Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Mój pierwszy liner!

Go down 
+5
wilczyca1000
Karolina211
i3nici
asiamar98
Clockvise
9 posters
AutorWiadomość
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 12:53 pm

Konik rysowany ze zdjęcia. Nie kopiować!
Proszę o oceny :3
Mój pierwszy liner! 6ejeq0
Powrót do góry Go down
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 1:06 pm

Humpf, ja wiem, że sama nie umiem jednakowoż trochę się na anatomii znam i... kiedyś dostałam opie*rz, że jadę po pracach innych, a sama nie umiem, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiesz =)

Dobrze, że ze zdjęcia, a nie z głowy, ale na razie radziłabym żebyś poćwiczyła najpierw na kartce, no anatomia leży... tak trochę. Jak na pierwszy raz nie jest źle - oglądałam pierwsze popisy Karo xDD [przedstawianie znajomych od najlepszej strony mode on & off] Pokazałabym mojego pierwszego Qnia, ale to nie mój komp, a z image'a dawno usunęłam, żeby dzieci nie straszył jak go gdzieś znajdą. No, dobra, przechodzę do konstruktywnej krytyki.

Wiem, że konie jak chcą to potrafią się zatrzymać równo, ale jednak pod jakimś kątem widać chociaż kawałek nóg "z tyłu", a jak mi się wydaje to miała być taka "luźniejsza" poza - więc brak dwóch nóg to raz. Dwa; klata jest strasznie wysunięta do przodu i jakaś taka, nie wiem, spiczasta? Krzywa! xP Kopyta zbyt spiczaste, pęciny dziwnie opuchnięte. Tylna noga wygląda na złamaną Razz "Polik" słabo zarysowany. Ogon, moim zdaniem, wyrasta ze zbyt dużej części zadu. To mi się jako pierwsze rzuciło w oczy.

W każdym razie ćwicz, ćwicz, a może kiedyś będziesz tak dobra jak ja *parska niepohamowanym śmiechem* xD
Powrót do góry Go down
Clockvise
Jedną nogą w ZM
Clockvise


Nick w grze : Clockvise
Liczba postów : 675
Dołączył : 27/12/2011

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 1:13 pm

Dzięki za poradę =)
Powrót do góry Go down
i3nici
Już coś wie
i3nici


Nick w grze : i3nici
Liczba postów : 182
Dołączył : 11/07/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 1:23 pm

Rysuj cieńszą kreską i rysuj także wewnętrzne linie. Zaznacz łopatkę, miednicę, grzebień twarzowy i ganasz. WIĘCEJ DETALI. Popatrz na rysunki szkieletu konia i układu mięśni. Anatomii Twój koń nie ma w ogóle.
Powrót do góry Go down
http://konikfryzyjski.deviantart.com/
Karolina211
ZAGRODZIANIN
Karolina211


Nick w grze : Talunalu
Liczba postów : 1018
Dołączył : 28/02/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostPią Sie 17, 2012 2:25 pm

asiamar98 napisał:
Jak na pierwszy raz nie jest źle - oglądałam pierwsze popisy Karo xDD [przedstawianie znajomych od najlepszej strony mode on & off]
Dziękuję, ah dziękuję XD

Oprócz tego co aś ci już powiedziała to szyja jest zbyt gruba, nogi ogólnie dziwne - brakuje mi zarysu stawów i mięśni, albo chociaż ich kształtu, łeb jest dziwnie ustawiony względem uszu, brakuje ganasz... u? a? (nevermind xD)Oprócz tego pamiętaj - chrapy nie są jak u człowieka zaokrągloną dziurką, poprzyglądaj się na różnych zdjęciach, a się przekonasz Wink

To tyle z mojej strony, jak na razie.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=28316
wilczyca1000
Przyjaciel Zagrody
wilczyca1000


Nick w grze : wilczyca1000
Liczba postów : 1019
Dołączył : 04/03/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostSob Sie 18, 2012 3:16 am

Hm. Hm hm. Cóż. Jak na pierwszy raz to może być. Trenuj. A teraz mua zła strona której czytać nie należy :
To jest tak obrzydliwe ,że muszę zakładać klapki na oczy by się ze śmiechu nie popłakać.

:3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=801024
asiamar98
Przyjaciel Zagrody
asiamar98


Nick w grze : od czasu do czasu włażę na konto siostry (juliamar98)
Liczba postów : 189
Dołączył : 19/03/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostSob Sie 18, 2012 1:40 pm

Karolina211 napisał:
asiamar98 napisał:
Jak na pierwszy raz nie jest źle - oglądałam pierwsze popisy Karo xDD [przedstawianie znajomych od najlepszej strony mode on & off]
Dziękuję, ah dziękuję XD

A spoko, nie ma za co xP Tak btw to też chciałam napisać o tych uszach, ale nie wiedziałam jak to ująć, więc sobie darowałam, żeby z mojego tłumaczenia nie wyszedł "brak profesjonalizmu" xD
Powrót do góry Go down
Basia
Jedną nogą w ZM
Basia


Nick w grze : Stokrotka 112
Liczba postów : 529
Dołączył : 16/08/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostCzw Sie 23, 2012 1:45 pm

Rysuj cieńszym pędzlem tak ok. 2px.
Powrót do góry Go down
Asia015
Raczkujący
Asia015


Nick w grze : Asia015
Liczba postów : 73
Dołączył : 02/10/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostPon Paź 22, 2012 8:27 am

czy ona ma dwa kopyta? xd
Powrót do góry Go down
MrsKopytko
Przyjaciel Zagrody
MrsKopytko


Nick w grze : Mrs Kopytko
Liczba postów : 3453
Dołączył : 16/12/2011

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostSro Paź 24, 2012 10:27 am

Bo drugą stronę zjadły koniożerne kozy Wink

Mój pierwszy liner! 2937254162
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=686975
najlepsza9
Nowy
najlepsza9


Liczba postów : 32
Dołączył : 27/10/2012

Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipostSob Paź 27, 2012 9:56 am

Rysuj cieńszym pędzlem lub kredką.Praca nawet ładna jak na pierwszą ale jeszcze dopracuj niektóre detale ogon,grzywa,nogi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mój pierwszy liner! Empty
PisanieTemat: Re: Mój pierwszy liner!   Mój pierwszy liner! I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Mój pierwszy liner!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pierwszy liner rysowany na tablecie :D
» Pierwszy raz. :)
» Mój pierwszy raz
» Mój pierwszy raz :) - na marzec
» Mój pierwszy fanart

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: