Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Zarejestruj się, lub zaloguj, jeśli posiadasz już konto by uzyskać możliwość wypowiadania się na forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksPortalSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
Witamy na Zagrodzie Mgły, największym, nieoficjalnym forum o Howrse!
Wymień się pocztówką! Klik!
Kanał na YT o Howrse - serdecznie zapraszamy! Klik!

 

 Star Stable Online

Go down 
+29
Deni
Shira66
Księżniczka Żulietta
Heroiczna
Kirara
Moskit.
karusia9898
dogmagic
ardnasak
Diamont
Sweety ♥
olusia061200
Silvara
Płatki z Mlekiem xD
Wild_Horse
Star212
magnolia77
Blagier
pe$$ia
blueberry.
sokowirowka
Linea2010
AfrodytaXD
Zaplątana
LaVista
Pati...xd
Afera4268
Nevarra
hanka1998
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Shira66
Raczkujący
Shira66


Nick w grze : Shira66
Liczba postów : 70
Dołączył : 06/08/2013

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostSob Mar 22, 2014 6:16 am

Cóż... Jak dla mnie SSO jest lepsze od stajni marzeń... SSO stale ulepszają, są różne rasy, lepiej zrobione mapy, Podgląd mapy terenu/minimapa i sklep. Niestety SSO jest strasznie drogie. Miesiąc SR kosztuje z tego co wiem ok 30 zł? A taki 'dożywotni' SR gdzieś 300zł... No cóż :I  Ale jak ktoś już zrobił wszystko 'podstawowe' To może być przez 10 dni StarRider'em xd  wystarczy na stronie w moim koncie w zakładce z kodami wpisać HAPPYPIXE10, Ci co już mieli wcześniej kupionego StarRider'a niestety nie mogą z tego korzystać .3. Nie wiem czy ktoś już wspominało tym kodzie czy nie, no ale xD
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2706399
dogmagic
Nowy
dogmagic


Nick w grze : dogmagic
Liczba postów : 15
Dołączył : 30/09/2013

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostNie Cze 29, 2014 12:39 am

Kiedy wróciłam do gry, to mnie nie może połączyć z serwerem, a mam dobre łącze i zaporę :< chyba
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=3368257
Wild_Horse
Jedną nogą w ZM
Wild_Horse


Nick w grze : Elsker
Liczba postów : 553
Dołączył : 06/02/2013

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostNie Wrz 07, 2014 8:10 am

Przełamałam się i gram. Jestem Ana (takie piękne imię) Deerknight i jeszcze nie bardzo ogarniam grę. Jest jakaś grupa, klub (czy jak to tam się nazywa) Zagrody Mgły?

Edit: W jaki sposób kupuje się tego Star Raidera? Bo domyślam się że nie wystarczy tylko kliknąć?
Powrót do góry Go down
Deni
Nowy
Deni


Liczba postów : 3
Dołączył : 02/07/2012

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostPon Lis 24, 2014 8:40 am

Ja mam taki mały problem, kupiłam konia, wyświetliło mi że będzie czekał na mnie w boksie, ale nie wiem gdzie? w macierzystej stajni nie ma, w osadzie gdzie go kupiłam, też nie ma. Może jest ktoś obeznany z grą i może mnie trochę oświecić? Byłabym wdzięczna Smile Zaznaczam że koń był kupiony wczoraj, czyli gdzieś powinien być, o mi gwiazdki odjęło.
Powrót do góry Go down
Heartlend10
Już coś wie
Heartlend10


Nick w grze : Heartlend10
Liczba postów : 141
Dołączył : 03/09/2012

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostPią Gru 19, 2014 5:08 pm

Deni-W macierzystej stajni są wielkie drzwi z gwiazdką o ile dobrze pamiętam. Jest to wejście do tak jakby swojej stajni w której można (gdy się ma SR) chować sprzęt,ubrania itd. No i oczywiście są tam też kupione konie Wink
Powrót do góry Go down
Deni
Nowy
Deni


Liczba postów : 3
Dołączył : 02/07/2012

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostPon Gru 22, 2014 3:42 pm

Heartlend10, dziękuję Smile Już znalazłam.
Powrót do góry Go down
Deni
Nowy
Deni


Liczba postów : 3
Dołączył : 02/07/2012

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostSob Lut 14, 2015 9:50 am

Hej, znowu mam zazgwozdkę  Star Stable Online - Page 6 2800097083 pomogłam uwolnić Lisę z tej Pandorii przy pomocy  pradawnego drzewa które znajduje się na terenie Zapomnianych Pól. Potem pogadałam na radzie Druidów, a potem z Elizabeth i tutaj ugrzęzłam, bo nie doczytałam dokładnie Embarassed. Miałam gdzieś pojechać ( chyba) i wrócić naokoło do Elizaeth, to naokoło jest dla mnie jakieś mało zrozumiałe.... No ale nie wiem co dalej, w dzienniku nie ma zadania, próbuję znaleźć jakiś ślad i nic. Jeżeli ktoś doszedł do tego zadania, i wie co przegapiłam... to proszę bardzo o pomoc.
Powrót do góry Go down
Dianamp5
Nowy
Dianamp5


Nick w grze : Dianamp5
Liczba postów : 14
Dołączył : 18/03/2014

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostCzw Maj 21, 2015 10:13 am

Hah xD.
Gram w to od dawna, jeszcze zanim założyłam tu konto :p.
Powrót do góry Go down
Oliweczkam1234
Nowy
Oliweczkam1234


Nick w grze : kucykowagirl7000
Liczba postów : 45
Dołączył : 15/06/2015

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostCzw Lip 30, 2015 5:37 am

hanka1998 napisał:
Nevarra napisał:
Zaczyna kusić bardziej niż Howrse...


Aaaa, jest haczyk.
Wersja darmowa pozwala na stworzenie swojego konia, chatowanie z przyjaciółmi i dostęp do Fort Pinta i Moorland Stables. Cała reszta (udział w przygodach, zbieranie punktów w zawodach, dostęp do nowych zawodów, zawody drużynowe, stworzernie http://starstable.forumpl.net/ze znajomymi własnej szkółki, dostęp do wyposażenia i ubrań, możliwość zdobycia wyższego poziomu, zwiedzanie świata i rozwiązywanie zadań) jest juz płątne.

Lol. Odechciało mi się nieco gry XD
Czyli co w takim razie można za darmo? Wychodzi na to, że prawie nic. Laughing
Mimo wszystko można się pobawić Smile

EDIT: Znalazłam bloga o SSO. Z tego co widzę, to nawet bez tego Gwiezdnego Jeźdźca można mieć jakieś bajery typu siodła, uzdy i owijki, ale poziom postaci pozostaje na 4 lvl i nie ma pewnych opcji. Ciekawe.. Very Happy
Link do tego bloga. Chyba jednak to ściągnę XD
Sorka że piszę trzy lata potem xD Mam nadzieję że czytacie.
Ja mam star ridera forever, a gierka odlotowa. Jesteście na ciastku? Mam na imię Eleanor Masterhaven.
A tutaj link na forum star stable online:http://starstable.forumpl.net/
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4432541&message=doCong
Oliweczkam1234
Nowy
Oliweczkam1234


Nick w grze : kucykowagirl7000
Liczba postów : 45
Dołączył : 15/06/2015

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostPon Sie 17, 2015 1:56 pm

I jeszcze coś, teraz sr life 130 zł. Ile na to czekałam!
Lepsze od howrse? Sama chyba przestanę grać w howrse! Jestem uzależniona  cheers
Ochotnicy na konto? XD żart.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4432541&message=doCong
koniarka19
Nowy
koniarka19


Nick w grze : koniarka19
Liczba postów : 41
Dołączył : 01/08/2011

Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipostWto Kwi 05, 2016 3:10 pm

Ja też gram w sso jestem Bora Eveningarden obecnie mam 17 lvl ^^
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=53609
Sponsored content





Star Stable Online - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Star Stable Online   Star Stable Online - Page 6 I_icon_minipost

Powrót do góry Go down
 
Star Stable Online
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Star Stable pomocy!!
» Problem ze Star Stable, pomocy :(
» Urodziny Star-x3
» FORUM - Star-x3 - nowy moderator
» Pracownia Star-x3 - prezentacje (na zamówienie, gotowe, darmowe), awatary, inne ♥

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: OFFTOPIC :: Inne gry :: O koniach-
Skocz do: