Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Czy to żart?

Go down 
+8
Malto
Anka 88
EREIS
LadyArvena
koziorożec
XX_lero
Manroe
xTikTakx
12 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Go??
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 1:43 am

Mam screeny jego prezki. udało mi się zrobić po spytaniu się cioci, bo jestem u cioci na kompie i ten. Tora też ma screeny ale nie da ich autorowi, bo to by faktycznie było niemiłe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 1:44 am

Teadie,jak widać jest zasadnicza różnica między byciu niemiłym wypisując na niego złe rzeczy i oskarżaniu o kradzież jakiegoś avka,a ciąganiu człowieka po sądach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 1:49 am

Pyś, wiem, zrozumiałam to z torą.

Them, trochę przesada z tym nickiem na tym samym miejscu. oO
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 1:54 am

No właśnie wiem, więc piszę, żebyś zrozumiała, że nie tylko Ciebie, o, za przeproszeniem, gó***o zgłasza.
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 2:03 am

Napisałam mu to. Nie mówił o samym nicku, lecz o całej prezentacji...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 2:08 am

Catherine. =] napisał:
Napisałam mu to. Nie mówił o samym nicku, lecz o całej prezentacji...
No jak mi napisał, że splagiatowałam prezentację, to mu odpisałam, że nie widzę plagiatu, a on mi napisał, że nick jest w tym samym miejscu.
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 2:12 am

Dostałam kopię tej wiadomości, napisał, że miejsce na tekst, nick oraz zdjęcie są tak samo ułożone. Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Gość
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 2:28 am

Dobrze, że mi przypomniałaś Rolling Eyes Jak chcesz, załóż osobny temat, albo przejdźmy na priv, to temat innej osoby. Z resztą, to tak samo, jak bym zrobiła prezentację z jedną ramką - zdjęcie po lewej, nad nią nick, a obok ramka. Mało osób robi takie prezentacje?
Powrót do góry Go down
stewardessa
Jedną nogą w ZM
stewardessa


Nick w grze : Messi.
Liczba postów : 587
Dołączył : 30/01/2012

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 2:47 am

Czy to żart? - Page 2 2153337378
Powrót do góry Go down
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 3:04 am

Nie ma co zgłaszać autorowi grafiki, gdyż naprawdę za byle bzdurę w cyberświecie można komuś nabruździć w prawdziwych papierach tylko dlatego, że przyczepił się do cudzego stylu. Karać powinno się za naprawdę ciężkie cyberprzestępstwa, jak np. pedofilia w sieci, ale nie to, że ktoś wykorzystał grafikę. Nie wpadajmy już w skrajność, bo wyjdzie na to, że mamy w Polsce drugie Chiny. Nie zmienia to faktu, że Oha'io jest plagiatorem i to nie on wymyślił styl tego avatara, tylko ktoś dawno temu, za górami, za lasami... On go tylko podpatrzył, a teraz wydaje mu się, że może na to nałożyć autoryzację. Żadną filozofią nie byłoby stworzenie tego typu avataru, nie widząc podobnego nigdy wcześniej na oczy. Wystarczy PS lub Gimp i własna wyobraźnia. Wydaje mi się, że wystarczy po prostu zwrócenie mu uwagi, że autor grafiki wykorzystanej w avie i prezce zastrzegł brak możliwości kopiowania i wykorzystywania do własnych celów swoje prace.

Tak, jak już wcześniej pisałam, zrobiłam kiedyś własnoręcznie (nie kopiowałam grafiki z neta, szablon od A-Z zrobiłam samodzielnie) podobną prezentację do tych, jakie wykonywała Graficzna Szafa. Nawet Malto, która była w tej grupie, pochwaliła ją, zamiast przyczepić się, że plagiatuję styl. Teraz nawet, jeżeli ktoś chciałby przypiąć się do tego, prezentacji już od dawna nie ma Wink.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 3:13 am

Sprawa zamknięta już chyba;]


Ostatnio zmieniony przez mina stirit1 dnia Nie Lip 29, 2012 9:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 3:15 am

Poza tym on już usunąl swój av i prezentacje więc nie ma dowodów, że ktoś go plagiatuje Wink
Powrót do góry Go down
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 4:05 am

Mina, jesteś opóźniona, przeczytaj wcześniejsze posty. XD
Według mnie sprawa jest już zakończona.
Powrót do góry Go down
mina stirit1
Przyjaciel Zagrody
mina stirit1


Nick w grze : British Dougs
Liczba postów : 526
Dołączył : 25/06/2011

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 5:20 am

Catherine. =] napisał:
Mina, jesteś opóźniona, przeczytaj wcześniejsze posty. XD
Według mnie sprawa jest już zakończona.

Sorry, czytalam niektóre ale niektórych nie przecztalam może z rozpędu
Sprawa powinna zostać zakończona, racja
Powrót do góry Go down
Go??
Gość
Anonymous



Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 6:02 am

Taaaa.... Toranee usuwa konto z tego powodu. Super po prostu.
Powrót do góry Go down
EREIS
Przyjaciel Zagrody
EREIS


Nick w grze : EREIS
Liczba postów : 1094
Dołączył : 19/02/2012

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostPią Lip 27, 2012 6:04 am

wydaje mi się że już wystarczy tych żali i wydziwiania - chce to niech usuwa ale wybacz co nam do tego??
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=722213
Manroe
Przyjaciel Zagrody
Manroe


Liczba postów : 586
Dołączył : 08/04/2012

Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipostSob Lip 28, 2012 3:06 am

Teadie, skoro usuwa to widocznie według niej tak będzie najlepiej. Gadałam z Oha'io i nie masz prawa go za to obwiniać, dostałam screnn całej jego rozmowy z Toranee, więc wiem co i jak.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy to żart? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Czy to żart?   Czy to żart? - Page 2 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Czy to żart?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» To nie żart! Wirus hahaha atakuje na Facebooku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: