Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie

Go down 
+4
kasiaQ xd
koziorożec
Alasky
LadyArvena
8 posters

Zagłosuj na najlepsze prace (można wybrać kilka prac)
1
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 2 ]
2
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty0%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 0% [ 0 ]
3
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty6%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 6% [ 9 ]
4
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 2 ]
5
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 2 ]
6
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty6%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 6% [ 8 ]
7
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 1 ]
8
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 2 ]
9
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty6%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 6% [ 8 ]
10
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty3%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 3% [ 4 ]
11
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty4%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 4% [ 6 ]
12
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty4%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 4% [ 6 ]
13
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty3%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 3% [ 4 ]
14
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 2 ]
15
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty7%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 7% [ 10 ]
16
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty4%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 4% [ 5 ]
17
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty6%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 6% [ 8 ]
18
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty2%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 2% [ 3 ]
19
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 1 ]
20
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty6%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 6% [ 8 ]
21
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 1 ]
22
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty4%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 4% [ 6 ]
23
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty2%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 2% [ 3 ]
24
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty6%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 6% [ 8 ]
25
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 1 ]
26
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty9%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 9% [ 12 ]
27
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty9%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 9% [ 12 ]
28
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 1 ]
29
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty2%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 2% [ 3 ]
39
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty1%Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
 1% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 139
 
Poll closed

AutorWiadomość
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 5:58 am

Proszę o oddawanie głosów na poniższe prezentacje.Można zagłosować na kilka prac, nie tylko na jedną Smile Więc wybierzcie wszystkie, które według was są dobre. Głosowanie potrwa jeden dzień (do jutra, do 14.16)
Autorzy nie są podani, by nie kierować się znajomościami.
Polecam przyszykować sobie kawałek kartki i oglądając zaznaczać numerki, które wam się podobają. A potem przenieść to do ankiety.
Nagrody w tej kategorii:
5 autorów najlepszych prezentacji otrzyma po 5 punktów
Nagroda dla najlepszej prezentacji:
1 Zestaw Centaura
Nagrody rozlosowane wśród uczestników:
Jednorożka młoda - KLIK
1 Strzała Artemidy
2 Muśnięcia


-1-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Maert

-2-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Scaled.php?server=819&filename=107618konsiwekzagrodaq

-3-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Zygzak

-4-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Delikatnezoltekwiatyipo

-5-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 7xt0ko


-6-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Preznapiknik2

-7-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 553611_159050900898630_480099513_n

-8-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Zakoczona

-9-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Prezentacjawakacyjnanaz

-10-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 32294latarniamorskafale



-11-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 02318303458800082421

-12-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 14145li

-13-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 41f7605c9010b

-14-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 6isknq

-15
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 4g0u82

-16-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Scaled.php?server=17&filename=98080skalamorze

-17-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Kokurs

-18-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Preze

-19-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Prezentacjalato

-20-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Wakacjeye

-21-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Prezentacjawakacyjnazm

-22-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Prezentacjawakacje

-23-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Dzw0tu

-24-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Konkurs1k

-25-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 0566df5300239d505023ba8e

-26-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Bezna

-27-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie 2poccuw

-28-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Vxnng3

-29-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Wakacjel

-30-
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Scaled.php?server=838&filename=img2849rh




Ostatnio zmieniony przez LadyArvena dnia Sob Sie 11, 2012 6:40 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 6:28 am

Mogę zaznaczyć tylko jedna pracę Sad.To u mnie błąd czy ktoś sie pomylił? Wink
Powrót do góry Go down
koziorożec
Przyjaciel Zagrody
koziorożec


Nick w grze : koziorożec
Liczba postów : 1626
Dołączył : 28/02/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 6:33 am

Alasky napisał:
Mogę zaznaczyć tylko jedna pracę Sad.To u mnie błąd czy ktoś sie pomylił? Wink
Ja również tak mam
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1778120
Alasky
Przyjaciel Zagrody
Alasky


Liczba postów : 691
Dołączył : 27/03/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 6:35 am

Wydaje mi sie, że "kółeczka" to pojedynczy wybór a "kwadraciki" to multi wybór ;D
Tak więc czekam
Powrót do góry Go down
kasiaQ xd
Już coś wie
kasiaQ xd


Nick w grze : kasiaQ xd
Liczba postów : 221
Dołączył : 21/02/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 8:44 am

Ja także mogę kilka więc to na pewno było planowane Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1461805
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 8:48 am

już działa dobrze, przynajmniej u mnie Very Happy
Powrót do góry Go down
natalias143
W skromnych progach Zagrody
avatar


Nick w grze : natalias143
Liczba postów : 435
Dołączył : 28/03/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 8:52 am

ja chciałabym jeszcze tylko uwagę zwrócić, że ostatnia praca w ankiecie ma numerek 39 zamiast 30 Wink
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:17 am

O, faktycznie, nie zauważyłam tego. Smile Już praktycznie wiadomo kto wygra. Trzeba było tylko dobrać dobre zdjęcie z koniem, zauważam to na wszystkich konkursach. Wink
Powrót do góry Go down
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:20 am

Gratuluję tym, którzy posiedli tą umiejętność. Smile Ja mam taki syndrom, że zawsze ze swoimi zdjęciami muszę robić. xD Pewnie nazywa się "lenistwo". Wink
Powrót do góry Go down
kasiaQ xd
Już coś wie
kasiaQ xd


Nick w grze : kasiaQ xd
Liczba postów : 221
Dołączył : 21/02/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:28 am

Szczerze ja nie spodziewałam się że będę remisować w pierwszej 3 o.O
Zrobiłam tę prezentację by dostać kilka punktów piknikowych Smile
Jednak cieszę się chociaż do jutra to nic nie wiadomo ^ ^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1461805
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 11:51 am

ZetkaEmka napisał:
Trzeba było tylko dobrać dobre zdjęcie z koniem, zauważam to na wszystkich konkursach. Wink
chyba jednak nie powinno tak być, przynajmniej ja tak uważam. Owszem, konie są wakacyjne, ale nie zawsze. Z wakacjami kojarzą mi się bardziej jakieś krajobrazy czy coś, owszem, koń może być, ale jak jest na 1 planie tak, że tło jest mniej ważne zdjęcie jest bardziej zwykłym zdjęciem konia niż wakacyjnym zdjęciem konia (nie jest tak zawsze, czasem koń na 1 planie daje wakacyjny efekt xD)
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
ZetkaEmka
ZAGRODZIANIN
ZetkaEmka


Nick w grze : ZetkaEmka
Liczba postów : 2034
Dołączył : 06/08/2011

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostSob Sie 11, 2012 3:20 pm

No, ale ludzie na konie głosują. Smile Nie zrozumcie mnie źle, nie mówię tego złośliwie. Ja też głosuję na konie. xD
Powrót do góry Go down
polak.
Już coś wie
polak.


Nick w grze : polak.
Liczba postów : 118
Dołączył : 06/08/2012

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 1:38 am

No na razie jestem pierwszy XD
Powrót do góry Go down
LadyArvena
Administrator
LadyArvena


Nick w grze : LadyArvena
Liczba postów : 4123
Dołączył : 17/01/2011

Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipostNie Sie 12, 2012 7:24 am

Chwilę była mała pomyłka przy organizacji, dlatego można było oddać tylko jeden głos, ale potem zostało to poprawione Wink


Co do koni - z tego co zauważyłam, dla wielu osób konie kojarzą się z wakacjami - ludzie wyjeżdżają na obozy konne, jeśli mają dostęp do koni, to podczas wakacji spędzają z nimi czas....

Głosowanie zakończone. I tak jak przy zdjęciach - mamy remis na pierwszym miejscu. Dlatego nastąpi dogrywka, między prezentacją 26 a 27. Po wyłonieniu zwycięzcy zostaną także rozlosowane nagrody losowe.

Po 5 punktów otrzymują:
za zdobycie 12 głosów - lala299
za zdobycie 12 głosów - polak.
za zdobycie 10 głosów - hanka1998
za zdobycie 9 głosów - Poezja992
Ponieważ miało być 5, a kolejne punkty, to 8, które posiada kilka osób, to każdy z nich otrzymuje także 5 punktów:
kasiaQ xd, Karolina211, Calma, Pati...xd, Alasky

Punkty te za chwilę zostaną dodane do profili, a niedługo później - do rankingu głównego
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=187343
Sponsored content





Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie Empty
PisanieTemat: Re: Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie   Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"  - głosowanie I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja" - głosowanie DOGRYWKA
» Zabawa twórcza (4) - "Wakacyjna opowieść" głosowanie
» Zabawa twórcza (3) - "wakacyjna prezentacja"
» Zabawa twórcza (4) - "Wakacyjna opowieść"
»  Zabawa twórcza (6) - "Letnie rymowanki" - GŁOSOWANIE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: