Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Prezentacja z podstronami...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Malto
ZAGRODZIANIN
avatar


Nick w grze : Malto (konto skasowane), Malciak (do śledzenia poczynań Ow&Co)
Liczba postów : 2378
Dołączył : 09/04/2011

Prezentacja z podstronami... Empty
PisanieTemat: Prezentacja z podstronami...   Prezentacja z podstronami... I_icon_minipostSob Cze 25, 2011 4:34 pm

Wiem, że być może porywam się na tajemnicę Poliszynela, ale liczę na to, że jakaś dobra dusza zlituje się i podpowie, czego chociaż szukać...
Po tym rozpaczliwym i enigmatycznym wstępie przejdę do rzeczy. Otóż, jak nietrudno się domyślić, chętnie zrobiłabym sobie prezentację z podstronami. Dla własnego użytku, nie dla zarobku.
Jako że lubię do wszystkiego dojść sama, metodą prób i błędów, zabrałam się za przeszukiwanie netu i polowanie na magiczny kod do podstron. I tak szukam już z dobre dwie godziny. Znajduję, owszem, ale kody, które odsyłają do innych stron typu .html czy .php.
Więc, w akcie rozpaczy - nie proszę o kod, bo wiem, że go nie dostanę, ale poproszę chociaż o wskazówki, czego szukać...
Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2536024
Star-x3
ZAGRODZIANIN
Star-x3


Nick w grze : Star-x3
Liczba postów : 2045
Dołączył : 21/03/2011

Prezentacja z podstronami... Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja z podstronami...   Prezentacja z podstronami... I_icon_minipostNie Cze 26, 2011 5:23 am

Wiesz... Wiem o co chodzi, mimo że w praktyce nie potrafię tego wykorzystać Wink Ale odezwij sie na PW Smile
Powrót do góry Go down
http://gwiazdkax3.deviantart.com/
Sakura
ZAGRODZIANIN
Sakura


Nick w grze : LadyTigra
Liczba postów : 2211
Dołączył : 20/06/2011

Prezentacja z podstronami... Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja z podstronami...   Prezentacja z podstronami... I_icon_minipostSro Lip 13, 2011 2:02 pm

Miałam podobną zagwozdkę. W końcu wstawiłam sobie zwyczajna prezkę z prostymi ramkami, bo tych podstron nie mogłam ni w ząb rozgryźć... Zawsze wkurzam się na siebie, jak czegoś nie wiem.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3404501
lubię konie 27
Nowy
lubię konie 27


Liczba postów : 2
Dołączył : 14/07/2011

Prezentacja z podstronami... Empty
PisanieTemat: ja mogę ci napisać na PW   Prezentacja z podstronami... I_icon_minipostCzw Lip 14, 2011 4:44 am

cały poradnik ale za odpowiedna cenę
moj login na howrse lubię konie 27
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Prezentacja z podstronami... Empty
PisanieTemat: Re: Prezentacja z podstronami...   Prezentacja z podstronami... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Prezentacja z podstronami...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Do zamknięcia
» Prezka z Podstronami
» Prezentacja z podstronami(poradniki)
» Prezentacja z podstronami na sprzedaż cena wywoławcza 10 000
» Prezentacja w wix.com + prezentacja zwykła + pasujący awatar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: