Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Gdy próbuję rysowac...

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Shera
Nowy
Shera


Nick w grze : Shera
Liczba postów : 44
Dołączył : 21/09/2012

Gdy próbuję rysowac... Empty
PisanieTemat: Gdy próbuję rysowac...   Gdy próbuję rysowac... I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 3:54 am

To moja pierwsza praca, tworzona w gimpie 2.8 myszką. GImp to nadal dla mnie czarna magia, znam tylko podstawowe funkcje. Nie zamierzam tej pracy wysyłac, to moja stara, brzydka i nie wiem, gdzie ją znalazłam. Pytam: "Co myślicie, jak na pierwszą pracę"? Niedługo wstawię moją nową, jestem w trakcie rysowania - wyszła mi o wiele lepiej niż ta, ale muszę dopracowac kopyta (czarna magia xD).

Gdy próbuję rysowac... Ycajk

Jak ktoś nie widzi pracy, to link do niej: https://2img.net/h/oi49.tinypic.com/ycajk.png


Aha - nie czepiajcie się, że są kontury czy coś, wtedy jeszcze nie robiłam na warstwach. Nie chciało mi się wymazywac. Anatomia też pojechała, pysk - okropnośc. silent Widzę też, że są plamy itp. ale pamietajcie - to tylko moje małe cwiczenia, nie poważna praca Laughing
Powrót do góry Go down
MaryMariaMara
Przyjaciel Zagrody
MaryMariaMara


Nick w grze : Prezentacje.
Liczba postów : 663
Dołączył : 10/07/2012

Gdy próbuję rysowac... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy próbuję rysowac...   Gdy próbuję rysowac... I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 4:22 am

Nie jest źle.
Powrót do góry Go down
WhiteChocolade
Nowy
WhiteChocolade


Nick w grze : WhiteChocolade
Liczba postów : 5
Dołączył : 20/09/2012

Gdy próbuję rysowac... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy próbuję rysowac...   Gdy próbuję rysowac... I_icon_minipostSob Paź 13, 2012 7:38 am

Jak na pierwszą pracę- cuuuuuuudo!
Trenuj, bo masz talent.
Poczytaj tutki.
Naprawdę możesz zostać świetnym grafikiem.
Powrót do góry Go down
Shera
Nowy
Shera


Nick w grze : Shera
Liczba postów : 44
Dołączył : 21/09/2012

Gdy próbuję rysowac... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy próbuję rysowac...   Gdy próbuję rysowac... I_icon_minipostNie Paź 14, 2012 4:54 am

Jak już mówiłam - to moja bardzo stara praca, teraz mi wychodzą lepiej.
Powrót do góry Go down
najlepsza9
Nowy
najlepsza9


Liczba postów : 32
Dołączył : 27/10/2012

Gdy próbuję rysowac... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy próbuję rysowac...   Gdy próbuję rysowac... I_icon_minipostPon Paź 29, 2012 12:44 pm

Jak na pierwszą prace jest nieźle.Na pewno kolejne będą lepsze Gdy próbuję rysowac... 4064056192
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gdy próbuję rysowac... Empty
PisanieTemat: Re: Gdy próbuję rysowac...   Gdy próbuję rysowac... I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Gdy próbuję rysowac...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Alex próbuje rysować
» Resa próbuje swoich sił w rysowaniu
» Kopyt próbuje pisać książkę XD
» Nocuś próbuje swoich sił w grafice.
» Rysować każdy może~

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: ARCHIWUM :: Archiwum-
Skocz do: