 5 mieszanek energ.
Sawanna: 20tys eq.
Boski: KF, KK, strach
Czyli? śmieci, śmieci, śmieci... Nawet liczbą wypraw do Neptuna się nie zbliżę...

OPCJA PESYMISTYCZNA - BARDZIEJ PRAWDOPODOBNA
(towarzysze nie wracają. Przychodzi tylko prezent)
Farma: Uzda Szyta na miarę, mieszanki, 5 diamentów
Łąka: 20 rzep
Las: CO, PZ, 10 PD, 5tys eq, 5 mieszanek energ.
Sawanna: 20tys eq.
Boski: KF, KK, strach



Szczerze? Mam wrażenie, ze to jakaś kpina... Owszem, mogę dostać jakieś zwierzaki za logowanie i zawody, ale kto wie, co się trafi... Znając moje szczęście, to będę mieć stado zwierzaków, których nie będę miała po co posłać. Bo się w odpowiednie pakiety nie poskładają :/
W teorii mogę też najpierw nie wysyłać i czekać, czy coś dobrego mi wpadnie, ale...

Czy wy nie macie czasem wrażenia, że dawniejsze wyprawy były lepsze? To mi bardzie eliksiry przypomina... Tylko tam też było mnie rodzajów składników....
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 5:41 am

Mikim7 napisał:
Otworzyłem jedno ro, zatwierdziłem jedną wymianę i kupiłem kilka zebr, w sumie waga Temidy kosztowała mnie:

x1 RO
10.000 Equus


Dla porównania:
20x Rzepy kosztują w sklepie 50 Equss za sztukę, kupując je zapłacisz 1000 Equus

Można je też wygrać za dwie jaskółki w sklepie za 2500 Equus sztuka, co daje 5000 Equus

Czyli na rzepach będziemy 4tysiaki w plecy, jeśli zdecydujemy się kupić jaskółki w sklepie? Dziękujemy Owlient.. XD Co za łaskawość... Przecież dzieci mogą kupić, i potem będą narzekać... Czy to ładnie tak utrudniać im grę? Wink

Wagę masz? To ci się udało Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:07 am

spoko, że pozmieniali nazwy tych całych plansz (:
co za nieogarnięcie.

i wydaje mi się, że przeczytałam, że zwierzaki mają przepadać, ale szukam teraz i szukam, nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.

a jednak mam

Cytat :
When they have accomplished their journey you earn a gift. The companions do not return to your inventory at the end of the journey.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:12 am

Skoro zwierzaki nie wracają, to ja podziękuję za tę promocję. Mnóstwa RO nie będę wydawała, bo nie zamierzam kupić ani złotówki na nie, bo moich schomikowanych kuponów mi szkoda, a bez towarzyszy z RO się nie da zdobyć tych 25 wypraw, aby sobie wysłać zwierzaki po Neptuna :/ Także zbiorę sobie tylko to, na co będzie mnie stać Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
erreo
Przyjaciel Zagrody
erreo


Nick w grze : erreo
Liczba postów : 714
Dołączył : 04/07/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:19 am

jeszcze coś z forum international, co mnie zirytowało:
hipogryfy można dostać jedynie z RO, ale bez gwarancji, że w tym RO będzie =.= (słowa Ow)
czyli nawet po 25 wyprawach trzeba szukać hipogryfów, a jeżeli ktoś ma takie szczęście jak ja, to może otworzyć i 10 RO, a na żadnego hipogryfa nie trafić ._.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1368771
Ayashi
ZAGRODZIANIN
Ayashi


Nick w grze : Ayashi
Liczba postów : 1087
Dołączył : 13/08/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:24 am

Krótko mówiąc: promocja dla bogatych, którzy "od tak" mogą sobie wydać kasę na kupony i otwierać RO w nieskończoność Smile Dziękuję, postoję.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=5803
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:45 am

A co ze zwierzakami ze sklepu? Tam są gryfy i feniksy za diamenty. Nie będzie ich?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 6:51 am

carrie17 napisał:
A co ze zwierzakami ze sklepu? Tam są gryfy i feniksy za diamenty. Nie będzie ich?
Są nadal Smile
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 7:19 am

wysłałam na 5 wypraw na int towarzyszy, po te najgorsze nagrody Razz więc może nie będzie tak źle.. złapałam psa w ufo, za logowanie miałam sowę i coś tam jeszcze.
Powrót do góry Go down
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 9:23 am

O ile jeszcze umiem liczyć to te 25 wypraw, które trzeba zaliczyć to innymi słowy każda jedna wyprawa przynajmniej raz (albo jakaś kilka razy, ale skoro towarzysze przepadają to raczej z tym będzie słabo). I jeszcze, żeby utrudnić trzeba zdobyć hipogryfy z RO za kupony...

Bardzo śmieszne, Owliencie -.- Dla mnie to jakiś żart... Te bardziej wartościowe nagrody wcale nie są warte swojej ceny, a śmieci po prostu niepotrzebne.

Do 25 wypraw i tak nie dobiję, więc nie będę trzymać smoków i duchów, żeby potem dostać za nie 100 equus. Zaraz je dam jakimś koniom.

Jak już zabrali towarzyszy to mogli nam to jakoś osłodzić bardziej realną promocją. Bo dla mnie "promocja" jest wtedy jak się wartościowe rzeczy zdobywa po kosztach, a tutaj rzadko co jest warte swojej ceny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 9:40 am

LadyArvena napisał:
Ktoś się orientuje, czy zwierzaki jak wrócą z "prezentem" (ciężko mieszankę* nazwać prezentem, skoro mam ich kilka setek w zapasach, ale niech im będzie), to znowu dodają się do liczby zwierzaków (jak przy zimowej wyprawie), czy przepadają?


* Jeśli usuwają towarzyszy, bo niby byli rzadko używani, to dlaczego nie zabierają mieszanek, tylko wręcz przeciwnie, wpychają je jako nagrody?
" Towarzysz, który przyniósł Ci prezent znika, na wolność i nie zwraca już z powrotem do swojego ekwipunku. "
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 9:43 am

A ja się postaram, z samych kur, kóz, królików i jaskołek zrobię 13-14 wypraw.. może dam radę Razz
Powrót do góry Go down
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 10:07 am

Hehehe...
Tak sobie to przeglądam i po głowie kołacze mi się stwierdzenie, że Owlinet zafundował graczom rekompensatę, do której ci muszą dopłacić Laughing

Już mnie to nawet nie wkurza czy nie irytuje, zwyczajnie mnie to bawi Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 12:06 pm

Czy po 23. lipca, podczas promocji z wyprawami, będzie można normalnie sprzedawać boskich towarzyszy na wymianach? Zastanawiam się, bo nie wiem czy uda mi się rozdać wszystkie koniom, a nie chcę dostać za smoka czy ducha 100 eq ;/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 12:14 pm

Ulquiorra666 napisał:
Czy po 23. lipca, podczas promocji z wyprawami, będzie można normalnie sprzedawać boskich towarzyszy na wymianach? Zastanawiam się, bo nie wiem czy uda mi się rozdać wszystkie koniom, a nie chcę dostać za smoka czy ducha 100 eq ;/
Na CR się chyba nie da ale możesz na inne zwierzaki wymienić ;]
Powrót do góry Go down
Mikim7
ZAGRODZIANIN
Mikim7


Nick w grze : Mikim7
Liczba postów : 1222
Dołączył : 22/11/2011

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 12:27 pm

carrie17 napisał:
A ja się postaram, z samych kur, kóz, królików i jaskołek zrobię 13-14 wypraw.. może dam radę Razz
Kury i kozy? Czyli mieszanki Very Happy Trochę matematyki:

KOZAKURASUMA / Equus za wyprawę
1 wyprawa15008002300
2 wyprawa450024006900
3 wyprawa13500720020700

Czyli za 5 mieszanek kalorycznych (40 Equus za sztukę kupując w sklepie) zamiast zwykłej ceny 5x40=200 Equus, płacimy sobie z wyboru towarzyszami które mają równowartość 2300 Equus. Płacimy około 2 tys. Equus za ... przyjemność grania w Howrse! Gratuluje Very Happy

Malto napisał:
Hehehe...
Tak sobie to przeglądam i po głowie kołacze mi się stwierdzenie, że Owlinet zafundował graczom rekompensatę, do której ci muszą dopłacić Laughing

Już mnie to nawet nie wkurza czy nie irytuje, zwyczajnie mnie to bawi Smile

Załamię Cię jeszcze nie raz, bo mam ochotę na trochę matematyki xD Ale racja.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=416853
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 12:35 pm

Mikim, ale mi nie zależy na nagrodach, a na odbębnieniu 25 wypraw, myślisz, że marzę o mieszankach? Wink
Powrót do góry Go down
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 1:32 pm

Kamil2010 napisał:
Ulquiorra666 napisał:
Czy po 23. lipca, podczas promocji z wyprawami, będzie można normalnie sprzedawać boskich towarzyszy na wymianach? Zastanawiam się, bo nie wiem czy uda mi się rozdać wszystkie koniom, a nie chcę dostać za smoka czy ducha 100 eq ;/
Na CR się chyba nie da ale możesz na inne zwierzaki wymienić ;]

Ehh szkoda :< a miałam nadzieję, że je drogo sprzedam jak się zacznie promocja, bo wysyłać na wyprawę się nie opłaca
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 1:39 pm

Ulquiorra666 napisał:
Kamil2010 napisał:
Ulquiorra666 napisał:
Czy po 23. lipca, podczas promocji z wyprawami, będzie można normalnie sprzedawać boskich towarzyszy na wymianach? Zastanawiam się, bo nie wiem czy uda mi się rozdać wszystkie koniom, a nie chcę dostać za smoka czy ducha 100 eq ;/
Na CR się chyba nie da ale możesz na inne zwierzaki wymienić ;]

Ehh szkoda :< a miałam nadzieję, że je drogo sprzedam jak się zacznie promocja, bo wysyłać na wyprawę się nie opłaca

To wystaw teraz Very Happy chyba, że już wymian nie masz Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 1:41 pm

carrie17 napisał:
Ulquiorra666 napisał:
Kamil2010 napisał:
Ulquiorra666 napisał:
Czy po 23. lipca, podczas promocji z wyprawami, będzie można normalnie sprzedawać boskich towarzyszy na wymianach? Zastanawiam się, bo nie wiem czy uda mi się rozdać wszystkie koniom, a nie chcę dostać za smoka czy ducha 100 eq ;/
Na CR się chyba nie da ale możesz na inne zwierzaki wymienić ;]

Ehh szkoda :< a miałam nadzieję, że je drogo sprzedam jak się zacznie promocja, bo wysyłać na wyprawę się nie opłaca

To wystaw teraz Very Happy chyba, że już wymian nie masz Wink
Teraz zwierzaki są tanie Razz
Powrót do góry Go down
Ulquiorra666
Już coś wie
Ulquiorra666


Liczba postów : 117
Dołączył : 08/07/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 1:57 pm

Teraz się nie opłaca Wink A jesteście pewni, że nie będzie można sprzedawać za equus? Bo ja nic takiego nie dopaczałam ;]
Powrót do góry Go down
carrie17
Przyjaciel Zagrody
carrie17


Nick w grze : carrie17
Liczba postów : 921
Dołączył : 02/06/2012

GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipostPon Lip 16, 2012 2:00 pm

nie wiem czy duch za 250 tys to tanio.. ale jak uważacie Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]   GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL] - Page 3 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
GRA - Wyprawa towarzyszy [INT i PL]
Powrót do góry 
Strona 3 z 17Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next
 Similar topics
-
» Neptun do zdobycia w Podróży towarzyszy
» Zmiany lipcowe - Gruntowe zmiany dot. towarzyszy
» Odejście kochanych towarzyszy
» Sprzedam Towarzyszy - duży wybór!
» Sprzedam kilku towarzyszy.Do 02.4 godz.18:30.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum :: Archiwum aktualności :: Gra-
Skocz do: